Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hazard me ubija zadnja četri kola, u svakom mi je bio kapiten, a i danas takođe, sve mislim proradiće. [emoji3]

    Comment


    • Ne odustaj jbga. Jednom će proraditi, a onda će ti nadoknaditi sve.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Azaru stavim kapitensku, on na klupi. Samo da ga ovaj Konte ne ubaci, zamenik mi Kutinjo...
        Surman povredjen, vrlo lepo, bez 2 igraca i ovo kolo. U poslednjih 10 kola nijednom nisam imao 11 zdrava igraca.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Јуначки са 9 играча играм ово коло.
          На целом свету само Црвена звезда оооо..

          Comment


          • I taman kada nema Kejna i ponadam se da mogu uzeti neke vece bodove i dostici ostale, kapiten na klupi, ovi sto igraju nesposobni da daju gol. Jos Kejn kao 75% sanse da igra taman kad sam planirao da ga ubacim
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Kejn je bolestan, ali se nadaju da će biti spreman za naredno kolo. Mada, ne znam hoće li igrati obe tekme u sledećem kolu...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Kejn je bolestan, ali se nadaju da će biti spreman za naredno kolo. Mada, ne znam hoće li igrati obe tekme u sledećem kolu...
                Za 8.0 reci mi nekog veznog igraca da valja i koji moze doneti neke poene. Konta da je to Pogba.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Hoće li Kane biti spreman za ovo duplo kolo, ima li neko info?

                  Comment


                  • Originally posted by In the middle of nowhere View Post
                    Hoće li Kane biti spreman za ovo duplo kolo, ima li neko info?
                    Na Libertiju počinje sa klupe. Prednost dobio Ljorente. A meni kapiten na fantaziju [emoji34]

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • RIP fantasy-u. Pola ekipe mi ne igra. I lepo vam kazem cim ubacim Kejna on na naredna 4 meca nece dati gol ili se povrediti...
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Tek što sam kupio Vardija on odsustvovao. Sada Kejn. Damet mi igrao samo 8'...[emoji22]

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Igraće Kejnara sigurno u četvrtak. A verujem da će dobiti i večeras bar 20ak minuta. Dovoljno da metne bar 2 komada.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ima li kakvih informacija o povredama Salaha i Arnautovica?
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Originally posted by NSG View Post
                              Ima li kakvih informacija o povredama Salaha i Arnautovica?
                              Licno mislim da ce Salah igrati sigurno,a za Arnauta ne znam stvarno

                              Comment


                              • Unapred se izvinjavam ukoliko će moj komentar zasmetati nekome na ovom topicu, razmišljao sam gde da "reklamiram" takmičenje sa jednog strip foruma i odlučio sam ovde. Fantazija je cool ali ovo je po mom mišljenju još interesantnije takmičenje pa ako bude imalo zainteresovanih voleo bih da nam se pridruže iduće sezone.

                                http://www.darkwoodprodavnica.rs/for...6003#msg566003

                                Comment

                                Working...
                                X