Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Vidi ja protiv markana,u h2h ,evo dao sam ti 8 fore
    Ma ja sam skroz nezadovoljan sta radim u ovom fantaziju, morace to da se menja nesto od narednog kola. A koliko vidim Fiks ti raspolazes teskom artiljerijom, Kane, Lukaku, Hazard, Sterling, Ericsen.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by mark it zero View Post
      Ma ja sam skroz nezadovoljan sta radim u ovom fantaziju, morace to da se menja nesto od narednog kola. A koliko vidim Fiks ti raspolazes teskom artiljerijom, Kane, Lukaku, Hazard, Sterling, Ericsen.
      Zato sam otisao u minus 8 ,ma ocajno ubacim Moratu on se povredi kazu 6 do 8 ja ga promenim ,nisam pogodio do sad nijednom kapitena 3 puta sam stavio Kejna tad gol nije dao,promenim stavim Lukakua on nista ovaj 2 komada i tako od starta ,sta ti kazem kad sam na draftu gde nema kapitena skupio 418 poena 30 vise nego ovde

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Zato sam otisao u minus 8 ,ma ocajno ubacim Moratu on se povredi kazu 6 do 8 ja ga promenim ,nisam pogodio do sad nijednom kapitena 3 puta sam stavio Kejna tad gol nije dao,promenim stavim Lukakua on nista ovaj 2 komada i tako od starta ,sta ti kazem kad sam na draftu gde nema kapitena skupio 418 poena 30 vise nego ovde
        Polozio sam svoje nade u Hazarda, ocekujem od njega da izdominira danas. S obzirom da Kane nece dati gol ovo kolo, i da imas -8, ocekujem da pobedim.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Жесус и Стерлинг не играју.
          На целом свету само Црвена звезда оооо..

          Comment


          • RIP fantasy.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • i sterling i jesus na klupi oo
              Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

              Comment


              • Odem u -4 da bi izbacio Bacuaija iz tima, uz to imam Sterlinga i Zezusa u timu.
                sigpic

                Comment


                • Ok dobro nisi gori od mene ja sam na -8 i jesus mi kapiten i na klupi je kao i sterling... [emoji23]
                  Morata razočarao... Biće ovo najgore od početka.
                  Last edited by krele90; 21-10-17, 15:10.

                  Comment


                  • Pojavi se Bačuaji u pogrešno kolo. Po pravilu se dešavaju ovakve stvari.
                    sigpic

                    Comment


                    • Јунајтед 2 комада примио за 45мин, Џонс 1 поен играо 23 мин само.

                      Биће ово најгоре коло икад убедљиво! ко пребаци 45 тај је цар.
                      На целом свету само Црвена звезда оооо..

                      Comment


                      • Alfi MADAFAKIN Moson
                        sigpic

                        Comment


                        • Kako sad ide ako predjem 20 treba da proslavim


                          Jedva 19pts :/ sterling nije igrao tako da gross bi usao mesto njega i dodatni 6poena i ostala jos defanziva vertonghen, trippier i bellerin i kad bi proradio tadic napokon... zadnja prilika za tadic
                          Last edited by stewanoskipp; 21-10-17, 17:02.
                          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                          Comment


                          • Биће 51 поен на крају, како је кренуло ово је и добро, нећу пуно пасти.
                            На целом свету само Црвена звезда оооо..

                            Comment


                            • Kejnara kapitenski... Lagano će uzeti 32 boda i izvući mi ovo kolo iz mrtvih.

                              Na kraju će biti oko 70.

                              Reise, reci mi jesi li ispoštovao Kejnaru za kapitena ili si ga makao?
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Azara sam stavio, onako neiskusno. Fino sam se zajebao. Bar mi je u tim, ne znam kako ovi ostali mogu bez njega.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X