Announcement

Collapse
No announcement yet.

Spamovanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Imam bolju, biraj ugao...







    Mislim da mi je ova srednja baš i jedna od fotki na desku, ali nisam siguran da li ona ili ova treća...

    Kakvo, ba, cimanje, čista uživancija, kakva god da je fotka u pitanju...

    Comment


    • #32
      Тешком муком сам се одлучио за ову другу ипак. Изгледа ми на тој слици више да га је сабио.

      Originally posted by denia_el View Post

      vec mi se svidja taj tvoj drugsalji ga ovamo,odlicno bismo se slagali
      Знаш каки је плавушан, згодан, вредан, млад... Свака мајка би га за зета пожелела.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • #33
        On it, chief...

        Comment


        • #34
          Recimo ovako nešto... Trudio sam se da održim što kvalitetniji nivo slika, sve su u png-u i sve su providne, tako da bi trebalo da mogu da ti odštampaju samo te boje, bez dodatne pozadine. Malo su poveće zbog toga i zato ih stavljam u spojler, da ne trokira stranica dok se otvara... Mislim da bi crna majica bila najbolja varijanta, ako imaš neku drugu na umu, javi da se par stvari izkoriguje...

          Prvo leđa, to sam odradio samo u jednoj varijanti jer pokriva mislim da pokriva sve motive na pristojan način...

          ...

          Ok, ništa od ovoga, hosting prebacuje u jpg , evo ti Dropbox link gde sam postavio fotke, skini ih sve, Leđa su imenovana, ostalo su varijante za lice (teško je zaključiti iz imena, znam )... Proveri samo da li su providne kad se prikažu na desktopu kad ih skineš. Meni se prikazuju tako, ali ono, za svaki slučaj, da budeš siguran...

          https://www.dropbox.com/sh/07bfaw45r...gVu6MjTkZ-aa#/

          My personal favorites - ove tri sa mravom, na ostale prosto ne ide taj dodatak... Ti naravno znaš šta će njemu da se svidi, tako da biraj. Ako bi neku drugu varijaciju, javi naravno...

          Comment


          • #35
            Vidite našta sam naleteo pre neki dan u Beogradu
            DSC_0003.jpg

            e kad videh ovo Nastro Azzurro, pre nekoliko godina ortak, "huligan" iz Krnjače, kaže meni: "E matori, idemo u nedelju da se bijemo s nastro azurom" mislio kukavac na ove azuro morte sa Dorcola
            Last edited by velimirknin; 26-06-14, 00:20.

            Comment


            • #36
              До јаја је све. Леђа су ок, а од ових напред ми је прва варијанта најготивнија.
              Хвала ти што си одрадио ово.
              Видећу још са два друга са којима радим мају шта ћемо да изаберемо, вероватно ово што сам ја горе рекао.
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • #37
                Ok, kull... E, da, baci ovde neku fotku da vidimo kako je ispala...
                Last edited by Vanja #66; 26-06-14, 00:24.

                Comment


                • #38
                  Ko mi sazna kako se zove ova kišobran cura ima od mene pivo u Brnu , i naravno zovem na svadbu kad budem ženio dotičnu sa slike FormatFactory19.jpg, .......

                  Comment


                  • #39
                    lepa gospodjica se zove barbara amerigo i iz spanije je
                    Last edited by denia_el; 04-07-14, 00:08.
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Vanja #66 View Post
                      My personal favorites - ove tri sa mravom, na ostale prosto ne ide taj dodatak... Ti naravno znaš šta će njemu da se svidi, tako da biraj. Ako bi neku drugu varijaciju, javi naravno...
                      Vala, po meni, najjaca je ova sa mravom, crna sa narandzastim linijama. Nekako najvise vuce na Repsol i govori ko sabija
                      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by denia_el View Post
                        lepa gospodjica se zove barbara amerigo i iz spanije je
                        hvala na informaciji, devojka je stvarno prelepa, taman po mom ukusu, šta misliš ima li dečka , mada šta se ja sekiram, tol'ke sam brakove rasturio, a da neću neku pišljivu vezu.....

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by velimirknin View Post
                          devojka je stvarno prelepa, taman po mom ukusu
                          ne znam po cijem nije

                          Originally posted by velimirknin View Post
                          šta misliš ima li dečka , mada šta se ja sekiram, tol'ke sam brakove rasturio, a da neću neku pišljivu vezu.....
                          sve i da ima,ako naidje bolji....znas kako to ide
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            A u medjuvremenu sa druge strane planete



                            Znaci strasno , covek vozi kao freeride mtb bike Samo sto ima 4 tocka

                            Comment


                            • #44
                              Izvukao se znalački u nekoliko navrata. Ali prvi skok su definitivno loše proračunali, umalo da preleti celu rampu...

                              Comment


                              • #45
                                Da da ima nekih gresaka ali kontam da je prvi put pa nisu bas na sve mislili.

                                Comment

                                Working...
                                X