Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moja najbolja sezona do sada, prezadovoljan sam top 5 u maloj ligi i 3 mesto u h2h ukupno 2150.

    Comment


    • Na kraju nisam uspeo da ugrozim Mandu na prvom mestu. Umesto da ga preteknem, ja sam izgubio jedno mesto.

      Tako da, treći u velikoj ligi, drugi u maloj ligi. Nisam uspeo da odbranim titule u h2h. U velikoj dvanaesti, a u maloj treći.

      Jedino sam na draftu uzeo prvo mesto.

      Ukupno 2259 bodova. Za jedan više nego prošle sezone, ali lošiji ukupni plasman nego prošle. 39921. mesto...što i nije toliko loše.

      Kad se uzme u obzir da sam nekih 35 kola igrao bez Salaha (što me na kraju i koštalo boljeg plasmana), ja zadovoljan.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Nadam se da cu sledece godine i ja u vasu ligu
        Meni je ovo druga fantazi sezona i bas mi se svidja FPL.
        Ove godine 2340 bodova, vise nego prosle za skoro 200 bodova. Prosle godine OR 87171 a ove 4578. Naravno iznad svih ocekivanja koja su mi bila da budem u 30.000 U ligama odlicno, mini sa drugovima sam osvojio, ostale oke
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Druga mi je sezona, da sam početno imao bolji odabir mislim visok plasman bi mi se smešio. Ovako morao vaditi fleke kriminalnog starta u prvih par kola. Posle dizao formu i beležio ozbiljne cifre.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Umalo da zaboravim,sve u svemu lose ,al dobro za prvu SK sezonu 15 sa 2069 poena,uz bahatih 88 transfera,kad se tu unormalim bice bolje

            Cestitke svim sampionim ,al pre svega najbitnijem Mandi jer ipak je to najvaznija liga bar meni

            I moram da cestitam i Mackicama ipak su za malo ,ali dovoljno ispred mene...mada da ih ja nisam motivisao i nekad mozda pomogao ko zna gde bi zavrsile
            Last edited by 61563; 15-05-18, 00:03.

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              I moram da cestitam i Mackicama ipak su za malo ,ali dovoljno ispred mene...mada da ih ja nisam motivisao i nekad mozda pomogao ko zna gde bi zavrsile
              Moji tigrovi su ti pobegli sedamdeset i kusur bodova, a to bas nije malo . Solidna sezona za mene. Jedino mi je krivo sto nisam dosao do top 5 u maloj ligi, ali Krele je ima 5 bodova vise

              Comment


              • Dugo sam vodio u H2H ligi, na kraju sam morao da se zadovoljim ''solidnim'' 6.mestom.
                Razočaravajuća sezona u ligi, mislim najlošija otkad igram FPL uopšte.
                Čestitke svim pobednicima, do novog vidjanja u avgustu .

                Comment


                • У класику сјајно друго место!

                  Али са друге стране у H2H 17. место са којим сам разочаран. Само 2 играча из H2H лиге су имали више поена од мене, мислим да то говори пуно о мојој (не)срећи.
                  Last edited by Милош; 26-05-18, 03:20.
                  На целом свету само Црвена звезда оооо..

                  Comment


                  • Izasao je vec fantazi za novu sezonu, a cene igraca preskupe.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Zaista preskupe, ne mozes da sklopis nista jbt, moras da budes kao u FM, ganjaj season wondere

                      Sent from my MI 6 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Zaista preskupe, ne mozes da sklopis nista jbt, moras da budes kao u FM, ganjaj season wondere

                        Sent from my MI 6 using Tapatalk
                        Ja stavio Kejna, Tripiera, Pickforda, Obamejanga i Salaha i ode vec pola budzeta. Bice tu mnogo mozganja. Sto mi je zapalo za oko Wilfried Zaha cena mu je 7 miliona i ove sezone je trejdovan na napadaca.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Uzeo sam ja Pascala Großa, dobra mu je cena. I Calluma Wilsona cini mi se, ali nisam siguran

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk

                          Comment


                          • Svake sezone je tako, uvek su preskupi na prvi pogled ali moze da se sklopi tim, pogotovo posle nekoliko kola Cekam situaciju u Celsiju, kraj prelaznog roka Arsenala i Liverpula.. Pikford, Robertson, Obamejang, Vilijan ako dodje Sari, Mendi.. ima da se misli lepoo
                            insta: engleski_dopisnik

                            Comment


                            • Rano je jos za mozganje,da pocnu pripremne utakmice pa da se vidi kako i sta. Tesko da se moze uz Kejna i Salaha sastaviti dobar tim a pritom da imas njih dvojicu.
                              Сутра брзо долази - треба човек постати
                              Нестали су кодекси, остали су комплекси
                              Победе су порази, а исходи су потресни!

                              Comment


                              • Dale, vodeci otvaracu fantazi tema, mislim da je doslo vreme za novu temu

                                Comment

                                Working...
                                X