Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Niko ne prati utakmicu za olimpijske igre

    Comment


    • Dobra odbojka premda nisam siguran da možemo daleko dogurati.

      Comment


      • Ukoliko preživimo Tute-Bugare mislim da 'vatamo vizu za Tokio i Olimpijadu.
        Ako pobedimo na "mišiće" u pet setova onda nam treba trijumf Nizozemske nad Trikolorima što je ravno čudu.

        Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

        Comment


        • Namazani i bezobrazni naši susedi.
          Ne postoji poen a da igrači ili stručni štab ne odreaguju pomalo pederski.

          Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

          Comment


          • To je to, nista od OI. Jednostavno nasi nisu bili dovoljno dobri. Pukli smo 3:0 od Italije odlucujucu utakmicu, posle 3:0 od Francuza i sada gubimo 2:1. Previse je to lose kada je najbitnije.
            Svaka cast za zlato na Evropskom prvenstvu, ali ovo je bilo bitnije po meni. Drugi put zaredom ne igramo najbitniji turnir. Ova generacija odbojkasa je dobra, ali ne moze sa prethodnom da se poredi.

            Comment


            • Veliki kiks ne odlazak na najznačajnije takmičenje jednog sportiste. Presudio je ipak sraman početak i maksimalan poraz od oslabljenje Francuske.
              Definitivno mora se uraditi ozbiljna analiza ne bi li svi mi dobili uvid šta se dogodilo za kratko vreme. Timski duh i kvalitet sa evropskog i ovo iz Berlina nebo i zemlja.
              Nadam se da se ponovo neće udariti po selektoru i da će Slobodan Kovač nastaviti započeti posao. I ako sigurno naš selektor mora javnosti objasniti šta je ovo bilo.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • To je debilizam ovog sporta.
                Sampion Evrope bi trebalo automatski da je kvalifikovan za OI.
                Ali sta je tu je .... Ovo se i ranije desavalo.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Mnogo puta se desavalo [emoji20]
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Kod nas već duže vremena neki zamor materijala. Odlaskom Grbića malo se razbudili a sad opet letargija. Vapimo za podmlađivanjem.

                    Comment


                    • Jel mi se čini ili nas sudije guraju ali džaba

                      Comment

                      Working...
                      X