Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedna sličica za sve ljude koji imaju Pepove igrače.

    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ima li neko da nije stavio Kejna za kapitena?

      Ja bi stavio Eriksena ili Firmina, ali me strah da Kejnara ne poludi sa neka 3 gola..
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Stavio sam ja Azara zat osto nemam Kejna
        Uzdam se u mocnu odbranu Palasa i neumoljivog debeloj Roja Hodzsona.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Kapiram da je većini odbrana završila što se tiče ovog kola, ili bar većina odbrane.

          Ko je uhvatio CS, uhvatio.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ajde Firmino izvadi me malo, uzas kolo za sada 4 igraca, 8 poena, smejurija

            Comment


            • Ja Sedrika i Naughtona imao oni obojica bez CS-a ostali...
              Sreca ovaj momak Surman ko god da je vec 2. kolo mi donosi bodove, hvala lepo brate.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Cedric prokleti....On će uskoro da leti iz tima. Ide im i onako loš raspored.

                Ubacio Danielsa za -4, sreća vratio mi poene momak sa CS-om. Ward još jedan CS. Koliko se taj lik isplatio za njegovih 4.5, krađa fantazija.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ja moram onog mucenog Monreala da izbacim, samo da mi ne udje u minus ovo kolo
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Lepo me je prodao Sautempton, imao sam Forstera, Sedrika i Bertranda. Bio sam ubeđen da će sačuvati mrežu.

                    Comment


                    • E da sam stavio Salahu kapitensku traku...
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Jedva cekam da se zavrsi rep pauza da iskoristim WC. Ipak ne valja ova taktika sve u napad sa 3 napadača... Salaha sam imao ali je zrtvovan u jednom momentu kada sam procenio da mi je bolje da uzmem Jesusa i Moratu.

                        Comment




                        • Dobro ide...
                          Šlag na tortu: Naughton i Cedric su na terenu.

                          Comment


                          • Trippier na klupi opet

                            I jesus na klupi jaoo cc
                            Last edited by stewanoskipp; 05-11-17, 13:26.
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • Proglašavam dan žalosti svima koji imaju Kejna za kapitena.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Dobro je, prezivesmo mi koji nemamo Kejna. Inace jos jedan od mojih fejlova, odem u minus ubacim Alija kog nema na klupi a izbacim Sterlinga koji igra startnu.
                                Samo da ne posigne gol Sterling, bice mi donekle lakse.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X