Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobar je i fiksni u ovom kolu, mene izvukao Kun a njega Valensija.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Srki 77poena na draftu ovo kolo, sprda se s nama, pogotovo s fiksnim.
      Ja na Draftu laganih 68 i sigurno prvo mesto,a Srki je dobar i prakticno jedini konkurent za prvo mesto...ja na draftu bez kapitena vise poena imam nego na regularnom

      I to sve skupa ne samo ovo kolo sou...a i tim jejeftiniji
      Last edited by 61563; 17-09-17, 19:22.

      Comment


      • Ja sam 5o+ ma draftu dobio, treći sam za sad. Čekam da se fiksni oklizne
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Ja se odlicno drzim, s obzirom da sam dobio 3napadaca koja nisu ni u protokolu(Costa, Sturridge, Origi)
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Ja se odlicno drzim, s obzirom da sam dobio 3napadaca koja nisu ni u protokolu(Costa, Sturridge, Origi)[emoji3]
            Pa dosad si ih sve mogao promeniti. Po kolu mozes 1 igraca menjati...
            Ocajnoo kolo, nista nisam uzeo u napadu, a na klupi Ake... Sve od odbrane poeni.
            Last edited by krele90; 17-09-17, 22:35.

            Comment


            • Ovo kolo obelezio je veliki derbi izmedju tigrova i pipitara. Pipitari su u stilu Pipite bili nevidljivi u derbiji, tako da su Princarini tigrovi lagano resili mec u svoju korist i najavili veliki proboj na vrh u bliskoj buducnosti

              Comment


              • Originally posted by krele90 View Post
                Pa dosad si ih sve mogao promeniti. Po kolu mozes 1 igraca menjati...
                Ocajnoo kolo, nista nisam uzeo u napadu, a na klupi Ake... Sve od odbrane poeni.
                Pa menjao sam ih, prvo sam uzeo Austina/Jaya imesto Coste/Origija. A sad cu valjda uspeti da uzmem Carrola/Troya.
                Al svakako da sam bio tu imao bih mnogo bolji napad. Mada sam odbranom i veznim prezadovoljan.

                Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Zamalo Lukaku da me pokopa u obe lige.. srećom u jednoj sam pobedio za poen. I to samo zato što je džoni imao -4 zbog transfera

                  Comment


                  • Koštalo me ovog puta -4 poena zbog trabsfera i Gagi me dobio 68-66 a da nisam koristio trasfer viška dobio bi Ali zato u većoj ligi je bilo dovoljno osvojenih poena..

                    Comment




                    • Drugu godinu igra, a već nas četka

                      Comment


                      • Само 1 једна победа у СК Х2Х лиги, док сам у осталима у којима играм у врху.

                        Ово коло Кејн поново капитен, па куд пукло!
                        На целом свету само Црвена звезда оооо..

                        Comment


                        • Originally posted by p4p1 View Post


                          Drugu godinu igra, a već nas četka
                          Ovo neka oficijalna SK liga?

                          Tako je Miloše, ne odustajemo od Kejna!!
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ma mora Kejn da ispostuje ovo kolo.
                            Ja sam izvrsio jednu promenu Jagielka in, Dawson out. Hvala Dawsonu na 3 CS, ali ide mu nesto tezi raspored.
                            Samo mi je dilema da li Lukaku ili Jesus kapiten, sledece kolo mora WC i da se ubaci Azar mocni.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Jedno pitanje, pošto ranije se ranije priključivao ligama pisle početka. Ja sam se danas priključio SK ligi i imam više bodova i od prvog, ali me nema na tabeli, već mi je ime iznad tabele, zatamnjeno. Da li ću posle ovog kola biti na tabeli, kako to ide?
                              Last edited by kbk; 22-09-17, 12:38.

                              Comment


                              • Originally posted by kbk View Post
                                Jedno pitanje, pošto ranije se ranije priključivao ligama pisle početka. Ja sam se danas priključio SK ligi i imam više bodova i od prvog, ali me nema na tabeli, već mi je ime iznad tabele, zatamljeno. Da li ću posle ovog kola biti na tabeli, kako to ide?
                                Hoćeš. Mislim da ćeš na kraju ovog kola, kad se završi poslednja tekma i kad se bude apdejtovala tabela biti dodat.

                                bice, znaš šta je problem sa Jesusom... njega često Pep izbaci već pre 60og minuta. Ne bi me čudilo i da sad to uradi. Igrao je sad kup svih 90 minuta mislim, a imaju i LŠ odmah u utorak. Ne znam da ga ne ostavi na klupi možda, pa dobije poslednjih 30ak minuta...

                                Čudno mi što ga je ostavio svih 90 minuta u kupu...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X