Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ubacim Britosa, dobije crveni, ubacim Jagielku proslo kolo povredi se, ubacim ovo kolo Moratu povredi se i on.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Ubacim Britosa, dobije crveni, ubacim Jagielku proslo kolo povredi se, ubacim ovo kolo Moratu povredi se i on.
      Bice brate, bolje bi ti islo plivanje.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Pa kad mene slusas...

        Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by l1m4r View Post
          Bice brate, bolje bi ti islo plivanje.
          Ne znam sta bih ti rekao, proslih sezone me je bilo ono pravilo kako izbacim nekog igraca tako on postigne gol ili 2.

          @Adame ma jok, svakako sam hteo da ga ubacim
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Izbedačim se što je Svonsi primio gol u poslednjem minutu, jer imam Olssona u odbrani. Sad bezv uđem na fantazi, stoji da Olsson ima CS. Ništa mi nije jasno, pogledam na rezultatima, kad trener Svonsija izbacio Olssona u 88. minutu, a oni primili gol u 90om...i ladno uzeh CS.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • 63 sa bonusima, s tim što mi niko sjutra ne igra. Kejn, Rašford i KDB izvukli nekako ovo kolo, od ostalih kita. Svonsi ga u 90. primio...
              sigpic

              Comment


              • Protracio sam WC bezveze. Sutra jos Monreal, ako ne primi gol Arsenal 46 poena, porazi u obe lige svakako.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • 60 bodova sa bonusima od 6 igrača danas...

                  Ostali Coutinho, Firmino, Sigrurdsson, Remzi i Riči.

                  Od ovih 5 igrača da izvučem 20 bodova i ja super zadovoljan.

                  Sigurdsson mi je bio transfer umesto Mahreza. Da vidimo sutra kako će to proći.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Kako li se osjećaju ovih 150k ljudi koji su izbacili KDB-a. Lik se vazda pojavi da riješi derbije.
                    sigpic

                    Comment


                    • Što je najgore, dosta ljudi je izbacilo KDB-a da bi ubacili Aguera. A da bude još gore, onda su morali da iskoriste dodatn transfer da bi izbacili Aguera i dodali Moratu/Jesusa. Kakav zajeb...

                      31 bod od 4 igrača odbrane. E ovo se ne viđa svaki dan, bar kod mene.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • 51 poen, ostali Kolasinac, Salah, Rooney ( definitivno posljednja prilika ) i Lacazette ..

                        Watford odigra 2-2, Richarlison asistira, pa da gol, ne dobije nijedan poen bonusa, nek sam i ovo vidio.

                        Bit ce neizvjesno protiv Ganga do kraja, mada mislim da od njegovog Firmina kapitena zavisi najvise, odigra li on na nivou, Gang uzima
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • 64 i ostali Firmino i Riči. Biće ovo najbolje kolo dosad.

                          Comment


                          • Ward iz Barnlija ostao na klupi sa 12 bodova...

                            Ako ne uđe Firmino u igru, on je prva izmena. Slaba šansa, ali opet bar nešto.

                            Cou mi je najbolji transfer koji sam mogao u poslednja 2-3 kola da uradim.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Hvala Monrealu sto mi je koliko-toliko izvadio kolo. 53 3 bonusa dovoljno za pobedu u manjoj ligi i poraz u vecoj za 2 poena samo i pored ocajnog vikenda.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Kane 26 poena ostali 22, beda...

                                Comment

                                Working...
                                X