Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahaha Sandu je bog, covjek je popizdio na ovu izjavu
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Originally posted by Lord Samuraj View Post
      EPL pokazuje snagu ove sezone i u LP.
      Barem vise treci tim u Spaniji nije jaci od prvog u Engleskoj, mada to sam tvrdio i prosle godine jer je Atletiko pao.

      Brendan obezbedio sa Seltikom LE.

      Comment


      • Originally posted by Jax Teller View Post
        Hahaha Sandu je bog, covjek je popizdio na ovu izjavu
        Pa ono kao: "O ne sada moramo na pobedu igrati protiv Rome!!?!?!?!?!"
        Stani a sta???? Sta ste dosli da igrate sve na iks ..... Ono kao "O ne moramo se otvoriti sada!?!?!?! Sta cemo kako cemo!?!?!?" Bem ti Jorgandzije i Simeonea vise i njihov prekavalitetni fudbal.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Tarantula View Post
          Šta je s Bayerna?
          Nojer povredjen do kraja godine, na njegovom mestu imas prosecnog golmana.Utakmicu poceli treci i cetvrti stoper i tu je najveci problem neuigranost poslednje linije i sto je ovo bio samo prinudan potez Karla.Jasno je ko dan zasto je odbrana itekako ranjiva.Par igraca je dostiglo svoj prajm i i nalazi se na pogresnoj strani tridesetih i morace uskoro da osveze tim, dok neki su van forme ili nezadovoljni trenutni statusom.Uglavnom smatram da su prosle godine imali i najbolju sansu za Usonju.Bice bolje kada budu kompletni tim pre kada Nojer stane na golu jer ce da poraste samopouzdanje celoj ekipi i njegovo prisustvo mnogo znaci na psihickom planu, ali trenutno mi ne deluju top kao sto su bili od 2011 pa do ove godine.Nije sada da velicam Nojera, ali kada imas prosecnog golmana na golu, on je sklon glupostima koji demoralisu ekipu.Nema kvaliteta da bude startni golman ni u timu koji u Nemackoj puca na cetvrto mesto.

          Comment


          • Koliko je samo precijenjen Robert Lewandowski,a niko to da glasno kaze nego se suti kad god lose igra...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Koliko je samo precijenjen Robert Lewandowski,a niko to da glasno kaze nego se suti kad god lose igra...
              Nije precenjen, covek godinama igra na najvisem nivou, definitivno jedan od najboljih napadaca u poslednjih 5 godina. Jednostavno je u losoj formi, kao i gotovo svaki igrac Bajerna, bas lose izgledaju ove sezone
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Precijenjen i to bas onako fino...dobar napadac,ali ne dobar koliko se prica

                Neki dan je bila emisija na HRT-u gdje su analizirali ove napadace i on je spic koji ima ubjedljivo najvise postignutih nebitnih golova.Kada nije u formi niko o tome nikad nigdje ne pise,a kad Higuain nije sva zvona zvone
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Nema veze Gonzala mogu samo da mrze. Nije osvojio LS prosle, ali ce zato osvojiti ove ili neke naredne. Samo Gonzalo i Moratica, pa svi ostali nekoliko stepenica ispod.

                  Ali ovo za nebitne golove to im je ipak pogresna filozofija. Svaki je gol bitan. Neki je bitan za dizanje samopouzdanja, forme, za ulazak u seriju ili odrzavanje kontinuiteta serije .... a neki je bitan za rezultat. Sve se broji, sve se racuna sve je bitno.... Ucina kje bitan!
                  Last edited by Sandugp; 28-09-17, 09:37.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • O Iguainu najvise su trubili Ronaldovi i Mesijevi fanovi, zato sto njihovi mezimci zbog Gonzala nisu osvojili sve trofeje.Samo je problem sto se to prenelo na sve fudbalske fanatike.

                    Igrao za Real sa Ronaldom, a i saigrac Mesija u reprezentaciji.On je pod lupom od kad je presao u Real i na svaki njegov pogresan potez sledi izliv licnih frustracija.

