Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledam utakmicu i posle prvog poluvremena imam osecaj da vodimo 4-1. A kad ono 2-1, pa ocekivanih 2-2.

    Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      Ala tuge majko moja. Mi navijaci LFC imamo skraceni zivotni vek.
      Treba da vam se uplaćuje benificirani radni staž.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Kako smijesan tim, eto da budem blag. Ja ne znam ko je tu ludji, ona odbrana ili Klopp, pa majku mu sredi to... Pa jos da su izgubili na kraj utakmicu, ja ne znam...

        Sevilja kao i sto ocekivah nista specijalno, moze (i mora) Liverpul bit odje prvi.


        Cak sam ima i neki viber ka na otvaranju PL, gube - smijesan gol, preokrecu... ali jednostavno znas da ce nekako da useru to voljstvo.

        Comment


        • Originally posted by Baka View Post
          Kako smijesan tim, eto da budem blag. Ja ne znam ko je tu ludji, ona odbrana ili Klopp, pa majku mu sredi to... Pa jos da su izgubili na kraj utakmicu, ja ne znam...

          Sevilja kao i sto ocekivah nista specijalno, moze (i mora) Liverpul bit odje prvi.


          Cak sam ima i neki viber ka na otvaranju PL, gube - smijesan gol, preokrecu... ali jednostavno znas da ce nekako da useru to voljstvo.
          Pa uz one 2 greske Lovrena i kod njihovog drugog gola nepokrivanje Muriela posle auta (mada je na njega trebao ici Can), odbrana je bila sasvim solidna.
          Uglavnom, odlicno smo odigrali utakmicu i nismo imali srece. Na trenutke nam pada koncentracija i to nas kosta bodova.
          Kada se setim nase igre u LS dok nas je vodio Brendan i kada je uporedim sa danasnjom, nebo i zemlja.

          Comment


          • Po tome Liverpulu je svaki put odbrana solidna... Po tome losa odbrana i ne postoji. Ja shvatim da ljudi ispanu, prodju ih, napravi se neka akcija. Ali konstantno poklanjanje 2-3 sanse - Lovren kod drugog gola, Muriel masi zicer, Matip ko budala ispada onamo kod kornera, pa to je katastrofa.

            Jebes mu, Liverpul se ne smije opustit ako ne vodi bar dva gola razlike.

            Znaci, nista se ne desava na terneu i odjednom poklon. Ludilo.

            Comment


            • Real me zabrinjava, oni su uglavnom ovakve utakmice resavali sa 6-7 komada.

              Comment


              • SIlva asistirao Hakanu za prvi gol pa mu ovaj vratio samo 3 minuta kasnije
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Jos jedno u nizu sramnih izdanja Evertona 30 za Atalantu je realan za sad rezultat,moglo i vise da bude.

                  Papu Gomez,jos jednom potvrdio klasu majstorskim golom

                  Comment


                  • Originally posted by Miletić View Post
                    SIlva asistirao Hakanu za prvi gol pa mu ovaj vratio samo 3 minuta kasnije
                    Kalinić je asistirao kod prvog gola. Taman sam mislio da ga kritikujem što nije dodao Silvi kao ono Hakan pocijepa mrežu Hakan izdominirao
                    sigpic

                    Comment


                    • Toliko sam zeleo da Milan dovede Papua ovog leta... klasa

                      Silva i Calhanoglu odlicni mada protivnik i nije bas neki
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Het trik Andre Silva
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Iz ovog meča je najvažnije da Montela vidi neke stvari. Za početak to da se može i bez Borinija
                          sigpic

                          Comment


                          • Joj seksa u Ređo Emiliji.
                            sigpic

                            Comment


                            • Hhahah kako se Atalanta posrpdala sa Evertonom, Seria A>PL
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Sad sam došo kući, nisam u toku, zbog čega je odgođen Arsenal - Keln?
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X