Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacije

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bošković je starija od Egonu godinu dana, ali čini mi se da Tijana igra mnogo inteligentnije od nje...Ova samo pukne iz sve snage pa gde završi....Sve ide na nju, u bilo kojoj zoni da se nalazi...
    Njih dve su def budućnost ženske odbojke, ali vreme je da tijana uzme zlato i bude i zvanično najbolja igračica sveta!!!
    sigpic

    Comment


    • Italija stvarno mocno djeluje kroz cijeli turnir. Ali nadam se da ce se obistinit moje rijeci i da ce ih to sve kostati. Sto se nisu nijedan mec cuvale nego forsirale i da ce u finalu pasti..

      Comment


      • Bravo devojke Malo me komentator nervirao sa rasejanim prijemom, valjda je sto puta ponovio.

        Comment


        • Originally posted by Heartbreak View Post
          Bošković je starija od Egonu godinu dana, ali čini mi se da Tijana igra mnogo inteligentnije od nje...Ova samo pukne iz sve snage pa gde završi....Sve ide na nju, u bilo kojoj zoni da se nalazi...
          Njih dve su def budućnost ženske odbojke, ali vreme je da tijana uzme zlato i bude i zvanično najbolja igračica sveta!!!
          Tijana je komletnija igracica i raznovrsnija od Egonu, ova i meni deluje kao klasicna udaracica, ali oke mlade su ima mnogo vremena ispred njih, tek bi trebalo da se dokazu i nauce, no nasa je ipak the best trenutno i danas ce to i da demonstrira
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Stisnuto, valjda će se opustiti.

            Comment


            • Nista ne ide, bas cudno da su ovako lose usle u mec
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Među ovim Italijankama, nađe se i neka Italijanka.. Bem ti sport

                Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                Comment


                • Nekako Italijanke mnogo lako osvojile prvi.
                  Los prijem, losiji servis, bloka bez onoliko puta.
                  Ajd da vidimo drugi, valjda su se setile koji je dan.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ubi ova Egonu. Busa ocajna na prijemu danas. Bas fali Bojana Milenkovic.
                    Tezak protivnik su ove "Italijanke"
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Malo su se trgnule u drugi set, blok mora dodatno da se popravi

                      Comment


                      • Trenutno nemamo bolje od Bjanke, jbg forsiraju igru na nju...ne treba je kriviti.

                        Comment


                        • Originally posted by torpedo View Post
                          Trenutno nemamo bolje od Bjanke, jbg forsiraju igru na nju...ne treba je kriviti.
                          Izgleda te cula Bjanka...
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Još kad bi ovaj oladio od rasejanog prijema

                            Comment


                            • Ma Busa konstantno igra toplo-hladno, a Bojana mnogo fali.

                              Bolje su mnogo u drugom, servis i prijem, sve vec skoro na nivou. Samo fokus do kraja.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Sta bolje u drugom..razbudile se i razvaljuju
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X