Announcement

Collapse
No announcement yet.

GoPro Motorrad Grand Prix Deutschland Sachsenring

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Nije bila toliko dobro trka kao prosle nedelje, ali bilo je zanimljivo.

    Svaka cast Folgeru, dugo je pratio nezaustavljivog Markeza.

    Sledeca trka u Brnu, bice SHOW, poslacu vam pozdrave odatle

    Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • #47
      Napeta trka, za pozicije van podijuma bilo je hiljadu obilaženja. Folger pred domaćom publikom pokazuje malo magije, nadam se boljim izdanjima od njega posle letnje pauze.

      Sama pauza će verovatno najviše pogodovati Vinalesu, 3 slabe trke za redom za njega (od kojih je ova još i bila najuspešnija), sigurno će malo presabrati misli i pozabaviti se svojim fokusom. Njegov zaostatak je 5 poena, prva 4 vozača su u 10, tako da ništa nije gotovo. Doduše, ako ovako nastave i osvajaju ovoliko poena i u nastavku sezone, imaćemo šampiona sa najmanje poena u poslednjih 10-15 godina.

      Comment


      • #48
        Meni je neshvatljivo da neko na proslogodisnjoj Jamahi moze da pobedi Rosija i Vinjalesa?! I to nije prvi put. Da li je to stvarno proslogodisnja jer na wikipedi pise da imaju istu.
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • #49
          Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
          Meni je neshvatljivo da neko na proslogodisnjoj Jamahi moze da pobedi Rosija i Vinjalesa?! I to nije prvi put. Da li je to stvarno proslogodisnja jer na wikipedi pise da imaju istu.
          I Bautista pobedi oba fabrička Ducatija na prošlogodišnjem bajku . Poznato je da je M1 2016 dosta upravljivija nego verzija 2017, to su čak priznali i fabrički vozači tako da i nije neko čudo što je Tech3 ponekad bolji od fabričkog tima.
          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

          Comment


          • #50
            A zasto na wikipedi pise da voze istu? Ko je sad u pravu?
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • #51
              Isti su motori, barem tako piše na sajtovima obeju ekipa
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • #52
                Srećom što je Folger odustao o napada na MM vidjelo se da su mu gume bile gotove.
                Rossi silovito krenuo na startu, dok je Vinnales polako probijao i na kraj ga prešo.
                Pedro treći solidno dobro.
                Što napisa Vanja dosta obilaženja za mjesta van podijuma. Čak se i Aprilia umješala.

                "I love to speak with Leonard
                He’s a sportsman and a shepherd
                He’s a lazy bastard
                Living in a suit ."
                Leonard Cohen

                Comment


                • #53
                  Originally posted by realnost View Post
                  Isti su motori, barem tako piše na sajtovima obeju ekipa
                  Pa to i ja kazem. Ne znam zasto onda Erceg govori da ovi voze proslogodisnju on kao veliki fan bi trebo to znati.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • #54
                    Voze prošlogodišnji bajk, Tech3 ne dobija nikad najnovije, samo je Pol Espargaro jedne sezone imao tadašnji bajk jer je imao ugovor sa Yamahom direktno. Prošlogodišnja M1 je upravljivija, ali imala je problem sa prednjim krajem, slično kao problemi koje je ranije imao Ducati (tj i dalje ih ima, ali daleko manje), s tim što je M1 htela da skrene previše, a Desmo obično neće da skrene - kad se pretera guma popusti i bajk otkliza.

                    Deo razloga što su Zarco i Folger toliko bolji od Smitha i Espargara je što su druga dvojica prošle godine imala bajk za Bridgestonke. Ako njima tad nisu dali M1 2016, nisu ni ovoj dvojici dali M1 2017.

                    Comment


                    • #55
                      Mislim da iz Monster Jamahe imaju samo sasiju i ram od prosle godine

                      Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • #56
                        #MM93
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • #57
                          Samo da dodam komentar: u skladu sa očekivanjima kako sam i rekao Markez bio najbolji , a za Maverika sam želeo da pobedi Dovia i Rosija i to je i uradio
                          U śampionatu je sva četvorka blizu pred drugi deo
                          A što se tiče teme koje sam pokrenuo, smatram da oni koji uživaju u trkama da će naći način da i posle Rosija prate motogp.

                          Comment


                          • #58
                            Ubi ova pauza

                            Kako u Nascaru voze svake nedelje
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment

                            Working...
                            X