Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa jos onaj penal Carvajala iz prvog meca, opet situacijua 50/50. AL se ne sudi protiv Reala. Kad bi se Realu sudilo, izbrisali bi vas sa fudbalske scene. I zasto pricas o tom procesu iz 2006. o kom pojma nemas.

    Comment


    • Originally posted by Baka View Post
      I kakve to veze ima? Pa ako bi se vracali svaki put u prolost, niko ne bi ni smio prokomentarisat ovaj smijesni penal.
      E sta ste vi radili pod Frankom, e Liverpulovci da vas nije malo pogurao sudija, e Barso sjecas se 78 penala protiv Celzija... Kuda ovo vodi? Nikuda. Bas glupo rezonovanje.
      Hteo ja da napišem da su kidnapovali igrača Barselone samo da ne bi bio na utakmici i da bi dobili meč, al ajde, maši se poenta.

      Pa čak i pod uslovom da uzmemo kao tačnim da je Juve muljao kada je izbačen u SB, u istom ostaju jedan Bufon, Del Pijero, Nedved, Trezege, Kamoranezi kakav je to gigant i emocija, a mogli su da biraju klub, svaki od njih ponaosob iste godine igrao finale SP, neki i bili šampioni.

      Pa pazi večeras ti izgubiš kod kuće 0:3 i odeš na Bernaebu vratiš se, gaziš, kakve gromade, kakav klub, svaka im dala !!!!

      Comment


      • U još veću legendu otišao večeras.

        GRANDE GIGI

        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Originally posted by Dekinjo
          Kakve sad ima veze što je Juve bio u drugoj ligi zbog nameštanja?

          Da su svi koji su nameštali kažnjavani još bi ih bilo u drugim ligama.

          Mene samo zanima da li je ovaj sudija sam dunuo penal ili na asistenciju sudije kod gola. Glavni sudija nije mogao videti šta se desilo jer je sve bilo pokriveno Lukasovim telom.
          Na primer da su kod nas kaznjavani timovi zbog namestanja, prvi rang takmicenja bi bila zonska liga.

          Comment


          • Last edited by Scouser; 11-04-18, 23:49.

            Comment


            • Originally posted by Tarantula View Post
              Žale se navijači Juventusa na suđenje koji su ispadali zbog namještanja u drugu ligu.
              Bar su ispali. Problem su ovi koji bez ikakvih kazni godinama imaju povlastice, cak se ne mogu ni u zrebu sastati pre finala.
              Fudbal je poceo da mi se gadi jos od gola Sevcenka koji nije priznat pa evo i veceras.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Tarantula View Post
                U još veću legendu otišao večeras.

                GRANDE GIGI

                Maše Kasiljasu, nije daleko Lisabon.

                Originally posted by Scouser View Post
                Spoiler

                Jos jednom za Brajkulu, ukoliko mu i dalje nije jasno. Navijao sam za Juve, ne govorim o prethodnim situacijam kako bi bilo da je neki drugi tim u pitanju ili neko druge vreme, govorim da je ovo penal i kraj price.
                Jasno je meni sve odavno.

                Biće uskoro ZOI, imaš vremena za one sportove da malo prostudiraš pravila, ne može biti komplikovanije od fudbala.

                Comment


                • Ovaj duel ni u NBA nebi nesto preterano ozbiljno razmatrali, vec malom gmazu rekli da ustane i da ne se ne ponasa ko sisica. Onaj izraz lica je sve rekao. Samo nekoliko trenutaka pre toga je isto iscenirao slobodnjak, koji Asensio promasio.

                  Comment


                  • Originally posted by belgrade_owl View Post
                    Sta bi tek rekao da si slucajno simpatizer Man. City-ja...
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3, s tim da Siti ne bi morao da napada u tri poluvremena i onda danas čitam kako Pepa ceo dan mažu izmetom.

                    VAR se mora uvesti, ništa duže ne bi trajalo od nemeštanja živog zida.

                    Comment


                    • Nemojte zaboraviti i onog ciganina Ramosa, ljiga obicna. Da je pravde bilo i da taj Real ne drzi kralj i ostali mafijozi na celu sa Perezom odavno bi vi bili izbaceni u nizi rang, no hajde sad.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Maše Kasiljasu, nije daleko Lisabon.



                        Jasno je meni sve odavno.

                        Biće uskoro ZOI, imaš vremena za one sportove da malo prostudiraš pravila, ne može biti komplikovanije od fudbala.


                        Mogao bi, ali prosla je olimpijada, a i gledacu polufinale LS, tj. LFC.

                        Comment


                        • Originally posted by Dekinjo View Post
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3, s tim da Siti ne bi morao da napada u tri poluvremena i onda danas čitam kako Pepa ceo dan mažu izmetom.

                          VAR se mora uvesti, ništa duže ne bi trajalo od nemeštanja živog zida.
                          Neko s razlogom to ne uvodi, zbog ovakvih slucajeva.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Dekinjo View Post
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3, s tim da Siti ne bi morao da napada u tri poluvremena i onda danas čitam kako Pepa ceo dan mažu izmetom.

                            VAR se mora uvesti, ništa duže ne bi trajalo od nemeštanja živog zida.
                            Pazi, finale 2016. protiv Seville tri cista penala ne svira LFC, ali slabo se pricalo o tome, bilo proslo. LFC dao "mocnom" Pepu 5 golova u dvomecu...

                            Comment


                            • Originally posted by Scouser View Post
                              [/B]
                              Mogao bi, ali prosla je olimpijada, a i gledacu polufinale LS, tj. LFC.
                              Rodjaci me navukli na Liverpool, stvarno ih gotivim pa iz vise razloga, ali zbog takvih kao ti nadam se ce proci jos 903u12903u01 godina do vase sledece PL.

                              Comment




                              • A gledaj face u misa

                                Comment

                                Working...
                                X