Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nekako izvukoše.
    Šta je sa Urošem, zašto nije na EP?
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by AleksaVP View Post
      Ako ispuste ovu prednost, neka se kolektivno bace u Nisavu
      Ipak nema skakanja u Nisavu

      Ajde sad, neka pocnu bolje da igraju, da se ne brukamo u ovoj grupi ..
      Last edited by Lord Aleksoni; 21-09-13, 16:58.

      Comment


      • Ja bre Slovenci! Mogli ste protiv nas samo

        Sad nam treba kakva takva pobeda protiv Finske. Onda ćemo biti drugi u grupi i igrati protiv Danske u plej-ofu za četvrtfinale!

        Comment


        • Samo tako momci!

          U plej-ofu s Danskom-to ne bi trebalo biti preteško a onda, ako Belgija nastavi tempom iz prva dva seta mogli bismo s njima u četvrtfinalu!

          Comment


          • Dobro nije lose, idemo na Dansku. Slovenci dobise nas , verovatno nas los dan i ispali u grupi

            Comment


            • Mnogo je tanka Danska, ni domaci teren im nista ne pomaze. Da ih ne urocim..

              Comment


              • Danci su samo jaci trening, nasi ovo bas lagano odradjuju
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Odlicno, trebao nam je ovakav jedan mec, da se pripremimo za 1/4 .. Ko je sada, Belgija ?

                  Comment


                  • Ne pratim odbojku, pa pitam da li je ovo nas najjaci sastav?

                    Da iskren budem kako je pocelo mislio sam da nam je plafon cetvrtfinale, a sada posto igramo protiv Belgijanaca mora da se obezbedi TOP4.Za mene je malo iznenadjenje sto su Bugari dobili domacine Poljake koje sam video u zavrsnici.Za mene je licno uspeh i ako budemo cetvrti, sve preko toga je bonus.

                    Comment


                    • Pa ne znam koliko je ovo jak sastav. Napustili su repku Nikola Grbic i Ivan Miljkovic. A sto se tice ovog sastava, valjda hvali jedan od brace Kovacevica ..

                      Comment


                      • Nema vise Janica u reprezentaciji, vidim samo da ima novih faca.Drago mi je da Jovovic igra za A tim, znam coveka licno.

                        Italija i Rusija su obezbedile plasman u polufinale, mi ako pobedimo ici cemo na Ruse.Na Italijane ide pobednik meca Nemacka-Bugarska.

                        Comment


                        • E jbg, ne mozemo da imamo bas srece do kraja .. Tesko cemo preko Rusa

                          Comment


                          • izvukose 3. set
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Taj set je na kraju i odlucio pobednika, posto su se Belgijanci raspali u cetvrtom.Videlo se to da nemaju iskustva u ovakvim mecevima i mi odmah prvu set loptu iskoristili u trecem setu.Tesko da cemo proci favorizovane Ruse, mada kao sto rekoh ovo je za mene veliki uspeh da sa ovakvim timom igras polufinale EP.Jel Antanasijevic toliko bolji od Sase Starovica?Ocekivao sam da ce bas on da bude naslednik Miljkovica posto ima 5 godina kako je u reprezentaciji.

                              Bugari su poslednji cetvrtfinalisti.

                              Comment


                              • Taj set, a posebno ona jedna set lopta za Belgiju kad su se nasi neverovatno odbranili, to je bukvalno prelomilo mec.

                                Svaka im cast, u top 4 reprezentacije su, uvek odu bez neke velike buke, a uvek se vracaju sa medaljom
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X