Announcement

Collapse
No announcement yet.

Spamovanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: Spamovanje

    E ovaj mi je bolest ziva
    nego evo vam malo zabave

    http://www.youtube.com/watch?v=WkxDjs7JRZY
    [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

    Comment


    • #17
      Odg: Spamovanje

      Ekrem je car koji se nije pojavio u skorije vreme +*@WT*48*
      Obican covek iz naroda, a ne namerna budala kao svi ostali.

      Comment


      • #18
        Odg: Spamovanje

        Interesuje me kako se zove onaj komentator za golf sto radi na SK??
        Valentino Rossi #46

        G.O.A.T

        Comment


        • #19
          Odg: Spamovanje

          [quote author=mr.gold link=topic=2687.msg152627#msg152627 date=1281033121]
          &*#GI(]
          [youtube]Ir-8EbH9gHY[/youtube]
          [/quote]

          Mnogo dobro &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
          Mistakes make us who we are.

          Comment


          • #20
            Момцови и девојке, нећу да отварам нову тему безвезе па ћу да вас питам овде.
            Ортак се ложи на Маркеза и хоћу да му узмем неку мајицу са његовим принтом, па ме занима где тако нешто има (ако има) да се нађе у БГ-у? Или ако нема мајица, можете слободно да предложите ви нешто (а да није његово мотор или кацига).
            Хвала унапред.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • #21
              Može neko da ti kupi na nekoj trci (ide sad period kad ljudi odavde odu na trke), pa da ti pošalje poštom ili slično...

              Comment


              • #22
                Zavisi sa kolikim budzetom raspolazes.Mozda neki sat iz Markove kolekcije.

                Lotus - Marc Marquez 1.jpg

                Comment


                • #23
                  drug mi radi u fotografskoj radnji pa mi je odstampao (nalepio,kako god da je ispravno) majice za mog mravica i mene (sad smo uniformisani),podlogu za misa i solju.slicice biras sam i bas je super ispalo.ako je drugar lud za markezom,sigurno ce se obradovati svakoj sitnici,pouzdano znam
                  don't be scared homie
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    E, vidiš, dobro me podseti, ja nikako da odštampam jednu Sic maju...

                    Comment


                    • #25
                      Ја сам планирао да урадим налепницу А4 формата и да на њој буде наравно Роси и да излепим собу или само врата.
                      Један лист је 50 динара,тако да у суштини једна налепница тог формата 50 динара што џабе.

                      Comment


                      • #26
                        jos je nisi odstampaoma i ja sam stalno odgadjala,ima dana,ali smo za ovaj moto susret morali da budemo tip-topaj sad na kreiranjenemoj da iskrsne neka trka,a ti bez opreme
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Ма то ми треба сад, за суботу, и оно, буџет планиран за мајицу, какви црни сатови...

                          Originally posted by denia_el View Post
                          drug mi radi u fotografskoj radnji pa mi je odstampao (nalepio,kako god da je ispravno) majice za mog mravica i mene (sad smo uniformisani),podlogu za misa i solju.slicice biras sam i bas je super ispalo.ako je drugar lud za markezom,sigurno ce se obradovati svakoj sitnici,pouzdano znam
                          О овоме сам и ја размишљао јер очигледно нема нигде да се купи "готова". Видећу на крају вероватно нешто тако да изкомбинујем.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Ako mogu da preporučim, ako ima nekog vozača koga posebno ne voli, mogao bi da izabereš motiv iz trke u kojoj ga je preslišao... Dobrovoljno se javljam da ti odradim pripremu za štampu i pošaljem na mejl (ili okačim negde na hosting sajtu, pa da preuzmeš).

                            Comment


                            • #29
                              Па рекао бих Лоренца да не воли, или најмање воли. А ја да нађем нешто тешко. Гледам Мото ГП редовно (последњих годину и по дана) али не памтим ништа, тако да из неке трке конкретно не могу да извучем неку слику. Оно што могу је да укуцам на гуглу Marquez vs Lorenzo и онда да ми изађе нешто овог типа:



                              Царска идеја, морам признати. Хвала свима на идејама, одговорима а теби Вања посебно на цимању.
                              Last edited by Урош94; 25-06-14, 20:13.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Uros94 View Post
                                Па рекао бих Лоренца да не воли, или најмање воли.

                                vec mi se svidja taj tvoj drugsalji ga ovamo,odlicno bismo se slagali
                                don't be scared homie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X