Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo devojke!

    Comment


    • Svaka čast na borbi, iskreno malo sam sumnjao da će preokrenuti u 5 setu.
      Bravoooo bree
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Comment


        • Evo i Ivana Groznog
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Sjajan uspeh generacije, uspeli su da "spoje" evropsku i svetsku titulu...tiranija u nastajanju, i do ove tekme smo imali igru u polju ali za vise nam je trebala Brankica koje nije bilo u polufinalu, srecom pojavila se i po memi odlucila finale.
            Cestitke devojkama i struci.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Niko im nije rekao da je italija izgubila mogli su im dati i MVP.

              Comment


              • Nisam mogao da gledam ali vidim da je bilo pakleno.Svaka im cast,koliko mora Vucic da ih iskesira sad,je li obecavao sto

                Comment


                • Bravo za nase! Naklon do poda!

                  Bas volim sto smo ih oprali. Mnogo su ke**ali ovi talijani i pre i toko meca. Andrea Lucchetta komentator na Rai-u.. coveku stvarno fale 2-3 daske u glavi. I samo o ovoj crnkinji pletu.. kako ih smo nije sramota..
                  --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                  https://ibb.co/cD1Xnq

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Sve je to ok, ali Maja Ognjanović je odbojkaški Ćavi, doktor.

                      Ostale su isto vrh vrhova, ali uglavnom atlete.

                      Comment


                      • Pomislio sam da ovaj čiča neće pustiti trofej.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment




                        • Comment


                          • Kakav sastav najbolje ekipe sveta

                            Boricic
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Svaka čast, na kraju je i moje mjesto dobilo pozdrav preko kamere Sve je urađeno kako treba, odmaralo se i gubilo kad se moglo i zato su svježe dočekale najbitnije mečeve. Ona Egonu je odbojkaška Serena, ne može se tu ništa nego čekati da se jednom umori ili ispuca napolje. Svejedno sam juče priželjkivao Italiju, Kina nikako ne leži s brzinom i igrom u polju. Njih i Amerikanki sam se najviše plašio, s Evropom je lako

                              Comment


                              • Originally posted by notorious View Post
                                Svaka čast, na kraju je i moje mjesto dobilo pozdrav preko kamere Sve je urađeno kako treba, odmaralo se i gubilo kad se moglo i zato su svježe dočekale najbitnije mečeve. Ona Egonu je odbojkaška Serena, ne može se tu ništa nego čekati da se jednom umori ili ispuca napolje. Svejedno sam juče priželjkivao Italiju, Kina nikako ne leži s brzinom i igrom u polju. Njih i Amerikanki sam se najviše plašio, s Evropom je lako
                                Pa jesi li ti Bilecanin ili Trebinjac?Odakle je ova mala Tijana?

                                Comment

                                Working...
                                X