                    Levandovski je druga osoba nakon Nojera u ovom sastavu Bajerna koja najmanje zasluzuje kritiku.Roben i Riberi su tu negde, a oni juce poceli mec sa klupe.Njih dvojica su i najvise zaduzili dres Bajerna, ostali igraci bi trebalo da budu podlozni kritikama.Ja mozda pre 4-5 godina nisam voleo Iguaina, ali sam u medjuvremenu progledao.Fakat je da nema srece.

                    Comment


                    • Lewa jeste precenjen, dobar napadac,al nije ni u TOP5,i tesko on moze ako nema pomoc ko sinoc Riberija i Roben(vrhuskih majstora da dodje do izrazaja)

                      Ovo sto Sandugp kaze,u pravu je da nekog mora da dobije ATM i hoce bez problema,al @madrid se izgleda smorio,a za Simeonea,vrhunski je on trener ,slazem se da mu je cilj pre svega defanziva,al napadne on timove koje moze,stisli su oni Romu u Rimu u prvom mecu i da ne bese Alisona tesko bi Roma izdrzala,lako ce to biti u Madridu za Atletiko,jednostavno CFC,Real,PSZ su neki veci nivo za njih trenutno,sem prvog kola oni u Spaniji lagano dobijaju sve meceve (u kojima su favoriti),tako sto pre svega napadaju dok ga ne daju ,posle slazem se koncetracija je pre svega odbrana

                      Ne mozes da ocekujes da sad recimo Kjevo igra protiv Juvea napadacki,mislim mozes al doziveces katastrofu,ovako se zatvoris jer si svestan da si losiji i pokusas bar bod da uzmes,dok ce recimo sutra napasti Krotone i dobiti

                      E sad sto se u javnosti stvorio takav utisak da je ATM bolji i treba da dobije prvaka PL i Don Contea to je vec druga stvar...
                      Last edited by 61563; 28-09-17, 10:58.

                      Comment


                      • Pa koji napadac danas moze sve sam ako nema jake saigrace...

                        Normalno da ce Lewa bit bolji ako ima dobrog Riberija i Robena po strani nego li neupotrebljivog Milera i Dzejmsa...

                        Iguain najveci choker od napadaca. A bio mi mio kad je u Real bio, cak sam bio misljenja bolje prodat Benzemu, a ostavit Gonzala... E kako bi se zajebali da su mene slusali.

                        Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                        Comment


                        • Slazem se,da moras da imas i podrsku,al on bez te podrske ne moze nista a sa njom je kao neki Bog...precenjen,ne los, stavi ti recimo Costu na njegovo mesto i sinoc bi napravio vise,a da ne pricam uz pomoc Riberija,Robena...bar 10 plus golova vise od Lewe i mnogo konkurentniji,i opasniji Bajern...a ima jos napadaca,koji su bolji od Lewe...al on nekako vazi za broj jedan citajuci medije,kazem dobar al nije ni TOP 5,bar meni

                          Sad da mi das da biram kog napadaca zelim u svom timu i da su mi svi dostupni sigurno bi mi bio neka 6-7 opcija
                          Last edited by 61563; 28-09-17, 11:11.

                          Comment


                          • Kosta sa onakvim timom jedino sto bi napravio je maksimum da izvuce neki crveni iz Nejmara hah.

                            Pa koji su to prije Levandovskog, baci imena...

                            Za mene je broj jedan, jes da nije u formu...
                            Suarez mi je bio tu do nedavno ali se covjek toliko raspada da ja nemam rijeci. Postalo je tuzno za gledanje.
                            Sent from my LG-H818 using Tapatalk
                            Last edited by Baka; 28-09-17, 11:16.

                            Comment


                            • Pa recimo taj Suarez je i meni bolji a trenutno se Lewa nista manje ne raspada od gricka...Costa,Morata,Auba,Beloti,Kejn,Lukaku (iako ga ne volim),Kavani,Aguero,Benzema,Dzeko,Icardi pa i pre bi bucka Iguaina uzeo u tim nego Lewa,al kazem to sam ja,svako ima svoje misljenje

                              Comment


                              • Hahahhahahah, cuj Beloti, Auba, Costa, Morata, Dzeko. Daj nemoj biti neozbiljan. Evo u Poljskoj nema ne znam kakvu podrsku pa je u svakim kvalama u vrhu liste strelaca, maltene ih sam predvodi.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X