Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Deni jesil to vec odabro ekipu?
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • #17
      Originally posted by srdjan_sl View Post
      Ja bi dao jedan predlog za H2H, da se napravi manja liga od 20 ucesnika, pa da se igra upravo svako sa svakim dva puta kao i u PL, mislim da bi ta forma bila najzanimljivija.
      E sad ko ulazi u tu manju ligu a ko ne i po kojim uslovima to stvarno ne znam.

      EDIT:
      A u buduce se upravo tako mogla praviti H2H liga, prvih 20 iz ove sezone ulaze u Premier Ligu odnosno prvu H2H ligu, dok drugih 20 ulaze u Cenpionsip(drugu H2H ligu) i ako bude jos zainteresovanih pravi se treca, cetvrta itd, i onda standardno rotiraju se poslednja trojica iz jace lige sa prvom trojicom iz slabije lige.
      Ma znam da je bilo neke price oko ovoga, ne pijem alkohol, trezan sam
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • #18
        Igram naravno

        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • #19
          Vec ima 14 ljudi
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • #20
            Ne znam što bih neki fantasy u životu svome propustio

            Comment


            • #21
              Igram. Lukaku zicer za prvo kolo, 9 golova na poslednjih 10 meceva protiv WH-a
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • #22
                Originally posted by Jax Teller View Post
                Deni jesil to vec odabro ekipu?
                Meni mail dosao, tako da sam danas ceo dan ja pravio to, mada mislim da ce biti izmena

                Comment


                • #23
                  Inace dodaje se novi cip, free hit. Kad ga aktivirate, mozete praviti koliko god hocete transfera za sledece kolo, a kad se to sledece kolo zavrsi, vraca vam se sastav kakav ste imali pre nego sto ste iskoristili free hit cip.

                  Jako zanimljiv cip, mislim da necu morati da stekam drugu wild kartu do duplih nedelja.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • #24
                    Igram i ja
                    >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                    Comment


                    • #25
                      Im in
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by bici View Post
                        Inace dodaje se novi cip, free hit. Kad ga aktivirate, mozete praviti koliko god hocete transfera za sledece kolo, a kad se to sledece kolo zavrsi, vraca vam se sastav kakav ste imali pre nego sto ste iskoristili free hit cip.

                        Jako zanimljiv cip, mislim da necu morati da stekam drugu wild kartu do duplih nedelja.
                        Ja sam to nešto na brzinu pogledao, ali wild card više ne postoji, zamenio ga je taj free hit chip?


                        Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                        Comment


                        • #27
                          Igram i ja

                          Postoji WC i dalje, ovaj novi čip je umesto All out attack.

                          p.s. Meni se ne sviđa novi čip, jel sve ono što čekam i planiram za tu duplu sedmicu gubi smisao. Olakšana igra maksimalno...
                          Last edited by z0La; 12-07-17, 17:41.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • #28
                            Evo Zola već krenuo da se pravda i izvlači ako ne bude prvi


                            Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                            Comment


                            • #29
                              Kome se javljamo za kodove?
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Ser Deni ® View Post
                                Evo Zola već krenuo da se pravda i izvlači ako ne bude prvi


                                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
                                Apsolutno! Na vreme da počnem, mesec dana pre početka

                                Inače, nisam mnogo pratio FPL, ali koliko vidim ima i neki draft, nova igra u okvoru ovog fantazija. Jel ispratio neko nešto više o ovome?
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X