Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Povrijedio se i RLC za CP. Bakary Sako će vjerovatno igrati špica. Nadam se da će igrati Džons, pošto Junajtedu ne gine još jedan CS.
    sigpic

    Comment


    • Ne igra Džons za Junajted. Moraće Mbemba ili Dank da igraju. Treba pogoditi koji će od njih manje golova da primi.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Reise View Post
        Igraće Eriksen valjda, prošla prehlada. Bolje odmah ubaciti Žezusa. Ne vjerujem ni da će igrati u obije utakmice do kraja ovih kvalifikacija, izbiorio je mjesto Brazil odavno.

        Ne znam da li da rizikujem sa kapitenom ovo kolo. Razmišljam se Tadiću da stavim kapitensku.
        Mauricio Pochettino is confident Christian Eriksen will be back up to full speed in time to take on Huddersfield on Saturday.

        He trained on Thursday and looks all set to return for the 12.30pm kick-off as we step back into Premier League action at the John Smith’s Stadium.

        “Today, he showed us good energy,” reported Mauricio after training on Thursday. “We hope that tomorrow he’ll feel good and he’ll be available to select, if we want. I don’t believe it’s a big issue.”
        To je to, trebalo bi da igra.

        Da nije rano sa rizikovanjem sa kapitenom?

        Kejn se mora ispoštovati opet.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Svake sezone moram da isprobam sa kapitenom od koga niko ne očekuje ništa.
          sigpic

          Comment


          • Isto i ja, ali obično to radim u drugoj polusezoni, šta znam.

            Ako imaš dobar osećaj, udri.

            Ali ja ću biti tu i smaraću te u subotu oko 2 i 15 kad Kejn da 2 komada.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ako si se kladio da Kejn daje dva gola, stavljam ga za kapitena.

              Kejn od ove sezone izvodi i slobodne udarce. Još malo će početi i penale da brani samo za nas sa fantazija.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Reise View Post
                Svake sezone moram da isprobam sa kapitenom od koga niko ne očekuje ništa.
                Pa to ti i nije bas pametno da radis u kolu gde i Kejn i Lukaku imaju izgledne sanse da postignu vise pogodaka

                Comment


                • Može neki predlog, da li da izbacim Viliana, i ako ga izbacujem koga da ubacim?

                  Comment


                  • Originally posted by Reise View Post
                    Ako si se kladio da Kejn daje dva gola, stavljam ga za kapitena.

                    Kejn od ove sezone izvodi i slobodne udarce. Još malo će početi i penale da brani samo za nas sa fantazija.
                    Haha, nisam, mala mi kvota 3.5 da daje 2 komada, ali sam ozbiljno razmišljao.

                    Neka ga vala, nek izvodi sve moguće osim kornera, to neka Eriksenu.

                    Ti misliš da Tadić daje gol? 3.5 kvota da daje gol je solidna.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by Princoni View Post
                      Pa to ti i nije bas pametno da radis u kolu gde i Kejn i Lukaku imaju izgledne sanse da postignu vise pogodaka
                      Igram na to i da se ispucao u zadnje dvije utakmice, pa mislim da neće više od jednog gola da da.

                      Originally posted by In the middle of nowhere View Post
                      Može neki predlog, da li da izbacim Viliana, i ako ga izbacujem koga da ubacim?
                      Mi smo ti maleri brate, bolje ti je sam da odlučiš.

                      Originally posted by z0La View Post
                      Haha, nisam, mala mi kvota 3.5 da daje 2 komada, ali sam ozbiljno razmišljao.

                      Neka ga vala, nek izvodi sve moguće osim kornera, to neka Eriksenu.

                      Ti misliš da Tadić daje gol? 3.5 kvota da daje gol je solidna.
                      Ili gol ili dvije asistencije.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by In the middle of nowhere View Post
                        Može neki predlog, da li da izbacim Viliana, i ako ga izbacujem koga da ubacim?
                        Pitanje je da li ce Vilijan igrati u 11 jer sigurno startuje Azar. Razmisli o Ramziju, mislim da mu je ista cena, a u prosloj tekmi je igrao ofanzivnije na mesto Ozila.

                        Comment


                        • Originally posted by In the middle of nowhere View Post
                          Može neki predlog, da li da izbacim Viliana, i ako ga izbacujem koga da ubacim?
                          Ja ga izbacio prošlo kolo, i ubacio Remzija umesto njega. Ista cena, a zagarantovano prvo mesto. I ono najbitnije, Remzi ulazi u šanse. Ne znam da li će da Venger zadržati na ovoj poziciji iza napadača što je uradio prošlo kolo, ali ako i to bude, samo još veći razlog da se izabere.

                          Lanzini se mislim oporavio, i on može na 6.8 da bude dobra opcija. Wh ima solidan raspored, samo treba sačekati sa njim posle rep. pauze da se vidi kako funkcioniše posle povrede.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ja bih ti Tadića preporučio za ovo kolo. Stouk u lošoj formi, fale im štoperi, primaju dosta golova.

                            Je li moguće da se Antonio oporavio za ovo kolo? Kakav maler. Još fali da da dva gola, pa da me zakopa.

                            EDIT: Sautempton ima i odličan raspored, dobra opcija za duži period je Tadić. Vratio se i na izvođenje penala, samo zbog toga što Ostin ne igra doduše. Ali nema naznaka da će Ostin biti u prvih 11.
                            Last edited by Reise; 29-09-17, 15:11.
                            sigpic

                            Comment


                            • Momci sta mislite da li je za ovo kolo bolja kombinacija Azar-Morata ili Azar-Lakazet? Arsenal ima zicer sa Brajtonom pa sledece kolo isto nesto lagano u gostima, i posle opet malo teze utakmice dok Celsi pored Sitija kuci posle ima 3-4 kola smesna.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Sta je sa Vardijem, zna li se hoce li igrati za vikend?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X