Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje meceva - Wimbledon 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by pedja147 View Post
    Namestaju Britanci.
    Zato sto bi kao Mareju bilo lakse protiv Rafe u polufinalu? Ne bih bas bila sigurna. Isto mu se 'vata.
    13/13!

    Comment


    • #62
      Rafi Qf Cilkan je najteze pored Raonicaa nije ni njemu bajka bas kao ni Rogeru Endi iz aviona najbolje prosao ocekivano mada jos cu bolje da pogledam,Novak najgore naravno

      Comment


      • #63
        Originally posted by Sarafa View Post
        Zato sto bi kao Mareju bilo lakse protiv Rafe u polufinalu? Ne bih bas bila sigurna. Isto mu se 'vata.
        Mozda i ne bi. Ja mislim da protiv Rafe na travi Endi ima vece sanse nego protiv Rodzera. U svakom slucaju Rafa ima vece sanse da ispadne pre polufinala od Rodzera, tako da je bolje sto je Rafa kod njega, nego da je u pitanju Rodzer.

        A zaista ne vredi ni troisiti reci na to koliko je Novak puta bio u Rafinoj polovini na Roland Garrosu, a koliko kod Rodzera na svim ostalim slemovima.

        Comment


        • #64
          Pa ja ne znam sad ko namesta. Neko prica namestaju Britanci, neko namestaju sponzori. Izgleda i jedni i drugi.. Sponzorima sad svejedno, posto Fed i Rafa svakako ne bi mogli pre finala..A onda Britanci resili da je njima bitno, pa 'ajmo Endiju da pomognemo. Samo jadan Novak ispasta..

          Ja mislim da Endi nema sanse ni protiv jednog u polufinalu. Da igraju prvo kolo, imao bi protiv Rafe vece sanse, ali ako Rafa stigne do polufinala, znaci da je u formi, a u takvoj situaciji je Endi gubio vec vise puta.. A sad ako se uzdaju u to ko ce pre da ispadne..
          13/13!

          Comment


          • #65
            Originally posted by Sandugp View Post
            Mnogo bi mu bilo to. Imao bi sva cetiri u ovoj godini onda. Ovako ce imati nesto skromniji ucinak od tri slema i jednog finala. Koji znam da nece zadovoljiti sve njegove navijace, ali se nadam da ce najveci broj njih uciniti srecnim.
            Poenta je bila da ga Roger ne uzme, al eto uzeo ga i tu su nastali problemi. Strikan obavio posao za RG i W, ostao je jos USO i moze na miru u penziju.
            OVAKO

            Comment


            • #66
              Originally posted by pedja147 View Post
              Djokovicev zreb nije toliko tezak koliko se prica. Thiem je najboji protinvik za 1/4 na travi, a i Del Potro nije toliko opasan ovde.
              Oko dela sa Timom se slažem, dok se apsolutno ne slažem sa ovim delom o Del Potru.
              Delpo itekako ume i može da bude nezgodan protivnik Novaku na travi. Pogotovo kada je Novak u ovakvoj formi.

              Originally posted by pedja147 View Post
              Mozda i ne bi. Ja mislim da protiv Rafe na travi Endi ima vece sanse nego protiv Rodzera. U svakom slucaju Rafa ima vece sanse da ispadne pre polufinala od Rodzera, tako da je bolje sto je Rafa kod njega, nego da je u pitanju Rodzer.

              A zaista ne vredi ni troisiti reci na to koliko je Novak puta bio u Rafinoj polovini na Roland Garrosu, a koliko kod Rodzera na svim ostalim slemovima.
              Endi je pod znakom pitanja...Da li će uopšte igrati zbog povrede kuka.
              A Rodžer je kod Novaka, tako da Rafa nikako ne može od njega da izgubi pre SF...

              I gde je ta glavna tema ?
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • #67
                Nije me preterano ni iznenadio zreb,znao sam da ce biti tesko,ne znam koliko Thiem moze na travi jer sad je izgubio od mnogo nize rangiranog tenisera,mada to moze biti varka,a Delpo je prica za sebe,on i kad je u losoj formi za Novaka je pakao od igraca,o Rogeru se treba pisati ako stignemo do njega,ili ako on stigne do nas
                >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Stefan-kobe View Post
                  Poenta je bila da ga Roger ne uzme, al eto uzeo ga i tu su nastali problemi. Strikan obavio posao za RG i W, ostao je jos USO i moze na miru u penziju.
                  E pa to je izmedju ostalog i Rafaelova krivica. Jeste da je AO bio brzi nego ikada, jeste da Rafael tada nije bio u nekoj premocnoj formi, jesta da je imao i veoma tezak polufinalni mec, ALI ... on treba Rodzera da terorise bilo kada, bilo gde. Medjutim ove sezone su se stvari "malo" okrenule. Isterorisao njega Rodzer tri puta. Ume to igraca da ubije u pojam.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • #69
                    Novak je realno jedinii igrac koji Rogeraa moze dobitii na travi kad je u top formii,naravnoo onaj pravii Novak

                    Comment


                    • #70
                      XIX...
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • #71

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by Mr. Wolf View Post
                          XIX...
                          Ako prođe Raonu
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • #73
                            Ma ne to. Nego im 19 majki...............za ovakav zreb.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Ma ne to. Nego im 19 majki...............za ovakav zreb.
                              Eeee...pa to već menja stvar

                              Mada što se mene tiče idealno bi bilo XIII ....
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • #75
                                Da je Novak pravi ovo bi mu bio idealan zrijeb. Posto nije ispasce u drugom kolu od Gulbisa.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X