Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2017 (опште дискусије, вести, трачеви, драфт...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Reise View Post
    Pa i nije baš, 10M po sezoni bi trebao da izvuče, samo što četiri godine u ugovoru neće gledati, tri je maksimum za njega.
    Ma da, ali ja još uvek ne mogu da protumačim šta Bulls-i žele u godinama koje dolaze. Da li žele PO ekipu, ili će tankovati za pikove u narednim sezonama. Teo mi se ne uklapa u ovu priču. A što se para tiče, mislio sam u fazonu da je mnogo za igrača od 31 godinu, koji nikada nije odigrao nijedan meč u NBA ligi.
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Ode Hayward
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Jack View Post
        Ode Hayward
        Да није гужва мало сада, он + Џејлен + Џејсон..

        Comment


        • Pitaj Stevensa ,al mirisalo je da ce ovde,sta znam,ko ne bi sad na istok
          sigpic

          Comment


          • Umm...

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Mladen View Post
              Ma da, ali ja još uvek ne mogu da protumačim šta Bulls-i žele u godinama koje dolaze. Da li žele PO ekipu, ili će tankovati za pikove u narednim sezonama. Teo mi se ne uklapa u ovu priču. A što se para tiče, mislio sam u fazonu da je mnogo za igrača od 31 godinu, koji nikada nije odigrao nijedan meč u NBA ligi.
              To mu agent nešto mulja sigurno, pusti se tako priča da poboljša ugovor. Juta izgleda kao najbolja destinacija za njega, ja ga samo tu vidim.
              sigpic

              Comment


              • E sad je zvanično, Hayward u Bostonu.
                Ali što su svi znali da će biti u TPT
                https://www.theplayerstribune.com/go...gency-nba/amp/

                Free agent Gordon Hayward has agreed to a four-year, $128M deal with the Boston Celtics.
                Free agent forward Omri Casspi has agreed to a one-year deal with Golden State, league sources tell ESPN.
                Zach Randolph has agreed to a two-year, $24M deal with the Kings, per @wojespn.

                Comment


                • Ako ovo ne probaju, ništa nisu uradili.

                  PG Bredli
                  SG Hejvord
                  SF Braun
                  PF Tatum
                  C Krauder


                  Druga godina zaredom kako Boston dovodi najboljeg slobodnog igrača. Opasan je ovo tim za duži period, posebno ako se Braun i Tatum razviju kako se očekuje.
                  sigpic

                  Comment


                  • Last edited by p4p1; 05-07-17, 03:25.

                    Comment



                    • Ocekivao sam da ce reci nesto sto bi vecina penzionisanih NBA igraca reklo, ali AI pokazuje kolika je velicina.

                      Comment


                      • Nick Young u GSW.
                        Odlično šutersko pojačanje s klupe za Warriorse.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • The Jazz and free agent forward James Johnson have mutual interest, League Sources tell The Salt Lake Tribune
                          Moraće Rodni Hud sam da daje 50 poena izgleda.
                          sigpic

                          Comment


                          • Comment


                            • Otišao je Paul, došao je Teo.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X