Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post


    i ja bi voleo da posle duzeg vremena uzivamo uz konkurentniju sezonu nije zanimljivo kad se jedan proseta. samo ja mislim da ce pre Kvart izazvati MM nego bilo ko drugi. Kvart ove sezone dobija fabricku Jamahu jel tako?
    Svakako da se prvenstveno nadam konkurentnijoj sezoni, ali najveća želja mi je naravno da Maverik pokaže od prve do zadnje trke pravi maksimum i mislim da će to onda biti mnogo drugačije nego prošlih sezona.
    Da trebalo bi da sva 4 u Yamahi imaju iste motore.
    Kvartararo dosad još nije pokazao pravu konstatnost u trkama to mora popraviti za tako nešto, ali svakako će i on biti sve bolji.

    Comment


    • https://www.motogp.com/en/news/2020/...f-qatar/326209

      Comment


      • otkazan i Tajland... znači MotoGP tek u aprilu

        Comment


        • Samo da se javim ekipi koja je ovde vladala pre 4-5 godina. Danas smo uspeli, dogurali do nebesa, onaj mali cigo po kome sam uzeo nick pre 6 godina, Enea šampion sveta.

          Comment


          • I meni je ovo 5. godina od kako navijam za Eneu. U pocetku sam ga odabrao cisto ono da imam nekoga da pratim dok gledam Moto3 i onda sam ga zgotivio u medjuvremenu. Strasna trka, nema goreg sporta za pracenje ako navijas za nekoga od ovog moto sporta, preznojao sam se kao da sam ja vozio. Najvise zbog toga sto bukvalno jedna greska i kraj, sve pada u vodu. Znao sam da ce biti top 6,7 u trci al sam se bojao da ce ga neko sjebati ko sto se vec desavalo dosta puta. U svakom slucaju jedva cekam sledecu sezonu, sad je skinuo teret sa sebe.

            Comment


            • Originally posted by Ol' Dirty Bastard View Post
              I meni je ovo 5. godina od kako navijam za Eneu. U pocetku sam ga odabrao cisto ono da imam nekoga da pratim dok gledam Moto3 i onda sam ga zgotivio u medjuvremenu. Strasna trka, nema goreg sporta za pracenje ako navijas za nekoga od ovog moto sporta, preznojao sam se kao da sam ja vozio. Najvise zbog toga sto bukvalno jedna greska i kraj, sve pada u vodu. Znao sam da ce biti top 6,7 u trci al sam se bojao da ce ga neko sjebati ko sto se vec desavalo dosta puta. U svakom slucaju jedva cekam sledecu sezonu, sad je skinuo teret sa sebe.
              Gledam ove "padavičare" Martina i Fernandeza oko njega od starta i onda vidim kako Gardner u jednom trenutku popušta i kažem sebi koja je mogućnost da ga neko od ove trojice ne skine sa točkova? Da sam ja imao onaj aparat za RPM srca crkao bi

              Jaka sezona, bilo je perioda kada je bio nekostantan ali kada pogledam ovaj Marinijev pad forme na kraju a sjetim se da je Lowes bio kanta na početku, mogu reći da je Enea bio najkonstantniji. Ne najbrži ali konstantno gore

              Comment


              • Moto 2 i 3 danas bas napeti.
                Ja presrecan jer je Arenas jedini lik za kog realno navijam vec dve godine. Bestiju gotivim takodje
                Canet mi je broj dva i jedva cekam da ih gledam u istoj ekipi dogodine.

                Motogp ce biti smor ako se Mark oporavi

                Comment


                • Ljudi jel zna neko gde mogu da gledam moto2 i motogp trku posto na retardiranom eonu kad vratim unazad pusta mi jebeni fudbal umesto trka...
                  Formulu sam recimo lagano vratio i radilo je

                  Comment


                  • Nadjem nekako na sk3 iako ne treba tu da bude tu i opustim se i uzivam... Skuvam kafu. Lepo mi...

                    Na trecini trke me prebaci na kraj i vidim i ko je pobedio i sve ostalo.


                    ​​​​​​Ako iko cita ovo, saberite se vise. Ne lici televizija vise ni sta. Stavite tenis i sedmu ligu indije na sve kanale ako vas ne zanima vise.

                    Erceg nadam se da ces predjes negde gde ce tvoj kvalitet izaci na videlo

                    Comment

                    Working...
                    X