Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Voleo bi ovako "starog" Ronalda u Unitedu. Ne bih se ljutio [emoji4]

    Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Za tri godine, može.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Mnogo mi je drago zbog Zidana, eto samo da kazem

        Comment


        • Volim ja CR-a, ali bucko je jedan jedini, za mene najbolji ikada

          CR kako stari tako menja igru, jbg ne moze sad da igra kao pre 10 god. Mancesteru. Smesne su mi te kritike. Covek uvek zna gde treba da bude, ni to ne moze svako.

          Comment


          • Zidan je ućutkao sve pljuvače i kritičare koji jedva čekaju svaki njegov pogrešan potez ili kiks da odma etiketiraju sa onim "bivši" trener Reala. Upravo su njegove zamene iz pepela preokrenule dešavanja na terenu.
            Njemu je srce puno jer zna koliku podršku svlačionice ima, a sada, dal će biti i nadalje kouč "Kraljevića" zna samo Perez i njegova luda glava.

            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Comment


              • Nabijač statistike.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  U dresu Reala [emoji16]

                  Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
                  dap.

                  Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Zidan je ućutkao sve pljuvače i kritičare koji jedva čekaju svaki njegov pogrešan potez ili kiks da odma etiketiraju sa onim "bivši" trener Reala. Upravo su njegove zamene iz pepela preokrenule dešavanja na terenu.
                  Njemu je srce puno jer zna koliku podršku svlačionice ima, a sada, dal će biti i nadalje kouč "Kraljevića" zna samo Perez i njegova luda glava.

                  Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока
                  koliko su i njegove toliko su i lose zamjene Unaija
                  Last edited by Mrkela; 15-02-18, 12:34.

                  Comment


                  • Emeri ništa nije naučio od prošlosezonskog debakla sa Kamp Noua.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Najjaci mi je Emeri sa svojim izmjenama. Vadi Kavanija i uvodi Menijea.

                      A onaj Lo Selso, igra petom na 20 metara od svog gola i to pod presingom, bas je atraktivan momak.

                      Comment


                      • Gde Ronaldo zgazi, tu se zemlja trese.

                        Comment


                        • Tesko da ce Real/Barsa moci da dominiraju kao u eri Messija/CRa, ovo sto sad rade bez ikakvog plana rade i ne izgleda uopste dobro, mucice se i jedni i drugi u narednom periodu.
                          U Engleskoj su trenutno najbolji menadzeri na svetu, i imas 4,5 ekipa koje prave osnovu za narednu deceniju u kojoj ce dominirati. Jos mi samo nedostaju Talijani, pre svih Milan i Inter, i da LS ponovo postane zanimljivo takmicenje kao u prosloj deceniji i s kraja proslog milenijuma.
                          Mislim da su svima dosadili i Real i Barsa.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Odličan rezultat Plzena, iako su realno gledano veoma loša ekipa. Partizan bi trebao ovo da prođe, ali ih je ukanalio gol ovaj pred kraj.

                            Nadam se pobedi Čeha u sledećem meču pred domaćim navijačima.

                            Comment


                            • Kada vidim Azara kao laznu devetku, tacno izgubim volju da gledam tekmu

                              Comment


                              • Nadam se da ce doci osveta za onu kradju 2009.
                                Sudija Norvezanin pre neki dan rekao da je svestan koliko je gresio na tom mecu.
                                Meščini da su mu uefalonci opet platili da to izjavi, ne bi li podsetio protivnika i uneo dodatnu nervozu u njihov tim.

                                Napred Plavci!

                                Comment

                                Working...
                                X