Announcement

Collapse
No announcement yet.

Motul TT Assen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Auuuu kakva trka jbt. Kakav šou. Alal vera svima. Dovi, Kal, auuu i naravno Vale.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • #32
      Al mi žao Petruksa brate, da mu nije zasmetao, Barbera mislim, možda bi i pobedio. I posle neka neko kaže da Kračlou i Petruks ne zaslužuju da voze za fabriku, smešno
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • #33
        Zakljucavam temu, suvisno je pricati bilo sta

        Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • #34
          Auu kakva trka, zao mi Petrucija, ko zna sta bi uradio da su se povukli zaostali trkaci.
          Senzacionalno bravo bravo bravo

          Comment


          • #35
            Najbolja trka sezone (bar). Bravo Vale. Bravo i za Marka koji je uspeo da obidje Kracloua koji je bio mnogo brzi i imao jasan momentum.

            Comment


            • #36
              Rossi

              Kakva trka jbt. Malo mi zao Zarca all videlo se da je jos zelen ali svakako zanimljiv, veoma agresivan vozac.

              Crutchlow izdominirao poslednjih par krugova.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • #37
                Sjajna trka i stvarno čestitke svima, sjajna, agresivna i čista vožnja prve petorice. Uživancija!

                Comment


                • #38
                  jbte kakva je to klackalica..... pa ti menjaj motor ili vozi slikove po kiši.....svaka čast svima!!! al jedan je Doktor

                  Comment


                  • #39
                    Baš baš dobra trka... Šteta što nisu 04 i 35 uspijeli da ostanu ispred 93.
                    Mislio sam da će Rossi imati prednost na kraju trke zbog tvrde gume.

                    "I love to speak with Leonard
                    He’s a sportsman and a shepherd
                    He’s a lazy bastard
                    Living in a suit ."
                    Leonard Cohen

                    Comment


                    • #40

                      "I love to speak with Leonard
                      He’s a sportsman and a shepherd
                      He’s a lazy bastard
                      Living in a suit ."
                      Leonard Cohen

                      Comment


                      • #41
                        Vrhunska trka. Bravo za četvorku koja nam je priuštila ovo zadoviljstvo + Cru, za ono što je prikazao stigavši ih i boreći se ravnopravno za treće mesto.

                        Slažem se potpumo sa madridom. Bravo za Rosija koji je odbranio prvo mesto (vrhunska vožnja, još sa hard zadnjom po kiši), bravo za Marqueza što je odbranio treće mesto (i maestralan potez za preticanje Cru). Bravo za Petruxa za borbu sa Rosijem koja nikad nije laka, a kamoli dok sipi kiša bez kišnih guma. Bravo za Dovija za vođstvo u šampionatu.

                        Pohvale i Mileru 6. Abrahmu 7. i Bazu 8. za rezultat mada se nisu videli od uzbuđenja na čelu trke.

                        Bravo i za S. Ercega koji je uspeo da pronađe nešto da pohvali Lorenca (sklonio se u poslednjem krugu sa idealne putanje).


                        Vinjales je spektakularno počeo sezonu i spektakularno je sam upropastio.
                        A i Zarco je pokazao nezrelost, sam se izglupirao.
                        Tito Rabat mesto ispred Pedrose !?
                        Lorenzo 1 poen. Tuga.

                        Comment


                        • #42
                          Nisam mogao da verujem kakav je turbo dobio Dovi kada se stvorio, pa onda na kraju Kraclov. On je bas malo ostavio otvorena vrata, sto je Markez iskoristio.

                          Mislim da to nije bila neka kisa,cisto po neka kap je pala.

                          Lepo sam krenuo da gledam trku, bio sam miran ali posle....

                          Vinjales treba da bude srecan, mogao je Dovi da ga ubije

                          Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока
                          Last edited by BogdanB; 25-06-17, 14:46.

                          Comment


                          • #43
                            Smijem li reći najbolja trka do sada u sezoni?
                            Čestitke doktoru, doktorski odvezeno.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Dr 93 View Post
                              Vrhunska trka. Bravo za četvorku koja nam je priuštila ovo zadoviljstvo + Cru, za ono što je prikazao stigavši ih i boreći se ravnopravno za treće mesto.

                              Slažem se potpumo sa madridom. Bravo za Rosija koji je odbranio prvo mesto (vrhunska vožnja, još sa hard zadnjom po kiši), bravo za Marqueza što je odbranio treće mesto (i maestralan potez za preticanje Cru). Bravo za Petruxa za borbu sa Rosijem koja nikad nije laka, a kamoli dok sipi kiša bez kišnih guma. Bravo za Dovija za vođstvo u šampionatu.

                              Pohvale i Mileru 6. Abrahmu 7. i Bazu 8. za rezultat mada se nisu videli od uzbuđenja na čelu trke.

                              Bravo i za S. Ercega koji je uspeo da pronađe nešto da pohvali Lorenca (sklonio se u poslednjem krugu sa idealne putanje).


                              Vinjales je spektakularno počeo sezonu i spektakularno je sam upropastio.
                              A i Zarco je pokazao nezrelost, sam se izglupirao.
                              Tito Rabat mesto ispred Pedrose !?
                              Lorenzo 1 poen. Tuga.
                              Ahaha.... Dobar!

                              "I love to speak with Leonard
                              He’s a sportsman and a shepherd
                              He’s a lazy bastard
                              Living in a suit ."
                              Leonard Cohen

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Tarantula View Post
                                Smijem li reći najbolja trka do sada u sezoni?
                                Čestitke doktoru, doktorski odvezeno.
                                Slažem se.

                                "I love to speak with Leonard
                                He’s a sportsman and a shepherd
                                He’s a lazy bastard
                                Living in a suit ."
                                Leonard Cohen

                                Comment

                                Working...
                                X