Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ricmondeeeeeeeeeeeee

    Comment


    • Kako je loš ovaj Volkot, tragičan.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Ajmo još jedan, za Uroša

        Comment


        • 2-0 je najopasniji rezultat.

          Sad ozbiljno.Steta za Partizan. Da su ovo dobili skoro sigurno bi prosli sa obzirom na remi u Albaniji. Veliki i neobjasnjiv pad u igri. Ovako nazalost morace da se pomuce. Naravno nista jos nije zavrseno ili izgubljeno.
          Last edited by colchonero; 28-09-17, 22:06.

          Comment


          • Objasnivo je brate, mafija u upravi radi svoje. Ovo je namestaljka sa aviona se vidi, govna jedna uzasna.

            Comment


            • Mislim da gresis, ne mora se svaki poraz posle preokreta objasnjavati namestanjem. Ne bi Stojkovic branio one stvari da je tako. Samo moje misljenje, da se neko ne uvredi.
              Last edited by colchonero; 28-09-17, 22:12.

              Comment


              • Moguce, puko sam. Previse je ovo Partizanski da bi bilo namjesteno. Posle onog idiotskog faula na ivici 16, pa jos goreg poteza Ozegovica, kakav tenkre majko moja... Znao sam da preokrecu... A Djukic... posmatra covek.

                Comment


                • Krivo mi sto nije ostalo 2:2, propala mi je dobra fora.

                  Comment


                  • Konačno lagana pobeda u najavi, or not.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Lagana petarda u najavi.

                      Comment


                      • Bice ovo i vise od petarde...neko je morao da nastrada......valjda ce da prokine i u prvenstvu...
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Dajte mi neki strim, svaki mi puca. Da vidim da li je do mene ili do strimova...

                          Comment


                          • Mogao se svirati penal sad za Totenhem...


                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Scouser View Post
                              Dajte mi neki strim, svaki mi puca. Da vidim da li je do mene ili do strimova...
                              acestream://5291a22aaee8cb2e2d28f655d95b14ab3aa999cb
                              acestream://ad7782a2b72b42694a89e4d4e4b19493069da7c5
                              acestream://9ed0bb4cc44b2f5c7b99c9ce609916ccf931f16a
                              acestream://8e4a1ac8e885c767eb58133fc190b47c452de02b
                              acestream://9d462c88c7d1e929c5e5b642a45da8b18d733910
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Kako je Pep ove godine nastelovao City...razbucase sve zivo...
                                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                                Comment

                                Working...
                                X