Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Junajted je postavio taj rekord od 32 gola davne 2003. Taj dvomec sa Realom(kad smo ispali u cetvrtfinalu) i dalje pamtim kao da je juce bio jer sam dan posle druge utakmice otisao u skolu u dresu Bekama koji mi je mastilom usrao drug koji je sjedio iza mene


    Sve mi se cini da ce i Liverpul slicno ispasti od Reala

    Comment


    • Masterklasa Danijelea De Rosija

      https://twitter.com/BTLComps/status/983847445162545154

      90% pasova idu na Kolarova i Džeka, super su odigrali, pogotovo Džeko
      Last edited by La Jugoslavia; 11-04-18, 08:22.
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Kakvo vece kakav fudbal , zaista je sjajno da se malo procisti zavrsnica kupa sampiona od stalno istih timova a Roma i Slavni Liverpul to svakako jesu, Dzeko pokazao klasu a i trener Rome koji je sa Sasuolom pravio cuda da je jedan od najtalentovanijih u Evropi. Bilo bi lepo da Sevilha to uspe vcrs ali mislim da je to previse cuda.

        Comment


        • sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Fudbal, kakva strast.

            Bravo Roma


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Bilo bi lepo da Sevilha to uspe vcrs ali mislim da je to previse cuda.
              Isto.
              Navijam za Sevilju večeras, ali sam bio potpuno zaboravio da Jup Hejnkes već ima jednu Ligu šampiona sa Bajernom, 2013. Bajern je jak na papiru, videćemo može li Sevilja kao na Old Trafordu
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Kako li se Kutinjo osjeca?
                Aca Kolarov i Kutinjo u nekim dijametralno suprotnim situacijama, ali podjednako komicnim.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Kolarov

                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Ako me secanje dobro sluzi Pep je posle pobede sa Bajernom nad Juventusom ispadao smeker govoreci kako je Juve suvise veliki klub da bi se zalio na sudije zbog ispadanja i onda dodje i ovako nesto izjavljuje. Jedino opravdanje licemernog ponasanja vidim u tome da ne radi u nekom velikom klubu nego klasicnoj plastici ali svejedno mogao bi bar zbog sebe da pripazi sta prica.
                    sigpic

                    Comment


                    • Joj da mu oce otkaz dati.

                      Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Ma nema sanse Ognjene da se to desi iako bi verovatno i za Barsu i za njega tako nesto najbolje bilo, mislim na to da trenira Barsu ne konkretno na sam otkaz.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by srdjan_sl View Post
                          Ako me secanje dobro sluzi Pep je posle pobede sa Bajernom nad Juventusom ispadao smeker govoreci kako je Juve suvise veliki klub da bi se zalio na sudije zbog ispadanja i onda dodje i ovako nesto izjavljuje. Jedino opravdanje licemernog ponasanja vidim u tome da ne radi u nekom velikom klubu nego klasicnoj plastici ali svejedno mogao bi bar zbog sebe da pripazi sta prica.
                          Pa opravdano se zali na sudjenje, ko se ne bi zalio da ti poniste 2 cista gola.

                          @power
                          Liverpul protiv Reala nema sta da trazi u dvomecu.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Vazda su te sudije naginjale ka velikim klubovima naustrb onih malih

                            Salu na stranu, ne umanjujem pobedu Liverpula ali Siti je sam sebe dobio u prvom poluvremenu. Onaj ludacki tempo ih je sahranio u prvom poluvremenu i samo je bilo pitanje vremena kad ce pasti koncentracija. Ne znam sta je Peponja ocekivao, da mu mozda daju 6-7 izmena fore? Oni se slabo brane i u punoj koncentraciji a kamoli iscedjeni nakon svega 45 minuta. Da je Saneu priznat i taj drugi gol, svejedno bi Liverpul dao minimum jedan gol, a verovatno i dva.
                            Last edited by bici; 11-04-18, 11:06.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Nisam ja ni rekao da nije opravdano ali je takodje i Juventusu tada bilo opravdano da se zali na sudjenje pa mu to nije smetalo da izjavi tako nesto. Sa druge strane Siti nije ispao zbog sudija i to je cinjenica, jednostavno je
                              Pul bili bolji i zasluzeno prosao dalje.
                              sigpic

                              Comment


                              • Koliko ja znam on je i cestitao Liverpulu na prolazu sinoc, a da su sudije imale uticaj na konacan ishod imale su. Medjutim on nigde ne kaze da je Liverpul prosao dalje zbog sudjenja.


                                Siti je izgubio dvomec na enfildu, a i raspored im je bio los, oba puta su imali 5sati manje odmora od Liverpula i pre prvog i pre drugog meca. Plus je mec protiv Junajteda dosta energije i fizicke i psihicke oduzeo Sitiju. Tako da su oni u mec sinoc usli iscedjeni, i nije ni cudo sto su onako pali u drugom, a i protiv Junajteda isto.
                                Osvajanje mikimaus kupa ih je skupo kostalo, ne znam sta im je trebalo to takmicenje...
                                Last edited by Brian McShtull; 11-04-18, 11:27.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X