Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2017 (опште дискусије, вести, трачеви, драфт...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Ne može čovek pohvatati sve na twu..

    Comment


    • #47
      Šta se ovo priča o ovom trejdu Lamarkusa, ko će njega da uzme zaboga. Kao otpratio Sparse sa tvitera. I što bi SAS dobio za njega uopšte?

      Sviđa mi se ovaj DSJ, ide kod Karlajla, vjerujem da će da bude razbijač.
      sigpic

      Comment


      • #48
        Originally posted by Rondo9 View Post
        Svidja mi se kao treci pik, ali ja sam hteo prvog.
        Više od Jacksona? Kontam da ga nisu izabrali samo jer nije odradio workout u Bostonu, mislio da će birati prvi, jbg. Pod uslovom da ne ide trejd naravno

        Meni Jackson baš obećava.. generalno baš prejaka klasa, i za razliku od mnogih, veliki broj već NBA spremnih igrača. Mnogi bi trebali zapaženu rolu da imaju već u rookie sezoni

        Originally posted by Reise View Post
        Brate, ja zatamnio Woja, kad mi spoiluje DraftExpress 6. pika...
        Hahahaha i meni su oni za 4-og, ali ko me jebe kad im ulazim na sajt

        Comment


        • #49
          Kod Kolinsa mi se sviđa šut. Ostale atribute mu uopšte ne znam, tako da neću da pričam dok ga ne vidim. Jedno je sigurno, srećan sam što neću gledati Mejersa Leonarda više.

          Malik Monk pao, kao što sam i očekivao, čak sam mislio i da će da padne na 15. mjesto. Ovo je trebalo Šarlotu pored svih ovih defanzivaca.

          /odohdagledamhajlajtseKolinsa
          sigpic

          Comment


          • #50
            Što si očekivao, ja se iznenadio što nije u top 10? Po meni će biti steal ovog drafta.

            Comment


            • #51
              Originally posted by madrid View Post
              Upade nam ovaj francuz. Da li ima neko nesto o njemu da kaze. Ovi mu dali 59% bust potential, a all star 14%. Pitam za njega jer me najvise Niksi i Lejkersi interesuju a o Lonzu se vec dosta zna.
              Čuš 59% bust, kakvih gluposti se možeš nagledati. Teško da možeš očekivati od njega huge impact u prvoj sezoni, ipak igra na najtežoj poziciji u NBA trenutno.
              sigpic

              Comment


              • #52
                A ovih 14% za AS su inače najveće koje je bilo ko dobio. Gluposti baš, treba ti Sir Charles kad krenu da se bacaju s takvim analatičkim podacima

                Comment


                • #53
                  Originally posted by p4p1 View Post
                  Što si očekivao, ja se iznenadio što nije u top 10? Po meni će biti steal ovog drafta.
                  Šut mekan kao bebina guza, ali nedovoljno za top 10. Ni blizu fizikalijama momaka koji su otišli u top 10. Baš će morati da se potrudi da bi uspio.
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Malo mi je trebalo, ali sam sad definitivno napumpan za Kolinsa. Zaključaj taj reket.
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Reise View Post
                      Šut mekan kao bebina guza, ali nedovoljno za top 10. Ni blizu fizikalijama momaka koji su otišli u top 10. Baš će morati da se potrudi da bi uspio.
                      Nije fizikalac svakako, ali nije ni neki belac koji može da ga meće samo u NCAA. Verujem da će se razviti i u elitnog NBA scorera, jedino što se ne očekuje instant impact od njega

                      Last edited by p4p1; 23-06-17, 03:19.

                      Comment


                      • #56
                        Minesota dobila i 16. pik sa Batlerom???
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Ma odrali ih, još kažu da je to bila najbolja ponuda koju su Bullsi dobili

                          Comment


                          • #58
                            Ovoga Kolinsa sam najmanje ispratio od svih igrača sa ovog drafta i baš mi je nerealan lik. Post igra, šut spolja, 75% FT, bloker, dominantan u skoku, ima brzinu... WAAAAAAATTT??? A dođi ovamo.

                            10. pik jbt, ovaj draft je nemoralan.

                            Zach Collins in 2017 Final Four:

                            11.5 PPG
                            10.0 RPG
                            4.5 Blocks PG

                            He averaged 18.5 minutes.
                            EDIT: Moralo je i nešto loše da dođe sa njim.
                            Last edited by Reise; 23-06-17, 03:44.
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Denis Smit iz mlađih dana... Brat najjači!

                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Ode Jaramaz u Knickse, ili što bi rekli na ESPNu - Haramaz.

                                8. igrač Mega Leksa koji je draftovan u zadnje 4 godine

                                Evo ga i Alpha Kaba, dakle 9 igrača iz Mege

                                Last edited by p4p1; 23-06-17, 06:38.

                                Comment

                                Working...
                                X