Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga Sampiona i Liga Evrope 2017/18 (zreb, kvalifikacije i uzivo komentarisanje)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vjerovatno, kad se sve sagleda, od statistike, trofeja, individualnih priznanja, nekih dijelova igre, CR je bolji igrač, ali meni je debeli, ipak debeli, Zinedine pa Bucko, jbg to je bila poezija, ali ako se gledaju karijere i neki fakti, CR je ispred, lični utisak je druga stvar.

    Tarantula možda CR nema Svjetsko, al zato Ronaldo nema Europsko

    Comment


    • Originally posted by Mrkela View Post
      Tarantula možda CR nema Svjetsko, al zato Ronaldo nema Europsko
      Znaš li ti da Cristiano nema titulu Copa Americe?
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Originally posted by Tarantula View Post
        Uradio više u svojoj karijeri od Ronaldinha (koji je igrao 2 sezone) i tog kako ga ti zoveš "pravog" Ronalda, 5 puta više.
        I od Mesija...šta god da je uradio, on je samo navežbani do maksimuma (ovde ide epitet prema afinitetu čitaoca) nasuprot magiji koju stvaraju i koju su stvarali Mesi, Ronaldinjo, pravi Ronaldo. Ono što su radili nabrojani je umetnost, ovo što radi ovaj je atletika.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Kakva predstava engleza što se tiče broja asistencija u dosadašnjem toku LŠ.
          Na moje veliko iznenađenje prednjači Džejms Milner sa 7 proigravanja za gol. Prate ga Kevin de Brujne i Roberto Firmino. U samom vrhu našlo se mesta i za Edena Azara.

          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Ja kao dugogodišnji i vatreni navijač Reala mogu reći da je Lionel Andrés Messi Cuccittini najbolji igrač fudbala svih vremena. I tačka.

            Šta si se zakačio za Ronaldinha, odigro čovjek dobro 2 sezone 2004/05 i 2005/06 i od tada ga nema nigdje. Brazilski Ronaldo je druga priča, majstor svog zanata.

            Dok pravi Ronaldo (onaj iz Portugala) je drugi najbolji igrač svih vremena.
            Last edited by Tarantula®; 15-02-18, 09:30.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Slažem se sa Tarantulom. Treba uživati jer smo privilegovani živeti u vremenu dva virtuoza, dva genijalca koji su sve granice probili.
              Ko je bolji od njih dvojice, za mene nije od presudnog značaja jer su davno prešli igricu i sebe upisali u sve svetske fudbalske bukvare.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Originally posted by Tarantula View Post
                Ja kao dugogodišnji i vatreni navijač Reala mogu reći da je Lionel Andrés Messi Cuccittini najbolji igrač fudbala svih vremena. I tačka.

                Šta si se zakačio za Ronaldinha, odigro čovjek dobro 2 sezone 2004/05 i 2005/06 i od tada ga nema nigdje. Brazilski Ronaldo je druga priča, majstor svog zanata.

                Dok pravi Ronaldo (onaj iz Portugala) je drugi najbolji igrač svih vremena.
                Ima Ronaldinjo vrhunskih sezona i pre toga. Meni su sve njegove sezone od 2000 pa do te 2006 koju mnogi uzimaju za nekakvu granicu vrhunske. Statisticki nije to blizu Ronaldovog ucinka, ali Ronaldo Kristijano je takav igrac koji ima ceo tim iza sebe da radi za njega.
                Ko gleda samo statistiku, taj ne zna da gleda fudbal.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Ko gleda samo statistiku, taj ne zna da gleda fudbal.
                  Big like.

                  Kad Ronaldo ode iz Reala, trebaće Realu dosta vremena da se oporavi.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Originally posted by Tarantula View Post
                    Big like.

                    Kad Ronaldo ode iz Reala, trebaće Realu dosta vremena da se oporavi.
                    Možda još više Barsi kad Leo Mesi završi fudbalsku misiju. Trebaće vremena Blau-grani da se oporavi.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • Da, definitivno.

                      Ne sumnjam da će se oporaviti, ipak su veliki klubovi, samo je pitanje kad ćemo opet gledati majstore kakvi su Ronaldo i Messi.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Teško ćemo u skorije vreme gledati takav rivalitet u svakom smislu te reči.
                        https://twitter.com/90sfootball/stat...0%7Ctwterm%5E0
                        Za mene je i ovo fudbalski umetnik bio.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by Tarantula View Post
                          Da, definitivno.

                          Ne sumnjam da će se oporaviti, ipak su veliki klubovi, samo je pitanje kad ćemo opet gledati majstore kakvi su Ronaldo i Messi.
                          Brzo će Nejmar vratit stvari na mjesto

                          Comment


                          • Originally posted by Mrkela View Post
                            Brzo će Nejmar vratit stvari na mjesto
                            U dresu Reala [emoji16]

                            Послато са SM-T210 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Problem je sto ljudi gledaju Ronalda poslednje 2-3 sezone, kad je ostario, postao fizicka masina, ne moze da se povredi osim ako mu neko ne udje mesarski (tipa Pajet), posledice toga su smanjena brzina i manje je atraktivan na terenu, nije kao sto je nekad radio sve u Junajtedu i na pocetku u Realu.

                              Ali on je postao gol masina, najbolji spic koji sam gledao lagano, uvek na pravom mjestu. Da bre, sere ga, zaboravih Njega sere, a Mandzukic makazice u finalu su majstorija

                              Comment


                              • Lik u 33 godini igra što neko ne može u 23.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X