Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 85 поена, на крају скроз ок.
    Last edited by Милош; 27-12-17, 23:45.
    На целом свету само Црвена звезда оооо..

    Comment


    • Ja 74 + Zaha ostao za sutra.

      Ne znam kog da stavim u napadu pored Kejna, menjam ih non stop, a niko ne donosi poene. Strah me je da stavim Aguera/Jesusa jer se non stop smenjuju u startnoj postavi.
      Izgleda da cu se odluciti za Firmina, krenuo je da reseta.

      Salah mi je jedini igrac kojeg nisam menjao celu sezonu, kapiten je i konstantno donosi dosta bodova.

      Comment


      • Доста дуго имам тандем горе Кејн - Мората

        Епски сам се зајебао за ово коло што нисам ишао -4, имао сам у плану Кутиња да убацим, али ето на крају 85 поена није ни толико лоше испало.
        На целом свету само Црвена звезда оооо..

        Comment


        • Originally posted by limun View Post

          Ne znam kog da stavim u napadu pored Kejna, menjam ih non stop, a niko ne donosi poene. Strah me je da stavim Aguera/Jesusa jer se non stop smenjuju u startnoj postavi.
          Izgleda da cu se odluciti za Firmina, krenuo je da reseta.
          Ja imam od početka duo Kane-Firmino u napadu. Za Firmina i sam znaš, poludeće jedan period, a onda ga neće biti. Nije konstantan, iako poslednja 3 kola donosi redovno bodove.

          Mislim da sam jedini na forumu(a i u samoj igri) koji od početka sezone nije imao nijednog Sitijevog igrača u timu a ni Salaha.

          Sad ću da aktiviram WC, i da probam da jurim igrače kojima će cena da raste, pa da ih prodajem pred kraj ovog roka. Da probam da izvučem neke pare.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Originally posted by Милош View Post
            Доста дуго имам тандем горе Кејн - Мората

            Епски сам се зајебао за ово коло што нисам ишао -4, имао сам у плану Кутиња да убацим, али ето на крају 85 поена није ни толико лоше испало.
            Ja 85 nisam ni jednom imao
            Ali dobro, prva mi je sezona.

            Originally posted by z0La View Post
            Ja imam od početka duo Kane-Firmino u napadu. Za Firmina i sam znaš, poludeće jedan period, a onda ga neće biti. Nije konstantan, iako poslednja 3 kola donosi redovno bodove.

            Mislim da sam jedini na forumu(a i u samoj igri) koji od početka sezone nije imao nijednog Sitijevog igrača u timu a ni Salaha.

            Sad ću da aktiviram WC, i da probam da jurim igrače kojima će cena da raste, pa da ih prodajem pred kraj ovog roka. Da probam da izvučem neke pare.
            Ja iz Sitija imam Sanea, ali poslednjih nekoliko kola mrka kapa.
            Moracu Firmina da ubacim, nema druge. A i nekako imam osecaj da cemo naredni deo sezone da pokidamo.

            Comment


            • 5.2% overall & 1.4% of the Top 1000 DON’T own a Man City player
              E sad još koliko u tih 5.2% nema ni Salaha. Kapiram da ostajemo ja i još trojica.

              Dobro se ja još držim u vrhu.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                E sad još koliko u tih 5.2% nema ni Salaha. Kapiram da ostajemo ja i još trojica.

                Dobro se ja još držim u vrhu.
                Koliko bodova imas ukupno ako nije tajna?

                Comment


                • 1208 ukupno, 93 u ovom kolu.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Pogba za Sane-a moze li?
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Može, može.

                      Ali nemoj, izbaksuziraćeš mi Pogbu. I ja sam ga doveo prošlo kolo.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Pazi kad Sane bude dao 2 gola i jos par asistencija za vikend cim ga izbacim.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Kako sam se sad smorio, imao 82 boda u ovom kolu, a lik protiv koga igram ima 41 i ceka Lacazeta i Sancheza(kapiten), plus mu udje posle sa klupe Fernandinho i na kraju kola nereseno 82-82, medjutim on je prosao valjda jer su mu igraci dali vise golova.

                          Comment


                          • Шта радите сутра са Кејном и Арнаутовићем ко има ?
                            На целом свету само Црвена звезда оооо..

                            Comment


                            • Ja Kejna izbacujem sigurno. Eriksena sam već izbacio.

                              Sledeće kolo ih vraćam. Jeste da će biti -4 zbog 2 transfera, ali nadam se da će to nadoknaditi ove sedmice napadač i veznjak koje budem doveo umesto njih. A i dalje neam pojma koga da stavim.

                              p.s. Kejnu verovatno pada cena večeras za 0.1.
                              Last edited by z0La; 30-12-17, 00:18.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Na kraju izbacim Kejna i Eriksena i ubacim Lukaku i De Brujnea. Dvoumio se između Morate i njega, ali ipak prelomih na Lukakua. Videćemo koliko će se to isplatiti.

                                Još sam Lukaku stavio kapitensku. Valjda je vreme da crno meče nekoga urniše. Bar se nadam.

                                Hazard na klupi, veselo...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X