Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mrkela View Post
    Ajme meni,Chelsea nije odigrao dobru obranu? Barsa imala bolje prilike, Buskets najbolji, jer je imao najviše dodavanja u kojima se nitko nije niti trudio ga onemogućavati. Statistika je čudo. Barcelona ne da nije imala prilike nego nije imala IDEJU. Samo su mogli kružiti oko zone, i Barcelona više nego ikada prošlih godina ovisi o individualnom kvalitetu, dovoljno je vidjeti koliko je Messi prehodao jer nije mogao ništa smisleno napraviti. Od prelaska na 4 4 2 ne postoji standardni trokut, odnosno mnogo ga je teže stvoriti.

    Messi i Suarez se nisu vidjeli jer im je skratio svaki mogući prostor između linija koji obojica nevjerovatno dobro korsite, poduplani bekovi, tri stopera, i Willian i Pedro koji stoje usko u sredini ili uz Cesca ili uz Kantea, nemoj zajebavati. Savršena utakmica, e čuj kaže gol nije došao iz greške, i zaslužili su gol, po ćemu to. Naravno da je greška, em je Cesc spor em je Azpilicueta promasio klizanje, anticipacija Inieste je druga priča, on je nanjušio da će biti greška i krenuo već ranije, a ti pišeš pokupio ju Iniesta majstorski a dva igrača prije Inieste za dlaku ne stižu do lopte, šta je tu majstorstvo Inieste, nego greška igrača Chelsea iz koje je nastala majstorija Inieste.

    A šta je to točno Barsa jučer uradila, evo molim te da mi napišeš pošto je neistina da nisu ništa uradili. Niko nije ni napisao da je Chelsea nešto pretjerano napravio, niti se to očekivalo od njih, oni su svoju taktiku maksimalno dobro eksploatirali i iskoristili...
    Pa i nije bas maksimalno dobro ako je rezultat na kraju 1:1 na domacem terenu..maksimalno bi bilo da je ostalo 1:0, ali tesko su bas mogli svih 90 min da drze koncentraciju. Kao sto u Barsinoj igri rizik predstavljaju kontre, tako i u ovim autobus taktikama pad koncentracije mora da se desi i predstavlja veliku, ako ne i najvecu opasnost.
    MESSI 10

    Comment


    • Logično

      Comment


      • Kako onda kazes da Barsa nista nije napravila? Napadala kako je jedino moglo i kako se slaže da filozofijom kluba. Iskoristili jedini ozbiljan kiks celsija i dali gol. Kao i Celsi sto je iskoristio svoju sansu
        MESSI 10

        Comment


        • Buskets nije dodavao prvom do sebe vec je kad je god mogao slao lopte kroz sredinu i igracima na krilne pozicije. Mislim, njegova pozicija je izlozena velikom opterecenju. Defanzivno zna da zakaze ali to nije samo njegova krivica. Buskets isao u blok Vilijanu, ali Vilijan ima odlican rad nogu, brzo je prebacio loptu i precizno sutao. Nije mogao sam do kraja da ga isprati.

          U prvom poluvremenu je Celzi bio bolji a u drugom poluvremenu Barsa. Barselona je pokusavala da stvori sansu gradjenjem akcija. Nije valjda da su trebali pucati po golu nekim nerezonskim sutevima samo da bi se moglo reci kako su imali sut u okvir gola. Kristijansen jeste pogrijesio ali bio je "pritisnut". Pogrijesili su i igraci Barselone kod gola Vilijana, trebali su bolje.



          Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by miha92 View Post
            Kako onda kazes da Barsa nista nije napravila? Napadala kako je jedino moglo i kako se slaže da filozofijom kluba. Iskoristili jedini ozbiljan kiks celsija i dali gol. Kao i Celsi sto je iskoristio svoju sansu
            Pa ata je napravila iz tog napadanja? Koje crno napadanje nisu mogli do 16 doci niti dodati izmedu linija. Imali su posjed koji im je svjesno pruzen jer Conte nema tako jake tehnicki igraci da pariraju posjedom, ali iz tog posjeda su napadali bez ideje i sanse. Sta tu nije jasno

            Comment


            • Comment


              • Originally posted by Mrkela View Post
                Pa ata je napravila iz tog napadanja? Koje crno napadanje nisu mogli do 16 doci niti dodati izmedu linija. Imali su posjed koji im je svjesno pruzen jer Conte nema tako jake tehnicki igraci da pariraju posjedom, ali iz tog posjeda su napadali bez ideje i sanse. Sta tu nije jasno
                Iz tog napadanja je dosao taj pad koncentracije, jer kako Kristensen tako i ostali igraci svih 90 min moraju da budu budni jer i najmanja greska u postavljanju znaci primljeni gol, ako si igrao fudbal znas sta znaci konstantan pritisak i bunker 90 min..
                MESSI 10

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Pazi, očigledno je da Riberi, Robern i Miler nisu na nivou iz prethodnih sezona, plus Nojer povređen. Na to sve Koman mi nije igrač koji donosi prevage u jačim utakmicama i eto ti.

