Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Nije to prica, to je istina, ispitivali ga u Boston, potvrdjeno je, nije patka novinara

    Potres mozga je zajebana stvar, pravo pitanje je sta je radio medicinska ekipa Liverpula... Ali mozda i Karius rekao okej sam, mogu, ko zeli da propusti finale, u jednom momentu si okej vec u narednoj sekundi gubis fokus i koncentraciju

    Sent from my MI 6 using Tapatalk
    Ne vjerujem u to, jeftin pokusaj da ga operu.

    A ako je tako momentalan otkaz medicinskom timu i novcana kazna kad su dozvolili da se u igru vrati covjek sa potresom mozga.




    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by dekinjo View Post
      A možda su on i Zizu spremili taktiku. Slomiti rame Salahu i onesvestiti Karijusa.
      Hahaha, kakav frustrator.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Ramos je OTAC.
        Dzaba im Ronaldo, dzaba Marselo, Kros, Modric, Bejl, Isko ..... Da im nije Ramosa - nista od njih.
        Ramos sam je pola ove ekipe Reala i na fudbalskom i na psiholoskom a boga mi i na izakulisnom i prljavom planu.
        Ovo ozbiljno pricam, ne sprdam se.
        Evo najsveziji primer dvomec sa Juventusom. Prvi mec u gostima igra Ramos - dobijaju 3-0; revans bez Ramosa - gube 3-0 i mrva je falila da ispadnu.
        Evo finale LS, sjebe najboljeg igraca protivnickog tima i jos pride zvekne golmana u vugla i ispostavi se da je to najverovatnije uzrok one dve nestvarne (za ovaj nivo takmicenja) greske.
        OTAC!!!
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Tarantula View Post
          Hahaha, kakav frustrator.
          Nisi ti baš mnogo bistar, jel tako?

          Malo sam karikirao, ali to ne umanjuje činjenicu da je Ramos govno.

          Comment


          • Pozdravlja te don Sergio, frustratoru.

            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Spanci su svi govna, veoma retko se pojavi neko kao Iniesta recimo.

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • Sofrov komentar na citavu ovu situaciju
                iako su ove slike pocele da uznemiravaju planetu nekoliko dana nakon finala,sad dobijaju novi kontekst.Danas je karijus u americi na snimanju mozga jer ga je ramos krvnicki udario laktom u 49.minutu,dva minuta prije prve velike greske,a lopta daleko od njih.Za ovo je ibrahimovic napisao da je njemu uradio ramos bio bi jos uvijek u bolnici u komi,jer ne bi cekao ni sekunde sta ce da uradi mazic.Dosjetljivi koljac je odgovorio da se to ne bi nikad desilo jer zlatan nije nikad igrao finale.Ramos je rekorder po crvenim kartonima,ali da sudija iz zambije nije poceo da se cese protiv kashime,isto tako kasai i cakir,a mazic vidio,imao bi puno vise.O mracnom dobu sudjenja vec smo pricali puno,ovdje su sad gore stvari.Ako treba najveca radost igranja jednog finala da se pretvori u kosmar,da ides na snimanja lobanje 10 dana poslije,da najboljem igracu pravis polugu istu kao dani alvesu prosle i lomis mu rame,gubi se smisao svega.Ako je milion ljudi sirom planete pisalo peticiju fifi da ga kazni zbog salaha,sta treba sad zbog karijusa? najgore sto se on sepuri i hvali sa tim u reprezentaciji,isto kao sto se pred euro hvalio golom iz ofsajda atletiku u finalu na san siru.Na spanskim portalima milioni ljudi ga proziva,izvizdan je do bola u svojoj sevilji,prkosi i njima.Pravio sam d njim dugi intervju na marakani 30.marta 2005,nakon scg spanija 0:0,bio je njegov 19.rodjendan i debitovao te noci,bio je tako ushicen i pozitivan da se to ne zaboravlja,pricali smo masu o sevilji,ne bi ni u snu pomislio da ce taj momak da lomi lobanje.Ali tog ljeta prelazi u real i odmah su ga snasli ronaldinjo i mesi,obrukali ga.Negdje te uce da milujes loptu,negdje da udaras.Onda je 10 godina igranja sa pepeom ucinilo svoje,najuzasniji ucitelj na ovom svijetu.

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Spanci su svi govna, veoma retko se pojavi neko kao Iniesta recimo.

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk
                  Mata čovječe
                  Last edited by BorisUnited99; 05-06-18, 11:26.

                  Comment


                  • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                    Mata čovječe
                    Ma nisam se setio eto, ima i neke druge sigurno, ali odnos je 85-15

                    Sent from my MI 6 using Tapatalk

                    Comment


                    • Na stranu sto je Ramos toliko prljav i gadan igrac, koji nema osecaj za fer plej i neku fudbalsku pristojnost ili sta vec....ne sme ovo da bude opravdanje za greske.

                      Za osudu Ranosa svakako, ali za greske ne.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by Tarantula View Post
                        Pozdravlja te don Sergio, frustratoru.

                        Ne kapiram zašto neki ljudi posle komentara koji se ne odnosi na njih, počnu da vređaju ličnost autora posta. Mislim, kakvog to uopšte ima smisla. Ne mali put mi se ovo dešavalo. Zašto se ne komentariše post, zašto se na osnovu posta pravi psihološki profil autora? Kontam da je zbog nedostatka argumenata, ali možda je i neki dublji razlog.

                        Ja sam uvredio tatantulu aluzijom na njegovu bistrinu, ali pre toga sam dobio epitet frustrator, mada ruku na srce dobro je upotrebio taj termin pod uslovom da ja nisam upotrebio sarkazam u postu, a jesam, što on ipak nije shvatio.

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Na stranu sto je Ramos toliko prljav i gadan igrac, koji nema osecaj za fer plej i neku fudbalsku pristojnost ili sta vec....ne sme ovo da bude opravdanje za greske.

                          Za osudu Ranosa svakako, ali za greske ne.
                          Nije Ramos za osudu, on bolje ne može, nego Mažić i pomoćnici.

                          Comment


                          • Originally posted by Miki28 View Post
                            Ne vjerujem u to, jeftin pokusaj da ga operu.

                            A ako je tako momentalan otkaz medicinskom timu i novcana kazna kad su dozvolili da se u igru vrati covjek sa potresom mozga.




                            Sent from my iPhone using Tapatalk
                            Ahahahaha, tako je a sudije su odradile odlican posao, nisu videle lakat u glavu i lomljenje ruke Salahu. To je sve sastavni deo fudbala, slomis nekome ruku/glavu sta je to nista, fudbal je muski sport...
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Sasvim zasluženo, makar i sa druge strane bio Điđi, sudijska je zadnja.

                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Ramos: All that's left is for Firmino to say he caught a cold because a drop of my sweat fell on him


                                http://www.marca.com/futbol/seleccio...6388b4576.html
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X