Announcement

Collapse
No announcement yet.

MotoGP - vesti, informacije, glasine ...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otvorena je nova tema u olviru motogp-a, pod naslovom sampioni motogp
    svi znate da ce tu stajati radovi o vozacima. i samo to. nista drugo.


    Ako neko ima zavrsen rad, neka svecano otvori novu temu.

    Za svakog vozaca, otvara se nova tema, jer je to autorski rad.
    Last edited by vesna8.11; 13-07-11, 15:28.

    Comment


    • ajme vanjice al ih ti stancas
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • Terel, samo jos koju fotku dodaj i bice EPIC!!!

        Comment


        • Trudim se, nego me nesto zezaju slike... I ova prva tri reda ne mogu nikako da izravnam, namestam i to...

          Comment


          • Jednostavno--------odlicno. Cak i vise od toga.
            Prava prica, koja se cita odjednom, i koja se automatski pamti.
            Zanimljivi detalji, mnogima nepoznati,doprinose da se bolje upoznamo sa ovom legendom motosporta.

            Terel,nadam se da cemo i mi biti makar priblizno dobri i zanimljivi u prikazivanju vozaca.

            Comment


            • Hvala na pozitivnom komentaru, samo kazem, slike me ubise..

              Comment


              • neka, dobro je ovako. vi ste se bas raspisali i jedan i drugi. ja imam toliko malo teksta da naspram vasih radova ovo moje ce da izgleda ko mikijev zabavnik.
                Sad sam se smorio...
                http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

                Comment


                • Melandri je legenda u nasim srcima, ne na papiru!

                  Comment


                  • Originally posted by Vanja #66 View Post
                    Melandri je legenda u nasim srcima, ne na papiru!
                    Sto ti Vanja umes da utesis nekogada mu posle preostaje samo

                    Comment


                    • Originally posted by vesna8.11 View Post
                      Sto ti Vanja umes da utesis nekogada mu posle preostaje samo
                      Pa meni je chuka bitnija od titule... A i vidimo ko je sve pored Rossija uzimao titule u zadnjih 5 godina... ;)

                      Comment


                      • nasao sam jos par recenica da pridodam, napredujem... sad je vise ko politikin zabavnik!!!
                        http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

                        Comment


                        • Hayate ce iz nekoliko navrata postavljati svoj rad.Mole se clanovi, da dok on ne zavrse, ne postavljaju svoje,da ne bi doslo do prekida kontinuiteta.Hvala

                          Comment


                          • Originally posted by vesna8.11 View Post
                            Hayate ce iz nekoliko navrata postavljati svoj rad.Mole se clanovi, da dok on ne zavrse, ne postavljaju svoje,da ne bi doslo do prekida kontinuiteta.Hvala
                            Hvala, Vesna!!!!!
                            S' tim sto ja necu poceti danas, nego sutra posle 17h tako da dotle najnormalnije postujte, a ja cu se potruditi da sve zavrsim u rekordnom roku, tj. sutra od 17-20h

                            Hvala i Vama, pozdrav!
                            http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

                            Comment


                            • A, Djuka, sad si me razocarao, jel se tako malo pise o coveku koji bi navodno trebao da bude Rossijev naslednik... Ne bih rekao!

                              Comment


                              • kako bre to otvarate teme, malo na srpskom, malo na engleskom? Ajmo neki standard da postavimo, ili imena original ili na srpskom? parace oci kad ih bude vise!

                                Ja veceras postavljam Melandrija.
                                Last edited by Hayate.33; 15-07-11, 12:39.
                                http://diehipster.wordpress.com<!-- google_ad_section_end -->

                                Comment

                                Working...
                                X