Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cist penal, moze se reci i da je crveni zasluzen jer je bilo tu svasta. Steta za Juve, navijao sam za njih.

    Comment


    • Jos jedan razlog zasto sam batalio da pratim fudbal. Ovakve utakmice znaju da me uniste na nedelju dana. Dace Bog da ih Bajern oduci od zivota.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Dekinjo
        Jel mogao da šutne grudima loptu koja je metar od njega?

        Stani, jel ti meni pričaš o objektivnosti?
        A cek sada smo presli od nije imao kontrolu i nije imao kontakt nije bilo dovoljno jak intezitet na dali je mogao da sutni loptu grudima haha pa ko zna sta bi radio mozda bi primio mozda bi udario to je vec drugo pitanje
        Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

        Comment


        • Najjace je kad navijaci Reala pocnu o objektivnosti.

          Drug koji sudi kaze nije penal, drugi drug koji sudi kaze nije penal, sudija na OBN-u kaze nije penal, sudija na RTS-u kaze nije penal, ali vjerovatno svi mrze Real, pa nisu objektivni
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Originally posted by Dale View Post
            sudija na OBN-u kaze nije penal
            Ako misliš na ona dva lika od komentatora, onda si se malko zajebo. I jedan i drugi se slažu da je bio penal.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Ne nego na Hasanbegovica koji je dosao poslije utakmice, koji je valjda predsjednik sudijskog komiteta.

              Ona 2 cirkusanta su mi bas relevantni za fudbal, ljudi koji govore HIGUAN, MAČERANO i slicno, iako mi je Vugdalic drag jer je budala kakve nema na svijetu.
              Last edited by Dale; 11-04-18, 22:21.
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Originally posted by Dale View Post
                Najjace je kad navijaci Reala pocnu o objektivnosti.

                Drug koji sudi kaze nije penal, drugi drug koji sudi kaze nije penal, sudija na OBN-u kaze nije penal, sudija na RTS-u kaze nije penal, ali vjerovatno svi mrze Real, pa nisu objektivni
                Gerrard, Lineker, Owen, Ferdinand, Nevil kazu da je bio penal.
                Ma navijamo svi sad za LFC.

                Comment


                • Mi ovde mozemo da raspravljamo do sutra to se deslio i nema nazad... znamo kako se suarezu sudio penal protiv psg i jos mnogo toga... to je to

                  Bilo je lepo fudbalsko vece i znao sam da ce mandzikic da napravi probleme, da si pritisli jos malo posao bi bio zavrsen odavno 0:4 lagano i onda real nikad ne bi zabio 2 komada
                  Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                  Comment


                  • Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Scouser View Post
                      Gerrard, Lineker, Owen, Ferdinand, Nevil kazu da je bio penal.
                      Ma navijamo svi sad za LFC. [emoji3]
                      Haha dobro... nemoj sad preterivati

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Dale View Post
                        iako mi je Vugdalic drag jer je budala kakve nema na svijetu.
                        Najbolji komentator ikad.

                        OPSAJD!
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Originally posted by stewanoskipp View Post
                          Poveli su ga emocije... celu utakmicu je trazio poddrsku od navijaca i dizao ih i videlo se da ima veliku zelju...
                          Mozda kad ohladi glavu i kad razmisli (ako razmisli) sta je uradio mozda ce mu biti zao...
                          Nisu njega ponele emocije, on je uvek ovakav, sigurno ima neku dijagnozu povezanu sa egom.

                          Neće mu biti žao, jer on nije svestan niti će biti da je pogrešio.

                          Slično je uradio i kad je dao 4. nebitni gol Atletiku iz penala, skinuo je dres i radovao se kao da je pobedonosni gol.

                          Nema taj poštovanja ni za koga, briga njega za navijače Juvea koji su mu iskazali poštovanje ili za velikog Bufona, egomanijak gleda samo svoju guzicu.

                          Comment


                          • Ovaj snimak sve govori, dolazi mu Benatia sa ledja, dovoljan je i mali kontakt da poremeti napadaca i da napravi penal.

                            Comment


                            • Originally posted by Tarantula View Post
                              Najbolji komentator ikad.

                              OPSAJD!
                              Ma nema dalje: Da vidimo u kojoj ce minuti uci Cavani, ,da odradi svojih 20ak minuta; Mogao bi DUSKO Ivanovic veceras imati probleme s Ibrahimovicem itd itd.

                              @ Scouser Roma, pa Liverpool.
                              Last edited by Dale; 11-04-18, 22:27.
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Sramota sta sudija napravi od utakmice.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X