                  Verovatno je red da se na vrh vrati neki Englez, možda Mančester Siti, Pep da izdominira.....Real i Barsa naravno favoriti broj 1, bili i ostali, a možda napokon i vidimo El Klasiko u finalu.
                  Kada bi gledali sta je red onda se zna sta je najprioritetnije i ko treba ove godine da uzme LS. I koji klub je najvise zasluzio da nakon 22 godine i 6 izgubljenih finala od tada, donese trofej kuci.
                  Ali nema reda - to je glavni problem.
                  Meni je Koman vrh igrac - mnogo mocan sa odlicnim prodorom, driblingom, brzinom, pa i pregledom igre i pasom. Samo sto je on pod Karlom izgubio skoro dve sezone. Sada se vraca tamo gde mu je i mesto. Secas se kakav je bio pod Pepom!?
                  Ne bih imao nista protiv i Siti da uzme, a svakako ni Bajern. Za ostale mi je svejedno.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Pola se slazem sa Ognjenom, igrao je dobro Celzi odbranu, a i tome je donio nedostatak igraca u Barsi koji moze 1v1 da iskreira nesto, jedini igrac pored Mesija koji tu moze da odradi nesto je Dembele. Konte je birao izmedju 343 sa Vilianom i Pedrom i 352 sa Moratom, nisu mogli igrat zajedno Azar i Morata jer ne bi onako ugusili Mesija medju linije. To ce se promijeniti u revans i imace Barsa vise prostora, jos kad bi polako uvodili Dembelea i povratili mu samopouzdanje za taj mec bilo bi fenomenalno. Uglavnom, Celzi je zasluzio vise u ovaj mec nego Barsa, ali se pokazalo u ovome dvomecu da ne prolazi onaj koji zasluzuje.
                    Kristensen losih poteza imao, onamo ga je Barsa nacerala na gresku sa presingom, ali mi je milo kako je Konte odma stao u odbranu i rekao kako je odigrao odlican mec.
                    Kaze Valverde da je Paulinjo igrao juce na ono sto je uradio do sad u sezonu, nadam se da ga nece bit u revans bez supersub, sto ostavlja pitanje ko ce zaigrati. Najvise bi volio da se Dembele povrati i pravi haos Alonsu, ali nadam se da ce Valverde razmislit o Semedo-Roberto desnoj strani, ne znam zasto momak uopste ne dobija priliku u vezi, a Semedo je odlican defanzivno. Jos jedan opcija je Pako Alkaser, ali mi se ne svidja kad igra desno, ne znam zasto ne igraju sa Suarezom i Pakom bas kao spicevima, a ne guraju Paka desno dje je ocajan, a lijevo barem nesto malo i uradi.

                    Comment


                    • Morata nije igrao i zbog toga sto su smisleno odvlacili igrace i ostavljali prazan prostor u sredini za kontra napade preko Williana i Hazarda gdje se Hazard onda izolira na krilu u par pasova a Pedro pametno napada prazan prostor, to se najbolje vidi kod prve stative Williana, gdje je prazan prostor u sredini koji bi po automatizmu zauzeo centralni napadac(Morata), znaci nije Chelsea ni bezveze igrao te kontre nego sve smisleno..

                      Miha da skratim, u pravu si brate.

                      Comment


                      • Paul na klupi, je l' zbog nediscipline i loših odnosa s Murinjom ili je zakačio neku manju povredu?

                        Comment


                        • Iz nepoznatih razloga. Nema objašnjenja.

                          Comment


                          • Losih odnosa sa Murinjom milijarda posto

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Losih odnosa sa Murinjom milijarda posto
                              Nervira me što se prave "englezi". A svi znaju, truje se atmosfera u klubu.

                              Comment


                              • Doveden Pogba za 100m da bi posle godinu ipo dana sedeo na klupi u veoma bitnom meču zbog loših odnosa s trenerom.

                                Tako je kada daš toliku pažnju i tolike pare napaljenom i nezrelom detetu pa neće da sluša jednog od najtrofejnijih trenera.

                                Comment

                                Working...
                                X