Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedva cekam da se zavrsi renoviranje Hale Cair u Nisu, posle toga ce verovatno da se puno utakmica SL igra u mom gradu

    Comment


    • Originally posted by dusan1610 View Post
      Jedva cekam da se zavrsi renoviranje Hale Cair u Nisu, posle toga ce verovatno da se puno utakmica SL igra u mom gradu
      Samo klimatizacija da se sredi i 15 puta je bolje da se igr u Nisu nego u BG-u ili NS-u,gde dodje neka beda od publike i to su uglavnom sportski radnici.

      Comment


      • Neverovatno koliko su odbojkaske utakmice, pogotovu domaca liga, slabo posecene u BGu!!!
        #58

        Comment


        • Ja sam uvek isao na utakmice kada su bile u Cairu, jos sada kada se renovira i Hala i stadion, bice ludo

          Comment


          • Ja sam bila jednom u KGu, polufinale play-offa, Radnicki:Partizan. 5000 navijaca Radnickog i ja jedna za Partizan, a oni dobiju prvi set. Morala sam da cutim, da ne dobijem batine!
            Na kraju je KG zasluzeno pobedio, ali atmosfera je bila fenomenalna!!!
            #58

            Comment


            • Originally posted by Pablo View Post
              Neverovatno koliko su odbojkaske utakmice, pogotovu domaca liga, slabo posecene u BGu!!!
              Domaca liga je svuda malo posecena,pogotovu BG.Ima par mesta gde uglavnom dolazi ista publika godinama(Kraljevo,Kragujevac) i to je to sto ima od publike.Ove sezone mesta poput Ljiga su bila isto dobor posecena.Tek u plej ofu ima malo vise ljudi,ostalo bedno kao i svaka domaca liga.

              Comment


              • Originally posted by Drazen 3 View Post
                Kvisko je genije,on je kao klinac ternirao vaterpolo i malo nesto odbojku i onda je jedne sezone Partizan dosao u Budvu na pripreme,zafalio im igrac na treninzima i mestani im preporucili nekog Vujevuca OImao je kapacitet u plucima da odigra kolko oces utakmica zaredom.Pa on i danas igra u Italiji sa 40 godina bez problema,doduse od sledece sezone ce da gra 2 ligu u Italiji.
                Starovic najbolji poenter italijanskog prvenstva,kad ce da igra ako ne sad?
                Kvisko je car

                A nisam znao ovo da je Starović najbolji poenter italijanske lige Svaka čast a i dalje je veoma mlad igrač!

                U Nišu je publika željna dobrog sporta, 3. najveći grad u zemlji koji ne može da se pohvali nekim klubom u ovom trenutku. I onda je atmosfera neverovatna kada igra reprezentacija u Čairu
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Originally posted by dusan1610 View Post
                  Ja sam uvek isao na utakmice kada su bile u Cairu, jos sada kada se renovira i Hala i stadion, bice ludo
                  Inace je ta juzna pruga slaba sa sportom i jedino ih ove neke reprezentativne akcije malo osveze(vaterpolo,odbojka)

                  Comment


                  • Utakmica koja se igra u nasoj grupi trenutno, Portugalija - Finska 1:1 u setovima i 13-11 za Finsku

                    Comment


                    • Originally posted by Drazen 3 View Post
                      Domaca liga je svuda malo posecena,pogotovu BG.Ima par mesta gde uglavnom dolazi ista publika godinama(Kraljevo,Kragujevac) i to je to sto ima od publike.Ove sezone mesta poput Ljiga su bila isto dobor posecena.Tek u plej ofu ima malo vise ljudi,ostalo bedno kao i svaka domaca liga.
                      Bila jednom i u Ljigu i u Pozarevcu! Odlicna je domaca publika! Bar su bili glasni i brojni kada sam ja "gostovala"!
                      #58

                      Comment


                      • Originally posted by Krle View Post
                        U Nišu je publika željna dobrog sporta, 3. najveći grad u zemlji koji ne može da se pohvali nekim klubom u ovom trenutku. I onda je atmosfera neverovatna kada igra reprezentacija u Čairu
                        Atmosfera je uvek neverovatna, uvek kada se ukaze prilika ja odem do Caira i kada je rukomet i odbojka i vaterpolo...

                        Sad Radnicki iz Nisa ulazi u prvu telekom ligu Srbije pa taman kad se renovira stadion mozemo i to JSL

                        Comment


                        • Originally posted by Krle View Post
                          Kvisko je car

                          A nisam znao ovo da je Starović najbolji poenter italijanske lige Svaka čast a i dalje je veoma mlad igrač!
                          To sad ako ga ne gurne u vatru i ne stvori od njega korektora-onda je Kolakovic debil.Nema mesta za Miljkovica kolko god bio on dobar jer ova dvojica(Atanasijevic i Starovic) su njegove klase.

                          Comment


                          • Originally posted by dusan1610 View Post
                            Atmosfera je uvek neverovatna, uvek kada se ukaze prilika ja odem do Caira i kada je rukomet i odbojka i vaterpolo...

                            Sad Radnicki iz Nisa ulazi u prvu telekom ligu Srbije pa taman kad se renovira stadion mozemo i to JSL
                            Sad malo izlazim iz teme ali mnogo bih voleo kad bi Radnički Niš opet ušai u Super Ligu! ;)
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Originally posted by Krle View Post
                              Sad malo izlazim iz teme ali mnogo bih voleo kad bi Radnički Niš opet ušai u Super Ligu! ;)
                              I ja bih voleo, plus kakav cemo extra stadion imati, jesi li video? Da predjemo mi u JSL temu?

                              Da ne bude OFF, Portugal - Finska 2-1 14-11

                              Comment


                              • Ko grupa gradjana

                                Comment

                                Working...
                                X