Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sasa Starovic, Tomislav Dokic, Aleksandar Atanasijevic

    Comment


    • Nisam znala da je i mali Atanasijevic na spisku! Totalno sam izasla iz tokova!
      Slazem se da imamo fenomenalne korektore, ali jos imaju oni da uce da bi dostigli Ivanov nivo!
      Mada, iz pouzdanog izvora znam da je Miljkovic Atanasijevica nazvao svojim naslednikom! ;)
      #58

      Comment


      • Miljkovic realno smeta ekipi,kao i nekolicina igraca.Nije mi jasno zasto je Mitic iz Zvezde na spisku a Jovovic nije??Sest puta ce da bude bolji igrac
        Last edited by Drazen 3; 29-05-11, 17:28.

        Comment


        • Za mnoge igrace mi nije bilo jasno zasto nisu na spisku! A onda sam saznala kada je jednom dobrom primacu (ne bih da imenujem) receno: "Mozes da igras za reprezentaciju, imas kvalitet, samo nadji nekog na polozaju ko ce da stane iza tebe i da te pogura!"
          Ne vazi, naravno, to za sve igrace, ali nekad za neke vazi!
          #58

          Comment


          • Za poziciju primaca ne treba brinuti,dolazi decko 93. godiste koji ce da bude rame uz rame sa Kviskom i Vanjom ako ne i bolji,glavni problem je pozicija tehnicara-bar tako stvari sad izgledaju

            Comment


            • Ko je taj decko 93. godiste?
              A kad je tehnicar u pitanju, jbg, navikli smo na Nikolu, a naspram njega vecina izgleda smesno!
              #58

              Comment


              • Uros Kovacevic. Tehnicar se gradi godinama i tek sazri posle 27,8 godina.Vlado je dobar tehnicar,ali nije za velika dela.Jovovic iz Vojvodine je svetski kalibar,samo treba da se radi pametno sa njim

                Comment


                • Nekako mi je Vlado dobar za nasu ligu! Mozda gresim, ali kao da mi je frka kad je reprezentacija u pitanju!
                  Mada, nasa liga je pomalo smesna!;)
                  #58

                  Comment


                  • Aha, uhvatio sam te Pablo!

                    Comment


                    • Liga nam je slaba jer je dosta mlada,u svakoj ekipi imas mozda po 2 iskusna igraca svi ostali su juniri ili mladji seniori.Jaka je bila pre mozda dve-tri sezone kad je Radniciki imao jakog sponzora,Gjorgievog,Nakovskog,Cedica itd,pa Vosa imala Cupkovica,Jovanovica,Simeunovica, pa Zvezda Dokica,Terzica,Rasica...Sda je duplo mladja i duplo slabija liga,nema toliko jakih meceva ali ima dosta zanimljivih utakmica

                      Comment


                      • Slazem se! U svakoj ekipi je bilo par dobrih igraca, par talentovanoh mladih nada i poneki igrac koji nema sta da radi pa se igra malo!
                        U pravu si za ekipe od pre par godina (mislim da je 2008 u pitanju kada je Gjorgijev ubijao za KG), tada su stvarno bile dobre utakmice! Radnicki, Ribnica, Zvezda, Vojvodina, pa i Partizan - svako je mogao da osvoji jer, kada su igrali medjusobno, to je stvarno bila dobra odbojka!

                        @Vanja- GRUPA!!!
                        #58

                        Comment


                        • Originally posted by Pablo View Post
                          Miljkovic ne samo da bije, nego i iskusno bije! Moze dosta da pomogne!
                          Pa, setite se samo Vujevica legende! Nikad nije isao na snagu, uvek je smecovao pametno!

                          A nisam sad u toku, ko su nam drugi korektori?
                          Vujević - Kvisko

                          Meni je on omiljen igrač bio, kakav majstor!

                          Ova reprezentacija je slična kao i košarkaška, krasi je veliko jedinstvo... A i OSS je najbolji savez u zemlji koji drži na mestu selektora Kolakovića duži niz godina i to ovaj savez razlikuje od drugih u zemlji.

                          A Miljković može još da igra, nije on za bacanje još, doćiće red i na Starovića i na Atanasijevića...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Originally posted by Krle View Post
                            Vujević - Kvisko

                            Meni je on omiljen igrač bio, kakav majstor!

                            Ova reprezentacija je slična kao i košarkaška, krasi je veliko jedinstvo... A i OSS je najbolji savez u zemlji koji drži na mestu selektora Kolakovića duži niz godina i to ovaj savez razlikuje od drugih u zemlji.

                            A Miljković može još da igra, nije on za bacanje još, doćiće red i na Starovića i na Atanasijevića...
                            Kvisko je genije,on je kao klinac ternirao vaterpolo i malo nesto odbojku i onda je jedne sezone Partizan dosao u Budvu na pripreme,zafalio im igrac na treninzima i mestani im preporucili nekog Vujevuca OImao je kapacitet u plucima da odigra kolko oces utakmica zaredom.Pa on i danas igra u Italiji sa 40 godina bez problema,doduse od sledece sezone ce da gra 2 ligu u Italiji.
                            Starovic najbolji poenter italijanskog prvenstva,kad ce da igra ako ne sad?

                            Comment


                            • I veceras igramo protiv Argentine u 23h, a onda 3. i 4. juna u 20h kod nas da razvalimo Finsku

                              Comment


                              • Moja drugarica u novcaniku drzi (umesto slike decka, mame, tate...) Vujin autogram i sliku!!!
                                #58

                                Comment

                                Working...
                                X