Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2017 (опште дискусије, вести, трачеви, драфт...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E da ga jebem Miloše, gde njih nađe.

    Lični animozitet na stranu, mislim da će biti odličan fit i da će imati uspeha s Clippersima, bar sa individualne strane.

    Comment


    • Skoro upola manje po godini nego što se špekulisalo sa Bulls-ima. Ono što sam i očekivao sa te strane. S druge strane, nikako mi nije išao on uz Bulls-e. Ne kao igrač naravno, već to što se on neće uklopiti godine koje su pred Bulls-ima. Verujem da će se Teo odlično uklopiti u Kliperse, i kapiram da je i Rivers hteo takvog organizatora igre. U svakom slučaju, drago mi je što je Teo u NBA-u i i radujem se partijama Klipersa.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Valjda ce Gallo i Griffin ostati citavi bar 2/3 sezone... Sto ce biti bas tesko jer je BG out do decembra.
        sigpic

        Comment


        • Woj.

          Free agent Vince Carter has agreed to a one-year, $8M deal with Sacramento
          Free agent forward Rudy Gay has agreed to a two year deal with the Spurs, Rudy Gay's deal with the Spurs: two-years, $17M-plus with a player option.
          Free agent Kelly Olynyk has agreed to a four-year, $50M-plus deal with the Miami Heat
          Washington has received Otto Porter's $106M offer sheet from Brooklyn
          Andre Roberson has agreed to a new three-year, $30M deal with Oklahoma City
          sigpic

          Comment


          • Cekaj, Rudi Dzej, onakav igrac i u najboljim godinama, ugovor od 8.5m godisnje?!

            Comment


            • Hahha kakva kradja Spursa za Rudy-ja, bravo!
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Бредли оде у Детроит за Маркус Мориса.

                Comment


                • Comment


                  • Taj Gej je, da nije imao povredu, mogao biti zlatna koka za svaki tim.
                    Jer on vec dugo nema motiva da igra u timovima koji se ne bore za titulu, cak je nedje govorio da zeli nesto vise.
                    Otud i prihvatanje ovog ugovora koji je smijesan za njegovo ime i godine.
                    Tako da, ako koljeno podrzi, taj decko ce da eksplodira u SAS.
                    Kada je bio zdrav, a interesovala ga kosarka, on je bio mnogo bolji igrac od npr. Hejvorda.
                    Hejvord evo 30mil nakon sezone gdje je uzimao pola suteva Jute da bi imao prosjek od 22p.
                    A Gej nakon sezone dje mu se nije ni igralo i imao prosjek od 18p.

                    Comment


                    • Meni ovo izgleda kao da je Gej izabrao SAS da sledeće sezone dobije još bolji ugovor, a dobiće ga sigurno ako bude odigrao dobru sezonu. Prešlo u naviku da SAS dobija igrače za u pola manje cijene nego što oni zaslužuju.

                      Gej je imao povredu ahilove tetive, inače, a ne koljena. No nebitno, bilo koju da je imao od te dvije povrede čeka ga težak oporavak. Nešto najbolje što može da mu se desi je da se oporavi kao Ves Metjuz, koji je imao dvije solidne sezone u Dalasu bez povreda, s tim što je opao malo igrački u odnosu kad je igrao za Portland. A Gej mi baš i ne izgleda kao tip koji će posle povrede da se vrati i da odigra na nivou igranja za Memfis. Eksplodirat sigurno neće, ali može da pomogne, ne bi ja nešto previše od njega očekivao. Jedino što je dobro za SAS je to da Gej može da se snađe u ovoj small ball eri na četvorci, bar malo da kontriraju GS-u.

                      A to da je Gej iz najboljih dana bolji igrač od Hejvorda bi uzeo sa rezervom. Hejvord je bio glavni igrač Jute, sve je od njega zavisilo u napadu. Kad su mu doveli Džordža Hila, oslobodili su ga još više od pritiska i odma čoek najbolju sezonu odigrao. A taj prosjek od 22 poena je bio dosta efikasan. Zamisli da Hejvord igra u tim koji igra Gej, đe mu tim igra duplo brže i bez ikakvog pritiska. Lagano bi izvlačio 25 poena u odnosu na Gejovih 18. A i Hejvord je daleko bolji saigrač od Rudija.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ja se sećam kad ga je Memphis trejdovao, da sam mislio da greše i da su mogli da grade tim oko njega
                        On bi eventualno mogao da bude treći najbolji igrač u šampionskom timu, pod uslovom da njegovi kvaliteti odgovaraju ostatku tima.

                        Svejedno dobar posao za SAS, kontam da je možda i rani konkurent za 6th man nagradu sledeće godine, ako se valjano oporavi od povrede, kako reče Ris.

                        Comment


                        • Free agent Tyreke Evans has agreed to a one-year, $3.3M deal with the Memphis Grizzlies, league sources tell ESPN.
                          ??? Da mu je telo u aktivnom procesu raspadanja, pa je opet ovo krađa.

                          Free agent guard Shelvin Mack is finalizing a two-year, $12M deal with the Orlando Magic, league sources tell ESPN.
                          Mack 6m po godini, Tyreke 3. A makse.

                          Zaza ostaje u Warriorsima.
                          Bojan Bogdanović u Indiani. Dve godine, 21m.

                          Detroit sad kad je uzeo Bredlija, logično se odriče usluga KCPa. Lakersi oće da ga uzmu ako hoće baja da odradi jednogodišnji.

                          Cavs have agreed with Jeff Green on a 2.3M l, 1-year minimum deal, sources say
                          Last edited by p4p1; 08-07-17, 02:26.

                          Comment


                          • Kcp je vrh igrac, Detroit prolupao.
                            A muceni Wizardsi bas ne zele da napreduju... Daj bar Otto da ostane.

                            Comment


                            • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Нема Милутинова и Дангубића у тиму Спарса за Вегас. Како? Зашто?
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X