Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vala ovaj KDB počinje da mi ide na živce.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Leti Jesus napolje sledece kolo, uz Monreala.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Frustracije nezadovoljni menazdera morate verovati u svoje igrače i štititi ih i kad im ne ide

        Comment


        • Moram ovog Sanea izbaciti! Lik igra skroz bočno, često se vraća nazad, a što je najgore, uopšte nema zagarantovano mjesto u timu!

          Comment


          • Mandusic sa ubitacnim napadom Chica-Lukaku-Runjavi ucvrstio vodstvo!!! xD
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Sledece kolo fiksni protiv akija, utakmica visokog rizika

              Comment


              • Originally posted by krele90 View Post
                Sledece kolo fiksni protiv akija, utakmica visokog rizika
                Ma kakav rizik kad me ajnstajn koliko vidim stavio na ignore,pobegao i pre bitke,amogli smo lepo da razmenjujemo poruke dok se skupljaju poeni narednog vikenda...e kad te ajnstajn stavi na ignore,pa sve sam mogao da poverujem da ce da uradi,al ovo...al dobro...

                Comment


                • Sanceza ubacih, ocekujem barem gol i asist. Cijena mu je pala na 11.9, samo 2.2% fantazija ga trenutno ima u timu, ako dobro odigra protiv Liverpula, ide to na 30%, tako da se moze zaraditi na njemu.

                  Comment


                  • Monreal i Gayle ou, Cicarito i Britos in
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Ja sam Monreala prebacio na klupu, ne vjerujem da će imati clean sheet.

                      Transfer: Sane out, Mkhitaryan in.

                      Comment


                      • Choupo-Moting umjesto Knockaerta .
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Ja ću sačekati još jednu sedmicu da vidim rasplet sa Jesse-om. Hteo sam da ga ubacim, ali eto, možda posle reprezentacija. Deluje stvarno kao odlična opcija. Aj što košta samo 6, ali još bolje što su ga stavili kao veznjaka.

                          Samo jedna izmena ovo kolo. Van Anholt umesto Mustafija.

                          Kejnara kapitan. Vreme je da se razbije taj baksuz avgusta...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Hese deluje kao izuzetno privlacna opcija cene/kvalitet,jedino sto mi se ne svidja je ekipa u kojoj igra, jer mislim da ce Stouk biti tanak sa golovima i sansama ove godine

                            Comment


                            • Ako da gol i ovo kolo, eto njega u pola fantazi timova

                              Comment


                              • Aguero na klupi, samo sam cekao. Vreme je da Djizuz donese neke poene ili leti napolje.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X