Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Offseason 2017 (опште дискусије, вести, трачеви, драфт...)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Generalno misljenje je da su Cavsi bolje prosli bilo do ovih novosti. Samo ako je Thomas out za sezonu i mora na operaciju onda se stvari mijenjaju.

    Comment


    • Ako je IT ozbiljnije povrijedjen onda ce se stopirati transfer ali me vjerujem da Boston nije bio transparentan i dao svu dokumentaciju potrebnu da vide kakvo je stanje IT povrede pa onda da Kavsi zahtjevaju vrijeme da pregledaju sami IT vec su i jedno i drugi ozvanicili transfer. Bas amaterski i nimalo fer prema igracima i navijacima obje fransize.

      Mislim da ce na kraju biti zavrsen posao a ako Kavsi traze nesto jos, jos ako su tacne price da je to Tatum ili Braun, da sam Ainge ponudio bih pika 2 runde a ako nece, nek se j... Sasvim korektna ponuda Bostona, e sad sto se neko u Kliv premislja naknadno sta da se radi

      Miki28
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Kakvo stopiranje, nista od toga. Niti ce sta dobiti dodatno, gluposti. E cuj Tatuma da traze, al se ljudi provaljuju.

        Comment


        • Klivlend sebi uskace u grkljan ako im Boston odbije trejd zbog ovoga. Pokazali su da su bas bas alavi.
          sigpic

          Comment



          • Fultzu izgleda nije SAMO faca glupava.
            Last edited by Scouser; 28-08-17, 22:26.

            Comment


            • Rasprava Michael vs Lebron vs Kobe na temi Offtopic. Ovo je ipak tema za offseason.
              sigpic

              Comment


              • Neki novi Celticsi.

                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Cleveland Cavaliersi će ponuditi Imana Shumperta i picka 1. runde od Netsa u zamenu za DeMarcusa Cousinsa.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Boogie koliko god da je dobar on je kancer za ekipu.

                    Comment


                    • Originally posted by Scouser View Post
                      Boogie koliko god da je dobar on je kancer za ekipu.
                      Sa njim bi vervovatno i uzeli titulu. Ali ovakva ponuda? Sramotno zaista.
                      sigpic

                      Comment


                      • Jedna losa serija u sezoni, vec bi nastao problem izmedju Boogia i ostalih, prvenstveno Lebrona. Mislim to je moje predvidanje...
                        A to da je smesna ponuda, jeste.
                        Ja sam odma bio rekao da je Sakramentov potez dobar kad su trejdovali Boogia, mislim nije to jos dokazano ali ide ka tamo.

                        Comment


                        • Originally posted by colke995 View Post
                          Sa njim bi vervovatno i uzeli titulu. Ali ovakva ponuda? Sramotno zaista.
                          И?

                          С Бугијем нисам сигуран да би опет добили Вориорсе, а дали би 1. пика/будућност. Оду после једне године Буги и ЛеБрон и Кливленд постаје најгора екипа лиге без икакве будућности.

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            И?

                            С Бугијем нисам сигуран да би опет добили Вориорсе, а дали би 1. пика/будућност. Оду после једне године Буги и ЛеБрон и Кливленд постаје најгора екипа лиге без икакве будућности.
                            U slucaju da LeBron moze da uzme titulu i vidi sebe i dalje sa tim saigracima u ekipi, ne bi otisao sigurno. A sa parama, to im ionako nije bio problem. Pedalirali bi Love-a i uzeli nekog ko im vrsi posao. Samo ponuda mi je presmesna.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by colke995 View Post
                              U slucaju da LeBron moze da uzme titulu i vidi sebe i dalje sa tim saigracima u ekipi, ne bi otisao sigurno. A sa parama, to im ionako nije bio problem. Pedalirali bi Love-a i uzeli nekog ko im vrsi posao. Samo ponuda mi je presmesna.
                              Ја мислим да они немају шансе за титулу сада без Кајрија. Тек ће се видети прави квалитет Томаса, па чак и с Бугијем, да претпоставимо да не прави срања, опет веома веома тешко против Вориорса. Понуда јесте смешна донекле, али истиче уговор Бугију, па је питање шта могу да добију.

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Ја мислим да они немају шансе за титулу сада без Кајрија. Тек ће се видети прави квалитет Томаса, па чак и с Бугијем, да претпоставимо да не прави срања, опет веома веома тешко против Вориорса. Понуда јесте смешна донекле, али истиче уговор Бугију, па је питање шта могу да добију.
                                Shumpert je beskoristan za bilo kakav razvoj i kretanje sa opet nekog pocetka, a i taj pik je upitan prilicno. Brooklyn je prosle godine imao 20 pobeda sa onim krsem od ekipe. Ove godine ipak imaju solidno bolju ekipu. Russel, Carrol, Crabee, Booker itd. Koliko toliko solidni. Bolji od Bulls-a i pojedinih. Komotno to moze da se desi da bude van top 5 (bar sa moje tacke gledista). Ono sto je istina je da bolji pik od toga ne bi mogao, ali smatram da mora neki filer jos.

                                Mada kakve smo trejdove vidjali za PG-a i istog tog Bugija, sve je moguce. Mada ono sto je sigurno, sacekace ovi NOP-a da vide kako ce to krenuti u ovoj sezoni.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X