Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Malo je kritično sada savetovati jer ne znam kakvo je razmišljanje trenera koji nastupaju u Ligi Šampiona. Dal će hteti da odmaraju najbolje ili ne.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Evo brainfaka koga stavilti Lingarda ili Oksa?

      Ko to može da provali da će da igra.

      A ako ne bude starter, sigurno ulazi ono 10 min da malo oseti teren.

      Comment


      • Originally posted by In the middle of nowhere View Post
        Ne znam da li da menjam Sterlinga, a i ako ga menjam, za koga? Ima neko predlog? [emoji16]
        Ne bi trebalo da bude rotiran, problemi sa povredama moraju da ga drze u timu, a i ocekujem da donese bodove.
        Ako bi da menjas, vreme je da Eriksen ponovo vrati formu (oporavak Moure i Lamele utice na minute Sona) ili cekaj Mikija i Ozila posle Sitija
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • I ja mislim da Sterling počinje. Ako odrade posao, može da ga izvadi u 60 minutu.
          Sterlinga mislim

          Comment


          • Originally posted by MarkoNFL View Post
            Evo brainfaka koga stavilti Lingarda ili Oksa?

            Ko to može da provali da će da igra.

            A ako ne bude starter, sigurno ulazi ono 10 min da malo oseti teren.
            Uvek je pametnije onog kojeg imas u ovakvim situacijama, iskreno imam Oxa, drzim ga vec dva kola i mislim da je vreme da pocne, dve je vezao na klupi, a i ocigledno je da je protiv Totenhema to uticalo na napadacki fudbal, previse je da igra sa 3 zadnja vezna iza napadacke trojke.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Imam oba.

              Stavio sam i ja Oksa.

              Realno je bilo da bude starter i na predhodne dve - da se ja pitam.

              Comment


              • Pošto igram sa tri napadača, dvoumim se da izbacim Rondona, teško da će do gola na Stamfordu, mada, kako izgleda odbrana Plavaca nije nerealno. Mislio sam da pojačan "vezu" sa Džanom.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Što. Pa Votford im je uvalio 4. Ok sa igračem manje, ali ih razvalio jedan Votford.

                  Luiz ili ko već vs Rondonom, ako dobije koju loptu on to može da reši.

                  Comment


                  • Originally posted by MarkoNFL View Post
                    Što. Pa Votford im je uvalio 4. Ok sa igračem manje, ali ih razvalio jedan Votford.

                    Luiz ili ko već vs Rondonom, ako dobije koju loptu on to može da reši.
                    Na tvoje insistiranje ostavljam reprezentativca Venecuele.
                    Pripazi se ako prođem ko bos po trnju [emoji14][emoji6]

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Ništa, vodim te na pivo!

                      Džan je zadnji vezni, rizikuj sa napadačem. Ako i Oks startuje, Džan će biti iza.

                      Comment


                      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                        Na tvoje insistiranje ostavljam reprezentativca Venecuele.
                        Pripazi se ako prođem ko bos po trnju [emoji14][emoji6]

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                        Da te jos malo bacim u razmisljanje:
                        1.Rondon mora da igra-nije vise jedini spic, Staridz je tu da bi igrao, ne da bi sedeo na klupi a Dzej Rodrigez je sedeo n kkupi proslu iako je korisniji za tim. Ima straha i za rotacijom pogotovo jer ce WBA biti fokusiran na odbranu i kontranapade gde je Staridz uz Dzeja bolji.
                        2.WBA mora dati gol da bi bilo bodova. Ne desava se bas svaki dan da Celsi primi 3, pogotovo kuci tako da ce WBA dati 0-1 gol tu.
                        3.To mora biti Rondon jer ne moze drugacije uzeti bodove. A sta ako se opet pojavi Hegazi glavom, Dzej nesto ni iz cega..
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Rondon ima fizikalije da bi mogao da igra bilo gde, osim u ekipi tipa WBA koja je za napadača... fak.

                          Tu napadač dobije 2,3 lopte na utakmici, koje i nisu nešto.

                          Od kada su ostali bez Filipsa... Yakob i ekipa kolo vode

                          Comment


                          • Originally posted by MarkoNFL View Post
                            Ništa, vodim te na pivo!

                            Džan je zadnji vezni, rizikuj sa napadačem. Ako i Oks startuje, Džan će biti iza.
                            Vops uvek dobrodošao [emoji16]
                            Ostavljam Rondona pa kud puklo da puklo...

                            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                            Comment


                            • Koja je kvota na Rondona - daje gol, nije ispod 4

                              Comment


                              • Nema Kristensena eto šansa za Rondona pored trapavog Luiza.

                                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                                Comment

                                Working...
                                X