Announcement

Collapse
No announcement yet.

2017 FORMULA 1 AZERBAIJAN GRAND PRIX (Baku)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Vettel je dobio stari motor pred kvalifikacije, zbog predostrožnosti. To ga je koštalo 3-4 desetinke sigurno... Trka će biti drugačija priča sudeći po trkačkom tempu, ako Max ne odluči da opet gazi preko tuđih krila...

    Mečka je još u Kanadi donela neka poboljšanja za agregat, tako da ovaj rezultat ne iznenađuje. Jeste ovo ulična staza, ali snaga motora je najbitnija zbog pravaca. Iskreno se nadam da je nećemo gledati na kalendaru još dugo, totalni promašaj u svakom smislu.

    Comment


    • #17
      Meni se bas svidja staza izgleda da je jedna od najtezih s obzirom kolko su vozaci gresili.
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • #18
        Mislio sam da od Singapura nema nista gore,ali ipak ima

        Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

        Comment


        • #19
          Mislim da je ovde problem sto je Mecka dominantna a ne staza.
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • #20
            Netacno

            Послато са HUAWEI VNS-L31 уз помоћ Тапатока

            Comment


            • #21
              Staza je totalna suprotnost svemu što dobra trkačka staza treba da ima. Uska je svugde osim na tom smešno dugačkom pravcu, dosadna za gledanje (okolina je lepa i zanimljiva, ali za to me baš boli uvo) i nema nikakv ritam. Nema više linija kroz određeni splet krivina koje mogu dozvoliti sustizanje i preticanje, nema lepe i široke šikane i nema ukosnice. To se zove totalni promašaj, naročito jer je nova staza. Ništa bolji nije ni Singapur, ali je prva noćna trka, te do sad već ima neku istoriju i začetak tradicije...

              Comment


              • #22
                Ni meni se ne svidja,jednostavno mi je bezlicna,prosle godine smor a cini mi se i ove,nema to veze sa meckama. Ali biznis je biznis,a ima toliko lepih pista po evropi place mi se.
                Dobija sutra Ham ovo ,cak i da izgubi start mislim da dobijaju ferrari na stazi ovde lagano. Ajmo Binoto crtaj to,djavo odneo salu svabe se upregle

                Comment


                • #23
                  Svi se slažemo da je staza baš loša i da to nema veze što se sve Mercedesu poklopilo

                  Comment


                  • #24
                    Ako bude trka dobra staza uopste nije vazna. Secam se pre da nam je Madjarska bila najgora staza a znala je ponuditi neke od najboljih trka.
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • #25
                      Setovi preostali za trku


                      Послато са ZTE Blade V6 уз помоћ Тапатока
                      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                      Comment


                      • #26
                        Raikkonen ima dosta štete na podu, Bo77as jako prljav, Pink Panteri zasad odlični.

                        Послато са ZTE Blade V6 уз помоћ Тапатока
                        If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                        Comment


                        • #27
                          Au kakva luda trka

                          Comment


                          • #28
                            nikad mi nece biti jasne ove gradske staze. vise se vozi iza vozila bezbednosti nego sto se trka... staze su za trke, ne grad

                            Comment


                            • #29
                              Vamos Alonso, hajde po bodove. Masa 3. Strol 4.

                              Comment


                              • #30
                                Ovo pod hitno ukinuti.
                                Hamilton mora da bude debelo kaznjen.

                                Comment

                                Working...
                                X