Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da nisam tako dobar čovek, zbog te slike na kraju što si postavio ne bih anketu odradio

    Al što ubijaju ove ankete u pojam kad me pitaju sad u koju grupu godina spadam...

    Koliko vidim možemo i sami na kraju da vidimo trenutne rezultate

    Comment


    • Originally posted by filipmaks View Post
      Drustvo, jel mogu da vas zamolim da odradite Anketu vezanu za Premier Ligu Fantasy, da utvrdim koliko utice PLF na pracenje PL, rad za diplomski

      https://goo.gl/forms/ZarASqTcDJHjezBh1

      Mnogo bi mi znacilo, poslacu vam rezultate ako budete zeleli hvala od srca

      [ATTACH=CONFIG]15664[/ATTACH]
      Uradio malopre na SBU, bravo za ideju
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Odradio anketu.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • I ja popunio. Okaci rezultate.
          Moje misljenje je da Fantasy nema nekog velikog uticaja na gledanost PL, mozda samo medju mladjom populacijom. Onaj ko odavno prati najuzbudljiviju ligu, pratice je u bez Fantazija, ali sto se tice nekih manjih utakmica, moguce je da neko baci pogled na njih samo zbog toga sto ima svog igraca.

          Na mene i moju gledanost PL-a kladionica ima mnogo veci udeo, jer se samo na PL kladim i volim sve to da ispratim.

          Comment


          • Evo nekoliko drugova i ja smo pratili PL s vremena na vreme, samo velike derbije s namerom a ostale utakmice kad uhvatimo. Sada vise ne pratimo druge lige, kladimo se samo subotom na PL, skoro sve timove znamo, pricamo o njima, gledamo utakmice, cak smo poceli da igramo igrace - + i sve to jer smo napravili fantazi ligu. A nismo bas ni mladi
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Eto, moguce da bih se i ja vise cimao oko fantazija kad bih igrao ligu s nekim koga poznajem, jer ipak je tako zanimljivije. Ovako igram anonimne lige, nije mi mnogo stalo do rezultata, vise igram da bih okusao svoje znanje. Mada, svejedno pratim skoro sve termine PL-a zbog kladze, vise volim da unovcim znanje.

              Comment


              • Sledece godine cemo valjda uci u ligu SKa, pa ce biti malo zanimljivije za pracenje
                insta: engleski_dopisnik

                Comment


                • Koliko sam upoznat,trebam vam minimalno 250 postova i neka aktivnost na forumu,sto limun spucao samo na hranu i pice onako efektno

                  A anketu sam popunio ali meni nista fantazi nije promenio oko pracenje,PL,pa ni kladza ona jeste doduse malo oko statistike i istorije,ali pratio sam fudbal skoro jednako i pre kladionice

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Koliko sam upoznat,trebam vam minimalno 250 postova i neka aktivnost na forumu,sto limun spucao samo na hranu i pice onako efektno
                    Sta oces, od hrane i pica sam napravio jednu od popularnijih tema na forumu

                    Kad se otvorila ova tema za Fantasy niam imao dovoljno postova, verovatno bih se i obrukao u ligi jer sam neiskusan, taman do narednog leta da se ispraksam pa se vidimo.

                    Comment


                    • Први сам у класик лиги, а 23 у Х2Х

                      лудило мозга!
                      На целом свету само Црвена звезда оооо..

                      Comment


                      • Originally posted by Милош View Post
                        Први сам у класик лиги, а 23 у Х2Х

                        лудило мозга!
                        Imas konstantnost, a to je najbitnije za klasik ligu
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Mene će ova tvrdoglavost što nemam cele sezone Salaha i Sitijeve igrače da dokrajči.

                          Pao sam na četvrto mesto u klasiku. Ali dobro, svi smo blizu tu.

                          Što se tiče h2h, tu je potrebno dosta sreće. Npr. prvi na tabeli tu ima 150 poena manje od mene. Imao je više sreće sa protivnicima. Dok npr. u maloj h2h sam prvi. Tu sam ja imao više sreće.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Tako sam i ja poceo, bez Salaha i Sitijevaca, i onda skontam da vise gubim i da razliku treba da pravim na malim igracima. Ubacio Sterlinga i Salaha i dosta, sada na miru pratim ostale
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Ma jok, volim ja sve na teži način.

                              Isto ovako je bilo i sa Lesterom one godine. Svi živi imali Vardija i Mareza, jedino ja nisam uzimao nijednog cele sezone.

                              Coutinho i Firmino duo mi je bio odličan. Ali ovaj mali sisić otišao i sad mi ostao samo Firmino. A šteta je da iz ovakvog Liverpula imam samo jednog igrača u napadu. Tako da ću verovatno Mane-a da ubacim uskoro.

                              Eriksen-Hazard-Coutinho-Pogba-Grob
                              Kane-Firmino

                              Bilo mi važno da obuhvatim duo iz Spursa i Liverpula. To mi je bila kičma tima. Pogba je realno baš jeftin i jedino što Hazard ništa ne daje u poslednje vreme...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ma Zolo otezaj jos malo izbaci i Kejna,kao neke budale (ja) i imaj veru da ce Morata proraditi ,oce al cim ga izbacim

                                Comment

                                Working...
                                X