Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ja izbacio Kejna... Tacno sam znao, seme mu... Neka, videcemo dalje kako ce se razvijati situacija

    Comment


    • Ja sam zaboravio Trippier na klupi i ako ostani ovako ispusticu 12poena
      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • Dejvis batica 15 bodova + 1 ili 2 bonusa...

        U 7 kola, na već tri je imao 14,14 i sad 16/17 bodova. Najbolji defanzivni pik od početka sezone deifnitivno. Već 2 gola i 3 asistencije.

        Kejn(c), Dejvis i Eriksen zajedno će biti oko 45 bodova. Nek ostatak tima izgura nekako 30, i ja srećan.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Ja od Spursa 21 poen, Tripije, Tobi I Eriksen, I mozda jos 1 bonusa na Tripije-a, zadovoljan, očekujem od Manea I Firmina dosta poena, a valjda I Lukaku kapiten ispostuje.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Ja sve mislim proći će ovog Dejvisa sa asistencijama i golovima, a on nikako da stane... Ne volim skupe defanzivce, pa nisam ni pomišljao da ga ubacim.

            Lakše se diše kad se ubode kapiten. Sad može fino da se prati ovo.
            sigpic

            Comment


            • Ja mucenog Alija jedino imam iz Totenhema i on je uspeo da dobije zuti karton. Poslednja utakmica protiv Bornmuta posle toga leti napolje.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Naravno da moj kapiten nije ucestvovao kod golova UTD-a...

                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Ja mucenog Alija jedino imam iz Totenhema i on je uspeo da dobije zuti karton.
                  Takođe. Plus imam Baija, a Murinjo ga ostavio na klupi i ubacio Džonsa, za koga je rekao da je povređen...
                  Manchester United Serbia

                  Comment


                  • Ako Lukaku ne uvali koji gol ili Mikitarijan asistenciju opet cu se ukanaliti...
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Originally posted by Reise View Post
                      Ja sve mislim proći će ovog Dejvisa sa asistencijama i golovima, a on nikako da stane... Ne volim skupe defanzivce, pa nisam ni pomišljao da ga ubacim.

                      Lakše se diše kad se ubode kapiten. Sad može fino da se prati ovo.
                      I ja isto, ali čovek objašnjava. Ali kad se pogleda malo bolje, često je on u protivničkom kaznenom. Dosta ulazi na šesnaest sa boka. Baš igra ofanzivno.

                      Nisam ni ja fan skupe odbrane, ali morao je da se ispoštuje neko iz odbrane Spursa. Al nije nešto ni preterano skup, kad pogledaš koliko su otišle cene defanzivi. Koštao je 5.5, što je super cena za nekoga iz Spursa.

                      Ako mi veruješ, sad kad je prošao Kejn, mnogo lakše pratim fantazi.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by bice View Post
                        Ako Lukaku ne uvali koji gol ili Mikitarijan asistenciju opet cu se ukanaliti...
                        Isto... 3 komada a oni nista

                        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Uci Williane od Richarlisona, uci ..

                          Za 2 kola mi je donio 100 puta vise poena, nego Willian za 4
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • 33 poena i ostaju Azar, Morata, Silva i Monreal. Nadam se punjazi Celsija i Siti jer me to jedino vadi.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • 37 + 3 bonusa i Monreal, Mee, Atsu, Salah i Morata... Sa 60 bi bio zadovoljan

                              Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • morata se ozljedio ode i ovo kolo niz brdo
                                Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                                Comment

                                Working...
                                X