Announcement

Collapse
No announcement yet.

WIMBLEDON (glavna tema)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Moze se probati ovo da Djokovic osvaja.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #17
      ne bi me zacudilo da Wawrinka osvoji ovogodisnji W kako je krenuo od 2014 sa AO

      Comment


      • #18
        Da hoce Karen ispasti od Kuznjecova
        1. Andrey Rublev
        2. Thanasi Kokkinakis
        3. Alexander Zverev
        4. Ernesto Escobedo

        Renesansa tenisa u 2016 godini.

        Comment


        • #19
          Wanderer je super otvorio temu, vjerovatno najbolji uvod ikad.
          Wawrinka ne može osvojiti Wimbledon, neće biti uznenađenje da već danas napusti klub.

          Sa Super Mariom i gusarom, Novak ide po titulu i sve osim tog ishoda je veliko iznenađenje. Žrijeb odličan, a Stari će doći na megdan u pravo vrijeme.

          Comment


          • #20
            Originally posted by notorious View Post
            Wanderer je super otvorio temu, vjerovatno najbolji uvod ikad.
            Wawrinka ne može osvojiti Wimbledon, neće biti uznenađenje da već danas napusti klub.

            Sa Super Mariom i gusarom, Novak ide po titulu i sve osim tog ishoda je veliko iznenađenje. Žrijeb odličan, a Stari će doći na megdan u pravo vrijeme.
            Hvala na komplimentu.

            Jesi li se najeo ludih gljiva? Ne sto se tice Vavrinke. To bi bilo nevidjeno iznenandjenje da on osvoji, ali ovo da bi sve osim Novakove titule bilo iznenadjenje. Pa do nedavno si pricak da je gotov, da treba da ostavi tenis itd. Da se razumijemo, slazme se da Novak ozbiljno pretenduje na titulu. Tako i treba. Ali forma se ne moze povratiti preko noci. Federer je posebna prica. On je uvijek problem za Novaka. Istina, Novak ga je dva puta, vrlo tesko, dobio u Uimbldonu. Ali nema ni promil sanse da Novak dostigne tu formu. Sto mislis kako ce izgledati razmjene FH-dom protiv Federera? Sada kada Novakov CC FH skripi.
            Last edited by NI; 03-07-17, 10:33.

            Comment


            • #21
              "Kada pogledam žrijeb prvo tražim da vidim gdje su Đoković i Federer, odnosno protiv koga ću vjerovatno morati da igram. Zaista izgleda kao da je Đoković uvijek u mojoj polovini žrijeba", rekao je Delpo, pa je dodao: "No, znam kako mogu da izbjegnem susrete s njim u ranoj fazi turnira. Moram da što prije popravim poziciju na ATP listi".

              e moj Delpo

              Comment


              • #22
                Новак бар нема више шта да губи од бодова, шта год да уради не пада на табели и то је бар неко олакшање...... за нешто више још мора да нас увери да се враћа у форму... сад добро знамо са каквим играчима иде слабо...
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Originally posted by NI View Post
                  Hvala na komplimentu.

                  Jesi li se najeo ludih gljiva? Ne sto se tice Vavrinke. To bi bilo nevidjeno iznenandjenje da on osvoji, ali ovo da bi sve osim Novakove titule bilo iznenadjenje. Pa do nedavno si pricak da je gotov, da treba da ostavi tenis itd. Da se razumijemo, slazme se da Novak ozbiljno pretenduje na titulu. Tako i treba. Ali forma se ne moze povratiti preko noci. Federer je posebna prica. On je uvijek problem za Novaka. Istina, Novak ga je dva puta, vrlo tesko, dobio u Uimbldonu. Ali nema ni promil sanse da Novak dostigne tu formu. Sto mislis kako ce izgledati razmjene FH-dom protiv Federera? Sada kada Novakov CC FH skripi.
                  Ha ha, NI nisu u toku, wand je obećao da će otvoriti temu, a not ga isprozivao na svoj način.

                  Nije ni za Nola ozbiljan.

                  Wand javi se da bar znamo da si živ.
                  Last edited by goku; 03-07-17, 10:53.

                  Comment


                  • #24
                    sta ucini pobeda nad mocnim Youngom
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Zika View Post
                      Новак бар нема више шта да губи од бодова, шта год да уради не пада на табели и то је бар неко олакшање...... за нешто више још мора да нас увери да се враћа у форму... сад добро знамо са каквим играчима иде слабо...
                      Novak ne gubi, ali drugi mogu da dobiju i samim tim da on i dalje pada... svakako se nadam da neće

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by bojanaBG View Post
                        sta ucini pobeda nad mocnim Youngom
                        Nikad ne potcenjuj srce šampiona.

                        Pazi da ne bude kmečanje kao 14. i 15.

                        Comment


                        • #27
                          Ja ga nisam nikad podcenila, za razliku od istog tog nota koji ga je slao u penziju pre samo par nedelja i smatrao da je propali slucaj.

                          uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • #28
                            I ti misliš da mu je pobeda nad Jangom promenila mišljenje?

                            Comment


                            • #29
                              Ma jesam u toku Goku.

                              -------

                              Bojana,

                              Naravno da nam je pojeda nad Jangom digla nadu, ali ti nemoj da obracas paznju na to.
                              Last edited by NI; 03-07-17, 11:45.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by GOKU View Post
                                I ti misliš da mu je pobeda nad Jangom promenila mišljenje?
                                Da...
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X