Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje meceva - Wimbledon 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by torpedo View Post
    Uh kako se čisti ova strana žreba...
    Neka , dobro je to...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Vtati pare Anakone!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by pecaros View Post
        Vtati pare Anakone!
        Anakon je u fazonu " šta mi je ovo trebalo...? "
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Rekoh ja lepo da nece Stanimal dogurati do Endija...Otvorio se zreb Mareju bas.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Ne pomazu Anakoni majko
            li lekari ni travari.

            Alal vera Meddy
            --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

            https://ibb.co/cD1Xnq

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Rekoh ja lepo da nece Stanimal dogurati do Endija...Otvorio se zreb Mareju bas.
              Marej maksimalno do 3 kola.
              Finale Novak i Rafa.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Crni Stanojlo

                Comment


                • Daaaa zaboravila sam to onda..... sledeća osoba kojoj ovde treba zabraniti predikcije i pogađivke, pored Nikolice.... je Mara
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Daaaa zaboravila sam to onda..... sledeća osoba kojoj ovde treba zabraniti predikcije i pogađivke, pored Nikolice.... je Mara
                    hahaahah, a ja taman da napisem da sam sad sigurna ko nece igrati finale
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Daaaa zaboravila sam to onda..... sledeća osoba kojoj ovde treba zabraniti predikcije i pogađivke, pored Nikolice.... je Mara
                      Zašto ? Ja ponekad i ubodem...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Ono kad ti samo Wawrinka obori tiket

                        Comment


                        • Slazem se sa Marom za finale.
                          Rafina igra deluje brutalno, bez obzira sto je igrao protiv Milmana.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Ja bi bio zadovoljan da se ostvari projektovano polufinale - pa kom obojci kom opanci
                            A ovaj dio gde je Rafa će morati biti još neko veliko iznenađenje.

                            Comment


                            • Originally posted by torpedo View Post
                              Ja bi bio zadovoljan da se ostvari projektovano polufinale - pa kom obojci kom opanci
                              A ovaj dio gde je Rafa će morati biti još neko veliko iznenađenje.
                              Kao npr. ispadanje Mareja...
                              Gledam Azarenku, koliko je samo falila...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • i Mara i Wolf
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X