Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mane je ona mala Bjanka servisima u polufinalu kupila, danas je isto uradila.

    Comment


    • Ona je donela preokret u 5.setu, sa onih par servisa
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Pa jesmo bolji, ali pred ovom publikom Turkinje igrale sa 200% mogucnosti, na sledecem prvenstvu nece grupu proci, to je taj tip ekipa.
        Nešto slično kao rukometaši kad se igralo EP u Beogradu.

        Svaka čast devojkama! Treba imati živaca, samopouzdanja i naravno znanja da se preokrene ovaj rezultat u petom setu.

        Ja mislio gotovo je kad je bilo 11:9.

        Comment


        • Bukvalno su mi nasi rukometasi pali napamet, ali nisam napisala, to je to
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Kako me nerviraju sa ovim igranjem u reziji i ceonim kamerama, phhhh
            Ja mislim da kroz navijačku karijeru nikog nisam toliko psovao kao sportsku režiju, kakvi tu indijanci rade, nije normalno

            Bravo cureeeeee!!
            Bjanka Kakvi servisi jbt, sama okrenu meč, a i prijemi su joj bili odlični na kraju. Onaj poen na 9:6 valjda presudan, kad im pade lopta prebačena čekićem posle servisa
            I Terzić baš pogodio kad da je ubaci

            Ali što talijan uvede ovu karakondžulu pre zadnjeg poena i ona se upeca

            Kakva dominacija devojaka od 2016.

            Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

            Comment


            • Realno u Evropi necemo imati konkurenciju u zenskoj odbojci min. 5 godina.

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                Ja mislim da kroz navijačku karijeru nikog nisam toliko psovao kao sportsku režiju, kakvi tu indijanci rade, nije normalno

                Bravo cureeeeee!!
                Bjanka Kakvi servisi jbt, sama okrenu meč, a i prijemi su joj bili odlični na kraju. Onaj poen na 9:6 valjda presudan, kad im pade lopta prebačena čekićem posle servisa
                I Terzić baš pogodio kad da je ubaci

                Ali što talijan uvede ovu karakondžulu pre zadnjeg poena i ona se upeca

                Kakva dominacija devojaka od 2016.

                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
                Haha karakondzula


                Eee Tića MVP gazi devojko, ko ih sisa kad nemaju pojma

                Nije Bjanka bas kalibar za reprezentaciju, ali nemamo bolje. Mada na ovom EP i nije bila toliko losa kako inace ume.
                Bojana kada je usla odigrala odlicno, pa onda pocela da popusta, srecom taman da se Bjanka odmori.
                Tanka nam je klupa mnogo i nemamo zamenu za Maju pre svega.

                No dobro, o problemima drugi put, sada da uzivamo
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Comment


                  • Bravo devojke

                    Comment


                    • Devojke sada nek proslave sa narodom jer u sredu već putuju u zemlju izlazećeg sunca. I ponovo kreću treninzi + utakmice ni malo prijatno ni ugodno sve izdržati. AL na muci se poznaju junaci tj junakinje.

                      Comment


                      • Boričić car veliki [emoji41]

                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Odličan početak odbojkaša na Euru, imamo 2:0 trenutno protiv Nemaca

                          Comment


                          • Crnogorci dobiše, svaka čast

                            Comment


                            • OVi nasi bas lepo igraju na ovom prvenstvu
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Hoće nam ukrast set života mi

                                Comment

                                Working...
                                X