Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2017 (опште дискусије, вести, трачеви, драфт...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • NBA Offseason 2017 (опште дискусије, вести, трачеви, драфт...)

    Ја доша да вам отворим тему, пошто видим да не знате куд ударате.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

  • #2
    Ave Uki

    Lakers are trading Tim Mozgov and D'Angelo Russell to Nets for Brook Lopez and 27th pick Thursday, sources say.
    Opa. Ima smisla, svakako nema koristi biti loš i ove sezone. S Lopezom je jedina realna briga može li ostati zdrav. Mada mu ugovor ističe na kraju sezone svakako. Znači 99% se ide po Lonza (1% Fox) i najverovatnije se ne ide na trejd za PGa. Valjda nas neće ispaliti sledeće sezone. Ne deluje tako, ali ko zna kakva će mu ova sezona biti i s kojim timom će je završiti. Otkačen Mozgov, i dobili su još jedan pik prve runde koji su tražili. Što se D'Angela tiče, rekao sam i prošle sezone da je trenutno neki njegov potencijal možda 2-3 AS nastupa.
    Dobar trejd po meni.

    Mada evo sad i ovo
    Last edited by p4p1; 21-06-17, 01:45.

    Comment


    • #3
      sigpic

      Comment


      • #4
        Trejdovaše Dvajta u 2014.


        Charlotte is sending Miles Plumlee, Marco Belenelli and 41st pick to Atlanta for Dwight Howard and 31st pick.
        sigpic

        Comment


        • #5


          A što je brat tvitovao ovo par minuta pre toga
          Last edited by p4p1; 21-06-17, 04:01.

          Comment


          • #6
            Ne mogu da vjerujem da Lakersi daju Russela, Randla i Clarksona, te bi uz Ingrama i Balla trebali prestavljati oslonac u narednih 10 godina.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • #7
              Расел и Мозгов за Брука је одличан трејд с обзиром да ће узети Бола. Бруклин вероватно ће бити опет најгора екипа лиге и Бостон ће опет имати топ3 пика.

              Добише бесплатно Двајта ови. Биће занимљиво гледати Кембу и њега.

              Comment


              • #8
                Russel 21 godinu, Lopez 30ak.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • #9
                  Lopez ima 29 i svejedno mu ugovor ističe naredne sezone. Lakersi ove sezone gube svoj pick na draftu, nema poente tankovati još jednu sezonu i razvijati mlade igrače. Najbitnije od svega je da su otkačili Mozgova i njegov ugovor. To je i glavni razlog trejda, D'Angelo je kolateralna šteta. Zbog toga će najverovatnije sledeće leto imati cap za 2 max ugovora, od kojih je jedan rezervisan za PGa.

                  Comment


                  • #10
                    Nisam baš toliko siguran da će trejdovati 2. pika. Kod ovog trejda Lopeza sam poprilično siguran da će da posluži kao čišćenje salary capa i da će Lejkersi imati dva igrača sa max ugovorima 2018. A i kod ovog dumpovanja Rasela mi se čini da će Lonzo imati dovoljno slobode za razvijanje ove sezone i da nisu htjeli Lejkersi da poremete taj razvitak.

                    Šarlot u prvu petorku ima Dvajta, Zelera i MKG-a, još imaju i Batuma koji je timski igrač. Izgleda mi kao da će daju 80 poena po meču, a neće biti ni velik broj primljenih.
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Mozda cete me smatrati ludim, ali mislim da PG nije taj kalibar koji Lakersi zele i na koji su navikli

                      Comment


                      • #12
                        Može se naslutiti da će da krenu na Lebrona sledeće sezone, ali boljeg saigrača od Žorža ne mogu da mu nađu.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Reise View Post
                          Nisam baš toliko siguran da će trejdovati 2. pika.
                          Neće sigurno trejdovati ovog pika sad, odakle ti to?

                          Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Mozda cete me smatrati ludim, ali mislim da PG nije taj kalibar koji Lakersi zele i na koji su navikli
                          Pa nije, ali nisu ni Lakersi ono što su bili, tako da je PG premija u trenutnoj situaciji. Pogledaj samo koliko FA je iskuliralo Lakerse u zadnjih nekoliko sezona. LMA fijasko, mnogi ih nisu ni razmatrali uopšte. Očajno vođena franšiza od kako je preminuo Jerry Buss.
                          I plus što kaže Ris, sve više se priča da LeBron odlazi sledeće sezone, a LA se pominje kao najizglednija destinacija

                          Comment


                          • #14
                            Ja rekoh da misliš da će trejdovati ovogodišnjeg pika sa ovom rečenicom:
                            Lakersi ove sezone gube svoj pick na draftu, nema poente tankovati još jednu sezonu i razvijati mlade igrače.
                            Ima još jedna opcija za Lejkerse ako im Lebron ne prođe. RW ima player option za 2018/19, čak mi to ima i više smisla od dovođenja Lebrona.
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Loše sam se izrazio, ne znam pod koju sezonu trenutno spadamo Mislio sam da im pik na sledećem draftu ide Bostonu ili 76ersima, tako da nema nagrade da budeš i ove sezone katastrofalan.

                              I pre je Russ povezivan s Lakersima zbog UCLA-a. Ne bih ga ja dovodio.

                              Comment

                              Working...
                              X