Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Predlazem da sastavimo listu na kojoj ce se svako upisati ako zeli da igra, pa da se napravi liga od dvadeset najstandardnijih clanova foruma sa te liste kojima ce Deni dati kod .

    Za ostale napraviti drugu ligu i javno obajaviti kod

    Comment


    • #32
      Mi smo jedne godine pravili klansko. To je bila kul zabava. Pogotovo kad ovde ima ovoliko ljutitih tabora.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • #33
        Originally posted by Adam The Llama View Post
        Kome se javljamo za kodove?
        Sad ću ti poslati


        Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

        Comment


        • #34
          Originally posted by Princoni View Post
          Predlazem da sastavimo listu na kojoj ce se svako upisati ako zeli da igra, pa da se napravi liga od dvadeset najstandardnijih clanova foruma sa te liste kojima ce Deni dati kod .

          Za ostale napraviti drugu ligu i javno obajaviti kod
          to je u plan
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • #35
            Igracu i ja.

            Mene mozete staviti u tu drugu ligu ako je bude jer ja nisam ovo nesto pretjerano igrao tako da vjerovatno nisam nesto vjest.

            Comment


            • #36
              Za tebe cemo trecu ligu onda

              Comment


              • #37
                Ako ce mi neko objasniti kako funkcionise, igrao bih i ja. Igrao sam nekad davno hattrick i ove menadzere al znam da ovo veze s tim nema, al ne znam nista vise od toga. Igrao bih i taj zvanicni fantasy PLa, al eto, bilo bi lijepo da me neko uputi sto detaljnije u sve.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • #38
                  Za početak najvažnije je da znaš sljedeće:

                  - biraš 15 fudbalera u okviru budžeta koji je 100 miliona nečega, recimo maraka (naravno ne mogu biti svi iz istog tima)

                  - svaki fudbaler ima već zadatu cijenu koja tokom sezone može varirati

                  - onda kad sve to odabereš pratiš svako kolo fudbalere koji si odabrao, koji će na osnovu pruženih partija biti ocijenjeni - dakle tako skupljaš poene

                  - postoji unaprijed određena šta nosi najviše golova (npr. kad igrač zabije gol, kad asistira, kad se ostvari clean sheet)
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Ves View Post
                    Ako ce mi neko objasniti kako funkcionise, igrao bih i ja. Igrao sam nekad davno hattrick i ove menadzere al znam da ovo veze s tim nema, al ne znam nista vise od toga. Igrao bih i taj zvanicni fantasy PLa, al eto, bilo bi lijepo da me neko uputi sto detaljnije u sve.
                    Imas 100 milki da sastavis ekipu od 15 igraca. Biras 11 za prvi tim, sednes u fotelju, otvoris pivo i pratis epl. Ukoliko ti igrac asistira, dobijes 3 poena, ukoliko ti napadac da gol, dobijas 4 poena, ako ti veznjak da gol, dobijes 5 poena, ako ti golman ili odbrambeni sacuva mrezu, dobijes 4 poena, ako ti igrac odigra 60+ minuta, dobijes dva poena, itd... Formacija ne mora da bude logicna, u odbranu mozes staviti 5 levih bekova ili 5 stopera, nije bitno, bitno je da ti ljudi igraju, znaci ne funkcionise kao menadzer ili ista slicno. Imas jedan besplatan transfer nedeljno, mozes imati 2 u steku, tj. jedan moze da se prenosi. Mozes odradjivati transfere i kad potrosis besplatne, al onda te svaki sledeci kosta -4 poena.

                    I to ti je to. Pravila su dosta opsirnija al eto neke smernice da znas o cemu se radi.
                    Last edited by bici; 13-07-17, 18:00.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • #40
                      Upisite i mene za fantazi

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Ves View Post
                        Ako ce mi neko objasniti kako funkcionise, igrao bih i ja. Igrao sam nekad davno hattrick i ove menadzere al znam da ovo veze s tim nema, al ne znam nista vise od toga. Igrao bih i taj zvanicni fantasy PLa, al eto, bilo bi lijepo da me neko uputi sto detaljnije u sve.
                        Javi mi se ako budes igrao, pa cu ti poslati kodove

                        Comment


                        • #42
                          Bas je tesko sastaviti tim, preskupi su igraci, mora se opet neki biser ubosti.

                          Comment


                          • #43
                            Ako ima mesta ,igracu i ja ..

                            Comment


                            • #44
                              Ako nekom nisam poslao kod nek mi pusti PM


                              Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Dimitrije View Post
                                Bas je tesko sastaviti tim, preskupi su igraci, mora se opet neki biser ubosti.
                                To je uvek i pravilo razliku u kvalitetu timova. Meni je najnezanimljivija sezona bila onda kad je Lester plodio i kad su svi mogli da sastave kakav god tim zele.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X