Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Bila bi fora da danas Ham vozi trku sa tom kacigom koju je dobio na poklon.
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • #17
      Koliko los start svih iz perspektive Max-a.
      Tesko da bismo imali trku da je ostao na stazi jer je Luis mnogo brzi ovde, ali kada je ovako 1-2 znamo kako ce se zavrsiti..

      Comment


      • #18
        Da je Max završio trku, pa i da mu oprostim...

        Svaka čast za Seba i Ferrari, završio je gde je i bio u drugoj krivini i pored svega što se desilo to je odličan rezultat. Da je bio neki SC kada se vratio na stazu posle drugog stajanja bio bi i na podijumu... Šteta za Kimija, lagano bi završio trku ispred oba pink pantera da nije bilo problema sa kočnicama.

        Za Mercedese lagana trka, meni je eto čudno kako to odjednom Bottas toliko sporiji od Hamiltona (na stazi na kojoj je imao odlične rezultate ranije) al ajde, to sam samo ja...

        Comment


        • #19
          Cuvao je kocnice da ne prodje kao Kimi.

          Comment


          • #20
            Nadam se da ce Max sledece godine imati konkurentan auto jer to definitivno zasluzuje.
            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

            Comment


            • #21
              Samo jedan krug Vettelu nedostajao do 3 mjesta.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • #22
                Sve pohvale za Strolla, prvi bodovi u karijeri i to pred domacom publikom, bio je odlican na ovoj trci!
                Ponovo Alonso po ko zna koji put ove sezone odustaje par krugova pred kraj, iako nikada nisam bio njegov fan, mnogo ga cenim i postujem kao vozaca, bas steta sto nema konkurentan bolid jer ovo sto on radi u ovakvom raspalom Meklarenu je neverovatno.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Alen P View Post
                  Cuvao je kocnice da ne prodje kao Kimi.
                  Pa Seb je očito toliko brži od kolege šampiona da ovaj mora da razvali bolid kako bi održao priključak, Bottas nema tolikih problema...

                  Bio sam ubeđen da će Stroll da poljubi zid šampiona, ali ipak se sačuvao za neku drugu priliku. Solidna trka za njega i pored slabih kvalifikacija.

                  Comment


                  • #24

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by bice View Post
                      Sve pohvale za Strolla, prvi bodovi u karijeri i to pred domacom publikom, bio je odlican na ovoj trci!
                      Ponovo Alonso po ko zna koji put ove sezone odustaje par krugova pred kraj, iako nikada nisam bio njegov fan, mnogo ga cenim i postujem kao vozaca, bas steta sto nema konkurentan bolid jer ovo sto on radi u ovakvom raspalom Meklarenu je neverovatno.
                      Da, šteta za njega stvarno... meni je bio baš gotivan kada se pojavio, ali bojim se da od njega više nema ništa

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by glforge View Post
                        Da, šteta za njega stvarno... meni je bio baš gotivan kada se pojavio, ali bojim se da od njega više nema ništa
                        Najlakše je nekoga otpisati , a Alonsu je samo potreban ispravan bolid

                        Comment


                        • #27
                          Alonso bi u Ferrariju ili Mercedesu bio ravnopravan učesnik borbe za titulu. Mislim da bi i u RB-u imao više poena od trenutno boljeplasiranog Danija, dakle više od Raikkonena... Ali vreme uopšte ne radi za njega i nažalost mislim da neće imati više šansi da osvoji F1 titulu. U Ferrari neće doći sve i da neko od sadašnjih vozača ode, u Mercedes teško da će otići jer rukovodstvu tima ne treba nova glavobolja. RB sumnjam da će biti dovoljno dobar bolid za titulu i naredne sezone, kao ni Reno u naredne 2-3 (jer se toliko pominje da bi mogao da pređe tamo)...

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by bice View Post
                            Sve pohvale za Strolla, prvi bodovi u karijeri i to pred domacom publikom, bio je odlican na ovoj trci!
                            Ponovo Alonso po ko zna koji put ove sezone odustaje par krugova pred kraj, iako nikada nisam bio njegov fan, mnogo ga cenim i postujem kao vozaca, bas steta sto nema konkurentan bolid jer ovo sto on radi u ovakvom raspalom Meklarenu je neverovatno.
                            Kakve bolan crne pohvale, lik je panj teški, došao bi malo sutra do bodova da nije bilo odustajanja. Volio bih videti Kubicu umesto Palmera ili Strolla, cenim da bi od njih bio dosta brži.

                            Послато са ZTE Blade V6 уз помоћ Тапатока
                            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                            Comment

                            Working...
                            X