Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Steta,steta... Velika greska sudije u cetvrtom setu,mogli smo da ga dobijemo.Zasto ne igra Jovana?
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Veliki problemi na servisu i prijemu, pa malo sudije.. ali na momente su se fantastično borile.

      Jovana je bila povređena, a Tijana je u odličnoj formi.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Veliki problemi na servisu i prijemu, pa malo sudije.. ali na momente su se fantastično borile.

        Jovana je bila povređena, a Tijana je u odličnoj formi.
        Brankica,Stefana i Milena su fenomenalne,Tijana ima dosta oscilacija sto je razumljivo.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Sve su oscilirale u ovom meču sem Tijane, a mislim da je i najviše poena osvojila. Od Brankice smo vrlo malo videli posle prvog seta.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Imala je nekoliko padova u igri u drugom setu,nije ni bitno.Mozemo do medalje u to sam siguran.
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Medalja? Nema šanse.

              Comment


              • Originally posted by earthSRB View Post
                Medalja? Nema šanse.
                Videcemo,nije nemoguce.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by MareLFC View Post
                  Videcemo,nije nemoguce.


                  Ocekujem ulazak u top 6, a onda je i medalja ostvariv cilj
                  Posle odlicnog meca sa olimpiskim prvakinjama, gde smo u vecinskom delu meca bili potpuno ravnopravni, ocekivanja su vrhunska
                  Tijana,Brankica i Maja su u vanrednoj formi, Jelena je sve bolja- donosi veliku sigurnost u igru, blokerska linija predvodjena odlicnom Rasic, kojoj se prikljucuje i Veljkovic-uliva dodatnu sigurnost, sa solidnim liberom Popovic/Cebic, mislim da realno mozemo da se nadamo...


                  Spoiler
                  Tokom takmicenja, ocekujem da ce i Jovana dati svoj veliki doprinos



                  Novoformirana grupa F - Brazilke idu sa osam, Srbija prenosi pet,Bugarke tri, a igračice Turske dva boda.
                  Rivalke su prvo Holanđanke (sreda, 17.00),zatim eipa Rusije, SAD i Kazahstana.
                  Amerikanke prenose svih devet bodova, Ruskinje šest, Holanđanke tri, Kazahstanke bez bodova.
                  Last edited by jovan; 29-09-14, 16:28. Reason: dopuna
                  * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                  Comment


                  • Izuzetna utakmica sa Holandijom, i ubedljiva pobeda -3:0
                    Nase impresivne, u zavrsnici sva tri seta-jer su Holandjanke imale 2-4 poena viska, a nase prekretale rezultat-sto je odlika velikih ekipa
                    Izvanredne Tijana, Brankica i Milena, Maja sa razigravanjem cele ekipe, sa blokerskim ucinkom, sa lucidnim poenima na mrezi-cudesna, Jelena u zadnje vreme najbolja rola, kako na prijemu, bloku, tako i u napadu,Suzana je u polju sve lopte stizalaStefana, Natasa i sa povremenim ulascima Jovana su bile vrlo vazne karike- ovo je bila najzrelija igra nasih, do sada


                    Spoiler
                    Last edited by jovan; 01-10-14, 18:02. Reason: znacajno
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Sjajne devojke danas!

                      Ko mora da sluša i trpi ovog Miću D. baš ga žalim.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Kako ide sistem kod dama, jel kao kod muškaraca?

                        Comment


                        • Originally posted by AleksaVP View Post
                          Kako ide sistem kod dama, jel kao kod muškaraca?

                          Prve 3 ekipe u trecu fazu-sve isto kao muski
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Sjajne devojke danas!

                            Ko mora da sluša i trpi ovog Miću D. baš ga žalim.
                            Zašt,meni je baš simpatičan kako slavi svaki osvojen set,ko da su osvojile prvenstvo
                            Jučer kaže na time outu Japanki sad ću vas pustiti da čujete što imaju reći,ko ga nebi volil

                            Comment


                            • Pa dobro, nisam na tebe mislila i tebi sličnim, već na one koji moraju da ga slušaju, jer nemaju drugu mogućnost.
                              Iskreno čudi me da ga HRT drži, jer smatram da su profesionalci... a on mi mnogoooo odskače.
                              A takve ni ovde ne podnosim, no uvek nađem alternativu za slušanje, ako ništa drugo tu je čarobno dugmence iako mislim da nememo takve ekstreme. Više su ekstremi po neznanju.


                              Devojke juče potvrdile ulogu favorita, a uz veliki kiks Ruskinja i poraza 2:3 od Turske (posle vođstva od 2:0) postavile našu reprezentaciju na treće mesto, sa bodom viška. Preostala su dva važna meča u subotu protiv SAD i u nedelju protiv Rusije, koji će verovatno odlučiti sve.
                              Last edited by miloolja; 03-10-14, 13:52.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Ma HRT drži ovaj stari kadar još iz vremena 80 tih sve dok ne odu u penziju,jedva smo se ove godine rješili onog pijanca Cvitkovića koji komentirao košarku (a njega sad unajmi sportklub ) ,a novih kmentatora ni na vidiku,tj. ima ih ali su loši i pogube se skroz u live mečevima,zato i Mičo komentira po 4 sporta,sad su mu hokej maknuli pa ima jedan sport manje ,ali vjerujem da je nekome koga ne sluša stalno baš naporan nekad pričama o sudijama i to u svakom sportu,sreča pa nemre više tenis gadit ,a stil komentiranja su me svodi na ajmooooo,jaooooo,toooooooo i slično,al eto meni s godinama posto simpatičan

                                Sorry na offu

                                edit: mislim da je i Mičo jedini komentator koji zna i pravila odbojke i sistem takmičenja,to dovoljno govori koliko naša televizija prati ovaj lijepi sport
                                Last edited by Mario Ancic; 04-10-14, 10:40.

                                Comment

                                Working...
                                X