Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2017 (опште дискусије, вести, трачеви, драфт...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Prostudirao sam malo Zeka Kolinsa, kako i dolikuje novom igraču Portlanda. Ima mali problem kod post up-a, laktovi su mu skroz uz tijelo i lopta mu je prenisko. Izgleda mi kao lagano za pročitati i blokirati, lako mu se može i izbiti lopta. Fali mu brzine, čeka previše da mu se odbrana namjesti, premišlja se, umjesto odma da napada. Može nekako visinom da nadomijesti te nedostatke, ali teško da se može očekivati neka dobra igra na postu. To su neki nedostaci, a baš mu ih je teško naći.

    Odbranu će da kida, tu ima sve predispozicije da blista. Ima predobre fizikalije, iako ne izgleda tako, i agresivan je, što mi se posebno sviđa. Ne gubi se, a i kad se izgubi može niodkuda da doleti sa blokadom. Samo ovo će mu donijeti 20 minuta u ruki sezonu. Šut mu izgleda predobro, mehanika, rotacija i za kraj prelijep ulazak lopte u koš. Biće opasan u P'n'R-u i P'n'P-u. Što se mene tiče, super pojačanje i mislim da vrijedi ova dva pika što je Portland trejdovao za njega. Imaće on dobru rolu sigurno.

    Od Svonigena ne očekujem previše, možda me zbog toga i iznenadi.


    Minesota ima opasan tim, kad bi mogli nekako Krisa Pola ili Kajla Laurija da dovedu, ne znam đe bi im bio kraj. Trojka Batler-Vigins-KAT mi predobro izgleda, dopunjuju se na razne načine zbog svojih kvaliteta. Plej of ne bi trebao biti problem ove sezone.
    Biće gusto oko tog 8. mjesta ponovo. Nekako mi izgleda da se Denver udaljio od plej ofa i da će teško da uđe. Portland sigurno neće ponovit ovako loš rezultat kao prethodne sezone. Oklahoma mi je opet pik da izađe iz top 8, ne sviđaju mi se uopšte.
    Last edited by Reise; 23-06-17, 23:31.
    sigpic

    Comment


    • #62
      Sinoc me na brzinu uhvatio neki umor tako da sam samo lutriju ispratio.

      Papi, ne bih ja imao nista protiv Jacksona, on je bas veliki potencijal ali Tatum je spremniji da doprinese u prvoj sezoni, pre svega zato sto ima bolji sut i tehnicki je potkovaniji. Danny je inace rekao da bi verovatno draftovao Tatuma sa prvim pikom, zato je i napravio ovaj trejd. Ako on tako misli nemam ja tu sta puno da dodam. A Jackson je izgleda otkazao workout dok su Ainge i Stevens bili u avionu za Sacramento (gde je trebalo da se nadju). Ako je tako onda nisu ni trebali da ga uzmu, mada poznajuci Dannyja mislim da to nije imalo nikakvog uticaja na njegovu odluku.

      Reise, Collins je bio otkrovenje NCAA turnira. Meni se tu najvise svideo njegov rim protection i to kako je zakljucao reket. On je bio rezerva Karnowskom tako da se nije puno naigrao cele sezone, negde oko 15 minuta u proseku. Verovatno ce imati vecu minutazu u ruki sezoni nego na koledzu

      Najintrigantiji timovi za sledecu sezonu su mi Philadelphia i Minnesota. Za sada. Ono pravo nam tek sledi.
      sigpic

      Comment


      • #63
        Biće zanimljiv FA period izgleda.

        Chris Paul and Blake Griffin will opt out of their contracts and become free agents.
        sigpic

        Comment


        • #64
          Пол или у Спарсе или остаје. Нема шансе нешто треће. А баш ме занима где ће Грифин...
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • #65
            Ako nađu način da trejduju Grina ili Oldridža, onda je moguće da Pol ode u SAS. Juta i Minesota isto kandidati, a i Hjuston mulja nešto. Moguće da baš oni žele Grifina.
            sigpic

            Comment


            • #66
              Мислим да су баш покушавали још синоћ и прексиноћ да завале ову двојицу и нису успели. Наводно су много тражили Кливленду за Зеленог па су после убацили и Олдриџа у спику и на крају се спомињао и Финикс као трећи тим у том трејду.
              Видећемо шта ће бити (МААААЈКЕ ТИ УРОШЕ?), али искрено бих волео да оду обојица. Да уместо Грина доведу неког крштеног бека који може сам себи да креира поене и са солидном одбраном и то је сасвим довољно. А уместо ЛОлдриџа... појма немам. Али кад већ овај хоће да пали, нека га.
              Опет, нисам сигуран колико бих био одушевљен преласком Пола у САС. Где ћеш га јбт?
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • #67
                Jure Sparsi pleja, vidiš da su i na dva posljednja drafta izabrali plejmejkere. Nije više Parker toliko jak da se oslanjaju na njega, treba im kvalitetni plej. S Oldridžom su izgleda završili i gledaju što prije da ga uvale nekome, još je dobar, ali nešto kvalitetno zauzvrat je teško očekivati.

                Inače, salary cap je na 99M zbog nikad kraćeg plej ofa, nemaju timovi fleksibilnost kao prošle sezone. Moraće baš da se potrude da se sastavi moćan tim.
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Али онда морају да терају неког плеја. Паркера и Дежантеа нема силе, значи Милса. Нема места за све.
                  Исто ми је до јаја криво што је Пау испао цар и одлучио да остане у тиму за мање паре. Јебо га ја, боље да је отишао да га не гледам овако распалог.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Pau ih je spasio sa izlaskom iz ugovora. Imaš Milsa, Dedmona i Simonsa koji su slobodni agenti, ako dovedu Pola, dvojica sigurno idu. Pretpostavljam da neće Simons da ide niđe, trebao bi on da preuzme ulogu Grina u slučaju da ga maknu. Kompleksna situacija je kod njih. Biće tu dosta tumbanja.
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Мислим да Дедмон скоро сигурно иде. Намерно је изашао из уговора а не верујем да ће га Спарси нешто јурити претерано. Само се плашим да не понуде неке превелике новце Симонсу, нешто што ови не могу да изједначе...
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        OKC je moguca destinacija za Griffina, ali bi prvo morali da se rese Kantera i Oladipa.
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by Rondo9 View Post
                          OKC je moguca destinacija za Griffina, ali bi prvo morali da se rese Kantera i Oladipa.
                          Napusta Los Angeles da zivi u Oklahomi?

                          Comment


                          • #73
                            Da, zato sto je rodjen u Oklahomi.
                            sigpic

                            Comment


                            • #74
                              Another look at the finalists for 2016-17 NBA Coach of the Year...

                              Spoiler


                              Who will win the 2016-17 KIA NBA Rookie of the Year?

                              Spoiler


                              The finalists for the 2016-17 KIA Defensive Player of the Year...

                              Spoiler


                              The finalists for the 2016-17 KIA NBA Most Improved Player...

                              Spoiler


                              The winner of the 2016-17 KIA NBA Sixth Man Award

                              Spoiler


                              Who will take home the 2017 #KiaMVP trophy?

                              Spoiler

                              Comment


                              • #75
                                А чекају почетак следеће сезоне да прогласе "победнике"?
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X