Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li će Mihtarijan igrati već sutra?

    Comment


    • Mislim da I nema ko drugi da im igra

      Comment


      • Spustice mu cenu kad ga prebace u WBA
        Ako veruje Ivobiju i Dzaki, onda ima. Remzi Vilser Ozil Dzaka Ivobi Miki, i jos da ne izmisli nekog Elnenija ili postavu sa 3 stopera
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Sta mislite kombinacija Bernardo Silva-Diuf umesto Runjavog i Arnauta?
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • B. Silva se izvlači na stranu I ubacuje lopte, za razliku od Sanea koji ulazi unutra I šutira.

            Pored ostalih u Sitiju... teško će se on leba najesti.

            Ne znam koga imaš.

            Bolje možda Mihtarijan I Wilson iz Bormuta.

            Comment


            • DDG-Megvajer-Martina-Rudiger-Sterling-Salah-Azar-Cupo Moting-Arnaut-Kejn-Runjavi

              U bakasni 0.2 i ako prodam Arnauta to je 7.2 i izbacio bih Runjavog pa usao u -4. E sad se razmisljam za opcije Marez-Ayew, Marez-Diuf, Bernardo-Diuf/Ayew ili mozda Gros.Ricarlison-Diuf/Ayew.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Ja bi pre Mihtarijan - Ćićarito.

                Comment


                • Ja izveo Sanea (što mi je bilo teško jer mi je u ekipi od 3. kola) I ubacio Mihtarijana za koga sam ovde toliko lobirao.

                  Ako neko igra fudbal, a treba mu agent - tu sam.

                  Comment


                  • Ja sam na kraju umesto Sanea i Arnautovića ubacio, Sterlinga i Šaćirija. [emoji3]

                    Comment


                    • Ostavim Džana na klupi on donese 14 poena. Dodje mi da se ubijem [emoji22]

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Ostavim Džana na klupi on donese 14 poena. Dodje mi da se ubijem [emoji22]

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Svaka tebi čast što uopšte imaš Dzana u timu.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • I ja se sebi divim. Razmišljam da ga se ratosiljam i uvek mi se nešto ispreči.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Хорор коло, хорор.
                            На целом свету само Црвена звезда оооо..

                            Comment


                            • Na kraju sam i nakupio poena. Moram sledeće kolo pogoditi sa pojačanjem. Nznm iz koga razloga i gde mi je pamet bila te sam kaparisao Tadića. Samo luda glava zna šta je time htela da dobije.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Ostavim Akea na klupi i sreca pa Simpson nije ulazio u igru, a ovaj na klupi sa 12 bodova, pa ce biti automatske izmene.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X